0

jestem na etapie remontu i boje się wchodzić na stronę sklepu "Black red white" ze względu na rasizm

0

@AduŚ07 bo u nas grają z miłości do klubu.....

0

@Mns21 nie wiem w sumie :D przed serią były głosy że jak Miami urwie mecz to byłby sukces. Teraz oczywiście narracja się zmienila

0

@DaPidejpi znaczy marudzić to ty zacząłeś xd

1

@Barca1992 Miami są w finale mimo że mieli odpaść w pierwszej rundzie, wątpię by nazywanie ich przegrywami było aż tak uzasadnione

1

@DaPidejpi dzień bez narzekania na Ronaldo na La Rambla dniem straconym :D chłop sobie odszedł na emeryturę by nabijać czeki a dalej jest tu jednym z najważniejszych tematów

1

Co to są za strzały xd

3

Pierwszy raz oglądam bundeslige w tym sezonie....dramat. ciekawe jak wygląda taka liga portugalska

0

To powinien być drugi karny :D

4

Powinien być karny

2

@marcin62 on tyle przebiegł co ja bym może zrobił w tydzień na rowerze.

1

@LM10GOAT no ale przecież Alemany top....

7

@HighestInTheRoom ta płyta to jest mega niedoceniana. Kosmos totalny

0

@Zoker Koeaman stał się ofiarą Bartomeu. Tak katastrofalnej kadry nie było chyba w tym klubie. Krytyka mu się należy, ale Xavi wcale nie jest dużo lepszy. Ma dużo lepszych piłkarzy. Plus Koeman wprowadził wiele młodziezy, Xavi tylko Balde

0

@ViscaelBarca2007 hmmm jak na Barcelonę to dawno już nie były potężnej wtopy, to już najwyższa pora

1

@Emhyr to pewnie jeszcze de Paula, Paredesa i Martinezow ściągną

0

@Bagsik88 aaaaa czyli trofeum całej drużyny decyduje który napastnik jest lepszy. W tym roku szczerze to ani jeden ani drugi

0

@Cule1234 dziwne że jest Semeniuk, a nie ma Leona. Obaj skończyli sezon w tym samym momencie, dawno temu :P trochę niesprawiedliwe że Leon jest traktowany jak gwiazdeczka. Jak gra słabo to też Grbix nie ma jaj by go ściągnąć

0

@Bagsik88 ja mówię o występie jednego zawodnika w lidze angielskiej. Messi ok, ale Lewandowski nie był lepszy

1

@Bagsik88 tak? To niby jaki lepszy?

3

@mekston dokładnie taka kolejność. Suarez w sezonie 13/14 to był indywidualnie najlepszy występ w historii najlepszej ligi świata.

1

@damianfcb105 vini jak dostanie ZP to zmieni jej kolor

0

@RAUL_GONZALES_7 nie pamiętam całej kariery Carlosa, ale chyba był znacznie lepszy w obronie. Alba jednak w obronie już od 3-4 lat jest wartością ujemną

2

@Rewolucja123 oczywiste że tryplet. Każda inna odpowiedź jest głupia na stronie o Barcelonie

0

@cules100pro nie mówię by sprzedać, ale ostatnio to piłkarsko Gavi nic nie daje

0

@bartekvisca masz inną skalę wymagań dla Lewandowskiego czy no name

2

@Poro6niec oglądałeś mecze przez ostatnie 3-4 miesiące czy tylko wyniki i strzelców widziałeś? Chłop był na tym samym poziomie co Fati cze Ferran. Tak, oczekuje że taki napastnik mając tyle okazji z Bayernem nie obsra się metr przed kiblem i min jednego gola strzelił, a powinien 2 by nikt nie miał pretensji

2

@Poro6niec 6,5. Ściągamy podobno najlepszego napastnika na świecie a w najważniejszym meczu z Bayernem gdzie powinien mieć 3-4 gole nie ma żadnego. Do tego od stycznia do kwietnia to była parodia piłkarza. Może i czasami strzelił gola, ale to było drewno. Piłka się odbijała jak od sęka, obrońcy przepychali go jak chceli. Dla mnie od zawodnika za 50mln wymagań trochę więcej

5

@dAvi_2 nie wyjdziemy z niej

0

@Poro6niec ogólnie u nas podań prostopadłych jest....nie ma ich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?