1

@John_Doe jestem za. Chłop co prawda jest już zniszczony medialnie, ale w naszej sytuacji finansowej nie możemy na to patrzeć, jak jest do wyjęcia lub wypożyczenja to super

0

@Messibestplayerintheworld nie zgodzę sie. Nie jest to priorytet, ale na Dembele nie można w pełni polegać, a Raphinha to skrzydłowy na miarę Betisu. Bez dryblingu i żadnej przewagi na skrzydle nie robi.

5

@krol211 tak naprawdę poza SO i bramki to my potrzebujemy wzmocnień na każdej pozycji. Na niektóre pozycje do pierwszego składu a na niektore jako zmienników

0

@KrychaFCB oby La.Liga zablokowała ten transfer

0

@jeyx77x znaczy no jak kto uważa :P dla mnie to on nigdy nie był lepszy niż na klub pokroju Betisu, ale gol z PSG zmienił trochę jego ocenę

0

@jeyx77x nie no ale z tym Roberto to bym nie przesadzał. Valverde jak jest w formie to jest absolutny kocur tylko w ciągu roku w formie jest 2msc max.

1

@MesQueUnClub96 możliwe jest, ale nikt w to chyba nie wierzy

0

@Kinginiesta przeczytałem, ale mówię ogólnie.

0

Myślicie że jutro Pep znowu przekombinuje? Jednak na papierze City wydaje się, że zmiażdży Inter.

0

@Kinginiesta żadna podwyżka mu się nie należy.

1

Niech najpierw wyjdzie z grupy LM i zmieni sztab medyczny

0

@nexxo lepsza opcja niż opcja A

0

Znacie jakieś piosenki całe? Tak że całe a nie że np 2 wersy się Wam mylą?

5

Zacząłem oglądać tenis jakoś w 2013/2014 i przestałem gdy Wawrinka częściej był kontuzjowany niż grał (ulubiony zawodnik). Od 2 lat oglądam z 4-5 meczy rocznie....ale dziś sobie włączyłem i to co ten dzieciak robi to jest coś chorego.

0

@mekston Pedri jakkolwiek genialny by nie był wg mnie nie może być w 11 sezonu jak tyle meczy go ominęło

0

@michal26 właśnie widzę, Kubera ile znaczy dla nich

1

@ranger3120 a co mają napisać xd piękna ściana? :P

0

@RafiVeB no jakieś 30min na nogach

0

Gdzie w Warszawie koło narodowego można obejrzeć mecz pucharu Anglii? Z jakimś piwkiem i może jakimś burgerkiem

1

@Bernard777 w najlepszy sport

1

@Mow_mi_Douglas zawsze mnie to bawiło. Rozumiem złość piłkarza bo reprezentować kadrę to spełnienie marzeń piłkarza, ale kibice powinni się cieszyć że piłkarz ich klubu nie jedzie na kadre. Odpoczynek +zmniejszenie ryzyka kontuzji

5

@Kondziubarca jak on łysy jest

3

@Zoker coś długi ten tytuł :P

0

Jaki serial polecacie na Netflix taki max 2 sezony ale najlepiej 1

0

@Worny Alba śmiejący się z Lenglet, ten z Pique, Pique z Alby a cała Europa wtedy z nas :P

3

@Deviler Desta chyba dalej uznajemy za piłkarza Barcy

0

@Kengo ja to raczej nie zdrowo się nie odzywam, paczka chipsów raz na pół roku czy KFC tak samo, ćwiczyć też ćwiczę, biegam rowerek i nie pomogło :P

1

@Adran360 wielkie dzięki :D

1

@Medium znam to uczucie, mam to samo a jeszcze soczewki do tego :D

0

@Odcinkowy no właśnie brałem, ale przez ostatnie 7 lat nic aż do teraz. Pyłki, skoszona trawa, takie typowo majowo czerwcowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?