FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bartula wrzucasz do nas Viniciusa, de Bruyne i wyglądają cienko
2
@Emhyr czyli jednak nie chcemy wyjść z bagna
0
@Explode przyjście Messiego podniesie finanse? Ciekawe
0
@VbamboeB no cóż, za darmo nie grał a widział że doić Bartomeu można. Dostawał zdecydowanie za wysokie pensję
1
@Przemek2323 trzeba być trochę głupim by wierzyć i chcieć jego powrotu. Piękna historia z sentymentem....tylko to ten sentyment w dużym stopniu doprowadził tu gdzie jesteśmy
2
@Katalonbar wątpię że z Xavim na ławce i tam wyjdziemy z grupy
0
@Hubertusk jakoś nie rozumiałem zachwytu nad nim ale w takiej sytuacji to Alemany Top
3
@Poro6niec plus brak rozwoju drużyny i ciągle stawianie Busquetsa za kluczowego piłkarza w przyszłym sezonie
0
@Xxxbarca4ever nie no Śliwka wygląda bardzo słabo. A co do ławki to Hubert tak, ale ja bym na Zalinskiego czy Klutha nie liczył
0
@Xxxbarca4ever jedyna szansa JSW to ławka, ale ławką można wygrać wiele meczy w fazie zasadzniczej, w PO max jeden mecz. w ZAKSIE co prawda Śliwka ostatnio bez formy, ale Bednorz i Smith co robią to głowa mała
1
@kulka Messi nie przyjdzie i całe szczęscie
1
już dziś Jastrzębski podejmuje ZAKSĘ w pierwszym meczu finału mistrzostw Polski. Piękny finał cudownego sezonu dla klubowej siatkówki Polski. Najpierw finały MP, a potem final LM. Wg mnie faworytem jest ZAKSA, o MP stawiam 3-1 w całej rywalizacji, a w finalem LM też 3-1
0
@TR3YWAY ciężko w tej bezjajecznej drużynie nie być najlepszym zawodnikiem ofensywy. Wrzucasz tam Grosickiego i robi więcej
0
@Deathwing112 to już nie ten LBJ co kiedyś i nie będzie robił 40/15/10 co mecz
1
@Sysia11 przyjemnie się ogląda Koguty bo zawsze pada dużo bramek :D
0
No i spalony słuszny
2
Prędzej wycisnę 300na klatę niż Busquets uderzy z dystansu
0
Czy jest jakikolwiek trener który nauczy ich strzelać z dystansu do cholery .......
8
Fati dziś nie taki tragiczny
0
Nasi piłkarze mają przerąbane z Xavim. Zajeżdża ich potwiernie
2
Raphinha drybler xd
0
@Fake69 to i tak więcej niż zazwyczaj
2
Czy jest tu ktoś kto regularnie ogląda ekstraklasę albo chodzi na mecze? Tak z ciekawości.
0
I niech ktoś powie, że Xavi ogarnia skład i jest dobrym trenerem. Każdy widzi, że Gavi absolutnie nic nie daje a ten i tak go wystawia. Xavi nie patrzy na formę zawodników tylko na nazwisko
6
@Herato nie no Ronaldo z początku Realu to top 5 piłkarzy w historii, a Norweg to jednak tylko wybitny finisher
0
Właśnie oglądam końcówkę Boston vs 76.....no sędziowie bardziej niż pomóc Bostonowi nie mogli
1
@fart ktoś na Twitterze dobrze napisał. Odpadli Bucks, nie ma Embiida to Boston myślał już o tym z kim się zmierzy finale z zachodu
0
Jak nie lubię Riversa i uważam go za beznadziejnego trenera to trochę szkoda typa, całą wina w PO zawsze spada na niego a najpierw musi radzić sobie z Simmonsem a co roku musi radzić sobie w PO bez Embiida
1
@Marcelinho99 w rewanżu byli tak obsrani, że gdybyśmy wygrali w pierwszym meczu 6-0 to w rewanżu byłoby 7-0
0
@Herato no Bayern zapewnie dalej będzie kontynuowal takie serie