1

@Bartula wrzucasz do nas Viniciusa, de Bruyne i wyglądają cienko

2

@Emhyr czyli jednak nie chcemy wyjść z bagna

0

@Explode przyjście Messiego podniesie finanse? Ciekawe

0

@VbamboeB no cóż, za darmo nie grał a widział że doić Bartomeu można. Dostawał zdecydowanie za wysokie pensję

1

@Przemek2323 trzeba być trochę głupim by wierzyć i chcieć jego powrotu. Piękna historia z sentymentem....tylko to ten sentyment w dużym stopniu doprowadził tu gdzie jesteśmy

2

@Katalonbar wątpię że z Xavim na ławce i tam wyjdziemy z grupy

0

@Hubertusk jakoś nie rozumiałem zachwytu nad nim ale w takiej sytuacji to Alemany Top

3

@Poro6niec plus brak rozwoju drużyny i ciągle stawianie Busquetsa za kluczowego piłkarza w przyszłym sezonie

0

@Xxxbarca4ever nie no Śliwka wygląda bardzo słabo. A co do ławki to Hubert tak, ale ja bym na Zalinskiego czy Klutha nie liczył

0

@Xxxbarca4ever jedyna szansa JSW to ławka, ale ławką można wygrać wiele meczy w fazie zasadzniczej, w PO max jeden mecz. w ZAKSIE co prawda Śliwka ostatnio bez formy, ale Bednorz i Smith co robią to głowa mała

1

@kulka Messi nie przyjdzie i całe szczęscie

1

już dziś Jastrzębski podejmuje ZAKSĘ w pierwszym meczu finału mistrzostw Polski. Piękny finał cudownego sezonu dla klubowej siatkówki Polski. Najpierw finały MP, a potem final LM. Wg mnie faworytem jest ZAKSA, o MP stawiam 3-1 w całej rywalizacji, a w finalem LM też 3-1

0

@TR3YWAY ciężko w tej bezjajecznej drużynie nie być najlepszym zawodnikiem ofensywy. Wrzucasz tam Grosickiego i robi więcej

0

@Deathwing112 to już nie ten LBJ co kiedyś i nie będzie robił 40/15/10 co mecz

1

@Sysia11 przyjemnie się ogląda Koguty bo zawsze pada dużo bramek :D

0

No i spalony słuszny

2

Prędzej wycisnę 300na klatę niż Busquets uderzy z dystansu

0

Czy jest jakikolwiek trener który nauczy ich strzelać z dystansu do cholery .......

8

Fati dziś nie taki tragiczny

0

Nasi piłkarze mają przerąbane z Xavim. Zajeżdża ich potwiernie

2

Raphinha drybler xd

0

@Fake69 to i tak więcej niż zazwyczaj

2

Czy jest tu ktoś kto regularnie ogląda ekstraklasę albo chodzi na mecze? Tak z ciekawości.

0

I niech ktoś powie, że Xavi ogarnia skład i jest dobrym trenerem. Każdy widzi, że Gavi absolutnie nic nie daje a ten i tak go wystawia. Xavi nie patrzy na formę zawodników tylko na nazwisko

6

@Herato nie no Ronaldo z początku Realu to top 5 piłkarzy w historii, a Norweg to jednak tylko wybitny finisher

0

Właśnie oglądam końcówkę Boston vs 76.....no sędziowie bardziej niż pomóc Bostonowi nie mogli

1

@fart ktoś na Twitterze dobrze napisał. Odpadli Bucks, nie ma Embiida to Boston myślał już o tym z kim się zmierzy finale z zachodu

0

Jak nie lubię Riversa i uważam go za beznadziejnego trenera to trochę szkoda typa, całą wina w PO zawsze spada na niego a najpierw musi radzić sobie z Simmonsem a co roku musi radzić sobie w PO bez Embiida

1

@Marcelinho99 w rewanżu byli tak obsrani, że gdybyśmy wygrali w pierwszym meczu 6-0 to w rewanżu byłoby 7-0

0

@Herato no Bayern zapewnie dalej będzie kontynuowal takie serie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?