FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos tylko dlaczego w rankingu był Lewandowski, który zawiódł na mundialu a nie było Szczęsnego, który jako jeden z nielicznych dobrze się spisał? Bo Lewandowski strzelał dla Bayernu?....no właśnie, Fajdek ma trochę racji
0
@tomek8756 na luzie. Mam 26 lat i rok temu z ciekawości sobie rozwiązałem maturę z 2022 r z matematyki. Dzięki tej tablicy z wzorami itp miałem tylko jedno zamknięte źle
1
Fut champion jest przedłużone? Może się ktoś zorientuje
1
@Khajio gorszy niż Xavi nie byl
0
@Survier niezajechany Gavi poziom de Jonga.....jak uda się ściągnąć za grosze jak Kessie i Alonso to jesteśmy w dużych tarapatach
1
@doc super, kolejne wypożyczenie
0
Zaczynamy sędziowsko dla LAL
0
@Adamski69 mentalność tych zawodników nie pozwoliła wygrać LM
1
@bodzio10 a i tak znając Grbicia na najważniejsze mecze wystawi Leona i Śliwkę
10
@michal26 a gdzie Busquets który jest niezbędny i kluczowy dla tego zespołu
1
@Encore w przyszłym sezonie jak będzie zdrowy może powalczyć o MVP....ale nie powalczy bo zdrowy nie będzie
1
@partymaker Embiid jakby znowu się nie kontuzjowal to może by 76 coś ugrali. Embiid dołącza do tej samej grupy co Paul czy Leonard, że w PO kontuzjowani
0
@partymaker ile z ostatnich transferów za ponad 60mln było tego wartych. Antony był wart 80? Nunez był wart 90? Mudryk był wart 90?
0
@Transu96 za tego bezużytecznego typa możemy dostać 60mln. Tak, jest słaby w tym sezonie ale każdy się jaki to był i dalej jest potencjał. Zagrasz rok dobry w Benfice i już trafiasz do Liverpoolu za 100mln i jeżeli za Fatiego nie otrzymamy 60mln to znaczy że zarząd nie umie nikogo porządnie sprzedać
0
@Transu96 nie, naszego zarządu. Dostaniemy kolejnego placka do pomocy który poda Ci w bok do Alby czy do tyłu do Araujo.
22
@Mns21 że byłaby jedna z najgłupszych dezycji zarządu od 10 lat.
0
@Criss18Barca tylko to na najlepszego sportowca, a nie uprawiającego najbardziej popularną dyscypline. Jeśli to drugie dajmy tam jeszcze Szczęsnego, Zielińskiego czy Glika. W zasadzie za ubiegły rok to Szczęsny powinien być za Lewandowskiego, bo tamten przynajmniej na mundialu nie zawiódł
2
@Kamilos84 ilez to piłkarzy jest gotowych obniżyć pensje wg dziennikarzy....
0
@DonMatteo901 ja mu się nie dziwię. Co Lewandowski zrobił/zdobył dla Polski. Nic
2
@tristan87 nie mówię że chce, ale wkurza mnie to jak tu Neymar jest traktowany. Prawie jak Figo.
4
@Kamiloza91 bo to wielki piłkarz któremu Barcelona wiele zawdzięcza. A kibice chyba zapomnieli o tym
0
@sidi12843 i to pewnie wszystko przez niego
0
@Emhyr i pewnie by tam grał genialnie, nie zdziwiłbym się.
3
@kuz sztab szkoleniowy niech coś pokaże że potrafi zrobić z obecną kadrą, a nie że piłkarze kopia gorzej niż w ekstraklasie
7
@matirix20 kac morderca nie ma serca i chłopak zwymiotował
2
@barcanawieki nie powinno być żadnych warunków poza pewnością że La Liga się zgodzi, ale ten warunek powinien być przy każdym warunku. Żadnego żądania numeru
0
@takisobiektos no większego betonu niż Xavi to nie ma. Pioli już jednak coś osiągnął jako trener. Tym bardziej w tym sezonie już półfinał LM ma
1
@Compadre najładniejsza od weekendowego meczu Barcelony vs Betis
1
@FcPortoFan1999 szok. Zwycięstwo JSW jeszcze by szokiem nie było ale rozmiar i poziom jaki dzielił oba zespoły to już tak
1
@Bartula wrzucasz do nas Viniciusa, de Bruyne i wyglądają cienko