FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Tak to jest skoro bardziej się skupia na faulach i prowokacjach niż na grze. Od kilku tygodni/miesięcy zapomniał co to gra w piłkę
0
@GadulkiGembulki_FCB nie, kto wtedy gdy któryś doznaje kontuzji? Garcia czy Alonso? Xd
0
@Sulimo bo nie odgwizdał ewidentnego karniaka. A w Polsce jest uważany za top 1 w historii a już zawalił wiele meczy
0
@Keriox akurat jednego co nie można mu zarzucić to tego że wziął się za grę. Chłop jest w top 5-10 piłkarzy na świecie
8
Miranda to jakieś IQ minus 1000. Za takie faule to powinny być wykluczenia na 6msc. Ale też Manzano to ślepy i głupi że nie zobaczył od razu czerwonej kartki
1
@VanBest lepiej zadzwonić przed wyjazdem albo kupić online i dać odbiór osobisty.
1
@kulek22 przynajmniej szczery był
4
@Compadre 4tyg temu faworytem była ZAKSA, po finale mistrzostw Polski Jastrzębski wyrósł na faworyta
6
ZAKSA vs Jastrzębski to jakiś kosmos emocjonalny
0
@Xxxbarca4ever Kaczmarek jest słabym atakującym. Ja nie ma do tego wątpliwości
2
ZAKSA 2-1 będzie prowadzić. Rozbiła ich w trzecim secie. Nic tylko się cieszyć, że mamy tak potężne drużyny
2
Kaczmarek zmienia klub na Jastrzębski, jest ich najlepszym zawodnikiem
2
To jest niemożliwe, że ZAKSA wygrała niemal wszystko przez ostatnie 2 lata z tak słabym atakującym jak Kaczmarek.
1
Wygrane mistrzostwo a i tak nikogo młodego. Ciekawe gdyby van Gaal tak zrobił z Xavim 20 lat temu
2
@Antimadridista_WR idiotyczne. Dlaczego nie podziękują kibicom w Polsce, Mozambiku czy Meksyku?
1
@Comentateiro o nic już nie walczy. Jak teraz nie da szans młodym to slabo z jego strony, kiedy jak nie teraz.
1
Spoelstra to jakiś pieprzony geniusz. Z takimi zawodnikami takie rzeczy osiągać. Nie ma co mówi, Heat nie ma jakiegoś wybitnego składu a grają kozak
2
Nasi to kiedyś wygrali jakiś ważny mecz z Realem w koszykówkę? Bo jak tak kojarzę to raczej zawsze wpierdziel w Europei
3
Nie no ta europejska "koszykówka" to jest inny sport. To, a to co jest w USA to są całkowicie inne sporty.
0
@Kessie Pedriego muszą ogarnąć medycy, których w tym klubie nie mam ..
0
Czy przykładowo zawodnik wybrani w NBA w drafcie może odmówić dołączenia do danej drużyny? Przykładowo SAS wybierają teraz Victora, ale ten twierdzi że to gówno organizacja i nie chce i wtedy nr 2 go może wybrać?
4
@Emhyr najważniejszym celem powinno być danie szans młodym a nie wpuszczanie Alonso, Kessiego i Roberto....
2
@Encore Nimir to już będzie w takich topkach za renomę. W tym sezonie gral naprawdę słabo jak na niego
0
@betonito przecież Xavi się skompromitowal w LM. Wtedy przegrać z Interem to była sztuka, a nam się udało
0
@Arkon wiesz co ja jestem tą osobą, która najpierw patrzy jak obrońca broni niż atakuje :P znacznie bardziej cenie takiego Walkera, który jest dobry z tyłu i słaby z przodu, niż takiego Arnolda który jest super z przodu i beznadziejny w obronie
0
@Arkon ogólnie Walker to najlepszy prawy obrońca ostatniej dekady
21
Gazda wczoraj genialnie skomentował ten mecz: "Pep już grał ten mecz. Rok 2010 i 5:0 z Realem Mou. Wygląda to do tego momentu jak właśnie wtedy"
1
@takisobiektos gość jest kosmitą, ma wywalone na faze zasadniczą i tylko czeka na PO. Szkoda, że za partnerów ma takich graczy bo zasługuje na mistrzostw. Taki Struś czy Martin to dobre opcje ale nie jakoś 3-4 opcja
0
@Vernon_Roche no bez obrazy dla drugiego półfinału, ale 99% osób chyba obstawialo zwycięzcę całych rozgrywem z pary Real vs City
3
I znowu Courtois najważniejszy piłkarz Realu. Rok temu zdecydowanie ważniejszy niż Benzema u Vinicius