La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

8

W "Hola La Liga" już panowie "obiektywni" oburzeni tym co powiedział Laporta, bo wyrok wydali już dawno temu, a słowa Laporty nie pasują im do narracji.
Ćwiąkała jak zwykle najbardziej drąży temat :D

0

@norbi77 nie słucham, ale akurat to normalne. Nie lubię Cwiakaly, ale każdy dziennikarz by o tym głównie mówił w programie bo to jest teraz na Topie

0

@norbi77 Rację mają, po co Laporta z tym wyjeżdżał? I to jeszcze mówiąc wprost o Realu. Ten filmik RMTV też pokazujący tylko jedną część historii. Ogólnie żałośnie to wygląda

1

@FCB24
Ale dziennikarz powinien być obiektywny, a nie naciskać na drugiego, że to czy tamto Barca zrobiła :)

0

@norbi77 znaczy to tak, ale po twoim wpisie można wywnioskować, że dziwisz się drążenia tego tematu :L a to było raczej pewne

2

@norbi77 Jest to dla mnie taki szok, że nie wiem, czy zasnę.
Polscy dziennikarze nie są obiektywni?
Co?

2

@FCB24
Drążenie tematu mi nie przeszkadza, ale ich nastawienie na te sytuację (czyt. winni i już) jest po prostu nieprofesjonalne.

0

@barcelonaLM
Ale czemu są tym oburzeni? Boli ich, że ruszono Real czy jak? Powinni dyskutować czemu tak się wypowiedział itp, a nie od razu negatywne podejście do tematu. Najlepiej wypowiedział się OIrłowski.

1

@mateusz1989VeB
No widzisz? Człowiek całe życie się uczy :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?