FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jestem na etapie remontu i boje się wchodzić na stronę sklepu "Black red white" ze względu na rasizm
0
@AduŚ07 bo u nas grają z miłości do klubu.....
0
@Mns21 nie wiem w sumie :D przed serią były głosy że jak Miami urwie mecz to byłby sukces. Teraz oczywiście narracja się zmienila
0
@DaPidejpi znaczy marudzić to ty zacząłeś xd
1
@Barca1992 Miami są w finale mimo że mieli odpaść w pierwszej rundzie, wątpię by nazywanie ich przegrywami było aż tak uzasadnione
1
@DaPidejpi dzień bez narzekania na Ronaldo na La Rambla dniem straconym :D chłop sobie odszedł na emeryturę by nabijać czeki a dalej jest tu jednym z najważniejszych tematów
1
Co to są za strzały xd
3
Pierwszy raz oglądam bundeslige w tym sezonie....dramat. ciekawe jak wygląda taka liga portugalska
0
To powinien być drugi karny :D
4
Powinien być karny
2
@marcin62 on tyle przebiegł co ja bym może zrobił w tydzień na rowerze.
1
@LM10GOAT no ale przecież Alemany top....
7
@HighestInTheRoom ta płyta to jest mega niedoceniana. Kosmos totalny
0
@Zoker Koeaman stał się ofiarą Bartomeu. Tak katastrofalnej kadry nie było chyba w tym klubie. Krytyka mu się należy, ale Xavi wcale nie jest dużo lepszy. Ma dużo lepszych piłkarzy. Plus Koeman wprowadził wiele młodziezy, Xavi tylko Balde
0
@ViscaelBarca2007 hmmm jak na Barcelonę to dawno już nie były potężnej wtopy, to już najwyższa pora
1
@Emhyr to pewnie jeszcze de Paula, Paredesa i Martinezow ściągną
0
@Bagsik88 aaaaa czyli trofeum całej drużyny decyduje który napastnik jest lepszy. W tym roku szczerze to ani jeden ani drugi
0
@Cule1234 dziwne że jest Semeniuk, a nie ma Leona. Obaj skończyli sezon w tym samym momencie, dawno temu :P trochę niesprawiedliwe że Leon jest traktowany jak gwiazdeczka. Jak gra słabo to też Grbix nie ma jaj by go ściągnąć
0
@Bagsik88 ja mówię o występie jednego zawodnika w lidze angielskiej. Messi ok, ale Lewandowski nie był lepszy
1
@Bagsik88 tak? To niby jaki lepszy?
3
@mekston dokładnie taka kolejność. Suarez w sezonie 13/14 to był indywidualnie najlepszy występ w historii najlepszej ligi świata.
1
@damianfcb105 vini jak dostanie ZP to zmieni jej kolor
0
@RAUL_GONZALES_7 nie pamiętam całej kariery Carlosa, ale chyba był znacznie lepszy w obronie. Alba jednak w obronie już od 3-4 lat jest wartością ujemną
2
@Rewolucja123 oczywiste że tryplet. Każda inna odpowiedź jest głupia na stronie o Barcelonie
0
@cules100pro nie mówię by sprzedać, ale ostatnio to piłkarsko Gavi nic nie daje
0
@bartekvisca masz inną skalę wymagań dla Lewandowskiego czy no name
2
@Poro6niec oglądałeś mecze przez ostatnie 3-4 miesiące czy tylko wyniki i strzelców widziałeś? Chłop był na tym samym poziomie co Fati cze Ferran. Tak, oczekuje że taki napastnik mając tyle okazji z Bayernem nie obsra się metr przed kiblem i min jednego gola strzelił, a powinien 2 by nikt nie miał pretensji
2
@Poro6niec 6,5. Ściągamy podobno najlepszego napastnika na świecie a w najważniejszym meczu z Bayernem gdzie powinien mieć 3-4 gole nie ma żadnego. Do tego od stycznia do kwietnia to była parodia piłkarza. Może i czasami strzelił gola, ale to było drewno. Piłka się odbijała jak od sęka, obrońcy przepychali go jak chceli. Dla mnie od zawodnika za 50mln wymagań trochę więcej
5
@dAvi_2 nie wyjdziemy z niej
0
@Poro6niec ogólnie u nas podań prostopadłych jest....nie ma ich