FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@doc byłoby zbyt pięknie i Newcastle jest zbyt mądrze zarządzane od kiedy kupili ich te szejki o dziwo
0
@betonito dokładnie, 120mln i jest nasz
1
@barcanawieki no i fajnie kolejny wypalony zawodnik, z którym wyjdziemy z grupy LM....no może chociaż finał LE....no może chociaż nie odpadnięcie z byle kim
1
@Rust_Cohle ale przecież Alemany super bo zapłacił Leeds i Sevilli tyle ile chcieli.
0
@mrboom nie no Vaculika by nie łyknął.
0
@Criss18Barca to co jeździ Thompsen to coś niemożliwego. Tak się bawić z Madsenem czy z Pedersenem w środku tygodnia to aż ciężko uwierzyć. Michelsen piękny mecz, dwa ostatnie biegi oddane bez walki
0
@Herato jak dla mnie to będą mu mega wdzięczni. Przegrać z City to nie wstyd, każdy znał wady tej kadry a i tak przed sezonem 4miejsce każdy brałby w ciemno
2
I tak brawa dla Artety że z takim gigantem jak City potrafi prowadzić wyrównaną walkę do końca. Tym bardziej, że Jesus wiele tygodni był kontuzjowany
3
@wojopancer na kogokolwiek nie trafia w LM rywal jest obsrany, wiedzą że 3-0 w 85min to nie jest pewny wynik
0
@Kuba_1 a jakieś wideo?
1
@Korsain bo do błędu trzeba sprowokować rywala
0
@matirix20 Gavi to zdecydowanie nizsza półka niż Pedri, a Wierzę jest pomiędzy nimi
0
Ale tak szczerze mówiąc to czy przy tej bramce bardziej nie zawinił De Gea? Podał do obronycnorzy którym było 3 gości zaraz po tym jak przyjął, jasne błąd Harry'ego ale większy bramkarza
1
@Kuba_1 Guardiola nie jest nawet w top 5. LM go mocno weryfikuje.
0
@Tomo1989 ale Haaland bez podań by strzelił kilka razy mniej goli
2
@Snejku żaden. Haaland z takimi asystentami jacy są w Barcelonie by miał 5-10goli w lidze. A druga opcja to porażka ze względu na Raphinha i wydawanie tyle kasy na 34letniego Lewandowskiego
0
Haaland is over
1
@FcPortoFan1999 Olsztyn wydymany przez sędziego
0
@Rewolucja123 mamy wspólnego kolegę
0
@Malibu ale żałosny argument xd
0
@Malibu tak. Bo oglądanie Stoke vs Birmingham stanowi większą przyjemność niż oglądanie Barcelony.
0
@Malibu nie, spodziewałem się że wyjdziemy z słabej grupy w LM. Inter gdy z nami wygrywał to w lidze tracił punkty z Sampdoria czy inną potęgą jak Torino.
1
@Malibu i kolejną kompromitację w Europie. I to podwójnie bo i LM i LE. A styl wygrania LL też sprawia, że nie ma co się z tego bardzo cieszyć
1
@Deviler biedna Barcelona krzywdzona jak zawsze......ale się tu pierdzieli k tych sędziach
0
Co ten Calabria się bawi z tym Gruzinem (nie pisze nazwiska by nie pomylić).....jak Alves z Ronaldo
3
Leao w jednej akcji więcej dryblingi niż nasi skrzydłowi od początku seoznu
3
Ale by sobie postrzelał taki Adriano w PESie
1
@adi7adi8 ZAKSA to bierze znowu
1
@kondziu88 jak uwielbiam GSW, bo dzięki nim zacząłem oglądać NBA tak mam nadzieję, że za to kilka meczy dostanie zawieszenia i w tej serii już nie zagra. Idiota
0
@norbi77 znaczy to tak, ale po twoim wpisie można wywnioskować, że dziwisz się drążenia tego tematu :L a to było raczej pewne