FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@John_Doe jestem za. Chłop co prawda jest już zniszczony medialnie, ale w naszej sytuacji finansowej nie możemy na to patrzeć, jak jest do wyjęcia lub wypożyczenja to super
0
@Messibestplayerintheworld nie zgodzę sie. Nie jest to priorytet, ale na Dembele nie można w pełni polegać, a Raphinha to skrzydłowy na miarę Betisu. Bez dryblingu i żadnej przewagi na skrzydle nie robi.
5
@krol211 tak naprawdę poza SO i bramki to my potrzebujemy wzmocnień na każdej pozycji. Na niektóre pozycje do pierwszego składu a na niektore jako zmienników
0
@KrychaFCB oby La.Liga zablokowała ten transfer
0
@jeyx77x znaczy no jak kto uważa :P dla mnie to on nigdy nie był lepszy niż na klub pokroju Betisu, ale gol z PSG zmienił trochę jego ocenę
0
@jeyx77x nie no ale z tym Roberto to bym nie przesadzał. Valverde jak jest w formie to jest absolutny kocur tylko w ciągu roku w formie jest 2msc max.
1
@MesQueUnClub96 możliwe jest, ale nikt w to chyba nie wierzy
0
@Kinginiesta przeczytałem, ale mówię ogólnie.
0
Myślicie że jutro Pep znowu przekombinuje? Jednak na papierze City wydaje się, że zmiażdży Inter.
0
@Kinginiesta żadna podwyżka mu się nie należy.
1
Niech najpierw wyjdzie z grupy LM i zmieni sztab medyczny
0
@nexxo lepsza opcja niż opcja A
0
Znacie jakieś piosenki całe? Tak że całe a nie że np 2 wersy się Wam mylą?
5
Zacząłem oglądać tenis jakoś w 2013/2014 i przestałem gdy Wawrinka częściej był kontuzjowany niż grał (ulubiony zawodnik). Od 2 lat oglądam z 4-5 meczy rocznie....ale dziś sobie włączyłem i to co ten dzieciak robi to jest coś chorego.
0
@mekston Pedri jakkolwiek genialny by nie był wg mnie nie może być w 11 sezonu jak tyle meczy go ominęło
0
@michal26 właśnie widzę, Kubera ile znaczy dla nich
1
@ranger3120 a co mają napisać xd piękna ściana? :P
0
@RafiVeB no jakieś 30min na nogach
0
Gdzie w Warszawie koło narodowego można obejrzeć mecz pucharu Anglii? Z jakimś piwkiem i może jakimś burgerkiem
1
@Bernard777 w najlepszy sport
1
@Mow_mi_Douglas zawsze mnie to bawiło. Rozumiem złość piłkarza bo reprezentować kadrę to spełnienie marzeń piłkarza, ale kibice powinni się cieszyć że piłkarz ich klubu nie jedzie na kadre. Odpoczynek +zmniejszenie ryzyka kontuzji
5
@Kondziubarca jak on łysy jest
3
@Zoker coś długi ten tytuł :P
0
Jaki serial polecacie na Netflix taki max 2 sezony ale najlepiej 1
0
@Worny Alba śmiejący się z Lenglet, ten z Pique, Pique z Alby a cała Europa wtedy z nas :P
3
@Deviler Desta chyba dalej uznajemy za piłkarza Barcy
0
@Kengo ja to raczej nie zdrowo się nie odzywam, paczka chipsów raz na pół roku czy KFC tak samo, ćwiczyć też ćwiczę, biegam rowerek i nie pomogło :P
1
@Adran360 wielkie dzięki :D
1
@Medium znam to uczucie, mam to samo a jeszcze soczewki do tego :D
0
@Odcinkowy no właśnie brałem, ale przez ostatnie 7 lat nic aż do teraz. Pyłki, skoszona trawa, takie typowo majowo czerwcowe