FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@HighestInTheRoom bez niego to byśmy z San Marino pewnie nie wygrali....strasznie niedoceniany. Wszyscy oczekują że on będzie grał jak jakiś Iniesta
1
@Criss18Barca Busquetsa nie dało się zastąpić w latach 2008-2015, od 3-4 lat chłop był problemem
0
@MarFan nie no z tym najlepszym obrońca to mocno przesadzone wg mnie. Najlepszy flopowiec to ok
0
@Cule1234 Bartman to śpiewał że potem sił na boisku nie miał
1
Kochanowski Top jak prawie zawsze
0
@VegetaPolska nie jestem, po prostu uważam że na ten moment są lepsi od niego i powinien być powołany jako atakujący a nie przyjmujący
0
@Encore ale on już z 10x został zablokowany xd i to nie z sytuacyjnych piłek
0
@Encore o tym pisałem. Grbic ściągnął wszystkich tylko nie Leona a wcale nie gra lepiej. Pupilek, musiałby zepsuć 10 piłek pod rząd i wtedy by go może zmienił na 3 akcje
1
Lomacz co ty robisz xd
0
@ro3ak jeszcze odpoczywa po sezonie klubowym
0
@Encore wygrać to znaczy być pierwszym :D
0
@Encore ale odkąd jest w kadrze nic nie wygraliśmy i to wg mnie nie jest przypadek. Grbic go nie zdejmie bo to słabo ściągnąć teoretycznie największą gwiazdę. A przyjęciem więcej traci niż zyskuje atakiem i zagrywką
0
@Encore teraz jest w Perugii która ściąga kogo chce i nic nie mogą wygrać. Dla mnie strasznie przereklamowany
0
Leon w zenicie był robiony na Boga siatkówki. Ale dlatego bo miał takich partnerów. W Perugii zawodzi i w kadrze też. Z słabymi Niemcami chyba już 5x zablokowany
0
@Essos ostatnio coś czytałem że Newcastle ma ogólnie 80mln na transfery mimo szejka i całą kwotę przeznaczyli by na jeden transfer?
2
@Zoker rok bez tostów? Ty chory......
0
@barcelonaLM "kto by pomyślał dzisiaj, że to mogą przegrać"- w zasadzie każdy kto śledzi to cos w ich wykonaniu xd
2
Szkoda tylko, że jak będzie mecz na narodowym Polska vs jakies San Marino czy wyspy Owcze to i tak przyjdzie cały stadion....na trybuny to ludzi z więzień w całym kraju powinni wpuszczać jako tortury
0
Hahahaha jazda, niech to cos dalej będzie w Polsce sportem narodowym....chyba sportem śmiechu
1
@Rust_Cohle wg mnie najpiękniejsza bramka. Lepsza niz indywidualna akcja czy strzał z 30m
0
@Encore kiedy Ci menedżerowie się nauczą, że te "super teamy" to same nie wypaly:D
8
Morata to fenomen. Ciągle gra w kadrze, kluby płaciły za nie miliony, a nie jest szybki by uciec rywalowi; nie jest silny by zastawić piłkę; nie ma techniki wybitnej by grać super kombinacyjnie; skuteczność też często szwankuje
1
@Kgorecki2500 chipsy paprykowe i chrupki orzechowe
0
Kielce ta końcówką nie zasłużyli trochę na ewentualną wygraną. Zagrali jak juniorzy
1
Ależ Kielce teraz zawala ten mevz
3
Wolf to jak tryb Omeyer czy inny Landin
0
Czy podkoszulki polo są teraz jakoś bardzo w modzie? Chce sobie kupić na Zalando jakieś i co drugi to właśnie polon
0
@Culer_1906 plan C to chyba do rezerw. Lepiej nie kupować nikogo niż takich piłkarzy jak Guido czy swego czasu Boateng czy Murillo
1
@BorzyKrzys przeraża jakie to może skutki mieć, ale chciałby takie coś człowiek zobaczyć na żywo
0
@Messibestplayerintheworld Alonso to chyba ta nota to po dodaniu wszystkich jego ocen, a nie średnia