- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1793 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1793 Culés
2
Emocji tej nocy nie brakowało. Denver pewnie wygrywa swój drugi mecz z Suns i w tej rywalizacji jest 2-0 dla ekipy Jokera a Celtics w fatalny sposób przegrywają z 76. Wielki pojedynek Brody 45pkt i Tatuma 39pkt. W serii jest 1-0 dla gości.
1
@fart ktoś na Twitterze dobrze napisał. Odpadli Bucks, nie ma Embiida to Boston myślał już o tym z kim się zmierzy finale z zachodu
1
@fart Boston ciągle stawia znaki zapytania. Nie przekonywali mnie z Atlantą, a z Philą ponieśli niewyobrażalną porażkę. Jakoś mam wrażenie, że Wschód nie prezentuje w tych play-offs wysokiego poziomu.
1
@fart Coś słabo ci Celtowie się prezentują jak na największego faworyta do tytułu, mam nadzieję że się obudzą w drugim meczu bo z 2-0 z takim Jokiciem będzie ciężko przychylić szalę na swoją korzyść
1
@FCB24 @Comentateiro @paweldunajecfcb Słabo wyglądamy szczególnie w obronie. Bez Embiida i wygrali w Bostonie. No nie wygląda to dobrze i dokładnie tak samo wyglądaliśmy w serii z Atlantą gdzie tylko w I meczu wyglądaliśmy jak pretendent do tytułu a pozostałe spotkania to już granie na takiej wyjebce. No nic zobaczymy co się wydarzy w czwartek w meczu nr 2. ;)
1
@fart Jak obstawiasz serie GSW z Lakersami, uda się Lebronowi pokonać Stepha?
1
@fart Ciekawostka ostatni raz Harden 40+ pkt rzucił jeszcze w barwach Nets w meczu playoff w 2021 roku z Celtics xD
1
@paweldunajecfcb Ja postawiłem na GSW w 6. Zobaczymy jak będzie. ;)
@takisobiektos Broda mocno odpalony i dlaczego Mazzulla go w końcówce nie podwajał, dlaczego Rob Williams siedział na ławce w kluczowym momencie?
Pamiętasz rzut Younga za 3 w meczu nr 5 w Bostonie?
Dzisiejeszy mecz to kopia spotkania przeciwko Atlancie w G5.