0

@Emhyr pierwszy trenign- zakaz strzelania z dystansu.

0

Pomoc Gundogan-Pedri-de Jong wygląda kosmicznie, tylko trochę strasz jeśli spojrzymy na magię naszego sztabu medycznego. Jeszcze kogoś na ławkę i można grac

3

@mekston Emil klasa jak zawsze. Gdyby nie on to Toruń by walczył chyba o utrzymanie.

1

Od kiedy odszedł Heynen mam wrażenie, że nasi siatkarze skaczą do bloku do każdej piłki. Rywal atakuje z sytuacyjnej z 6m a oni i tak skaczą, trochę tego nie rozumiem

0

@Fantastyczny Chłopiec no to lepiej ćwierćfinal, aczkolwiek jak tak dalej będziemy grać to skończymy vs Japonia.... Japonia super rozwija swoją siatkówkę, ale medialnie to nie jest super rywal

0

@Fantastyczny Chłopiec liga Narodów nie wygląda na razie zbyt dobrze, ale jeśli w jakimś sporcie mamy wróżyć finał naszych zawodników to tylko siatkówka. Ja obstawiam że tam jednak zagrany

0

@Encore w kadrze topka, ale kibice Rzeszowa chyba się z tym nie zgodzą....w lidze fatalny

0

@marcinK0000 a dlaczego? Zajebista opcja

0

@lucca87 tylko to ustawienie z 4 pomocnikami działało przez pierwsze 3-4 mecze, potem jak tym graliśmy to drużyny by gotowe.

0

@wasacz dla mnie takie coś to trochę gadka "pod publikę", by dobrze wypaść na forum czy przed znajomymi. Ty byś zostawił wszystko w pizdu, żonę i dzieci, i uciekł z kraju który wywołał wojne?

0

@Deviler mamy gorszego trenera przede wszystkim, ale piłkarzy lepszych co prawda.

0

@Emhyr że każdy na jego miejscu zachowałby się tak samo. Piłkarsko jak na nasz kraj też git

0

@BordowyPtak jak atrakcyjne to tak, jeśli bym zarabiał wystarczająco dużo xd

0

@MarFan znaczy ja nie mówię że ta wymiana jest dobra. Ale Smart niesłusznie wygrał ta nagrodę

5

@HighestInTheRoom bez niego to byśmy z San Marino pewnie nie wygrali....strasznie niedoceniany. Wszyscy oczekują że on będzie grał jak jakiś Iniesta

1

@Criss18Barca Busquetsa nie dało się zastąpić w latach 2008-2015, od 3-4 lat chłop był problemem

0

@MarFan nie no z tym najlepszym obrońca to mocno przesadzone wg mnie. Najlepszy flopowiec to ok

0

@Cule1234 Bartman to śpiewał że potem sił na boisku nie miał

1

Kochanowski Top jak prawie zawsze

0

@VegetaPolska nie jestem, po prostu uważam że na ten moment są lepsi od niego i powinien być powołany jako atakujący a nie przyjmujący

0

@Encore ale on już z 10x został zablokowany xd i to nie z sytuacyjnych piłek

0

@Encore o tym pisałem. Grbic ściągnął wszystkich tylko nie Leona a wcale nie gra lepiej. Pupilek, musiałby zepsuć 10 piłek pod rząd i wtedy by go może zmienił na 3 akcje

1

Lomacz co ty robisz xd

0

@ro3ak jeszcze odpoczywa po sezonie klubowym

0

@Encore wygrać to znaczy być pierwszym :D

0

@Encore ale odkąd jest w kadrze nic nie wygraliśmy i to wg mnie nie jest przypadek. Grbic go nie zdejmie bo to słabo ściągnąć teoretycznie największą gwiazdę. A przyjęciem więcej traci niż zyskuje atakiem i zagrywką

0

@Encore teraz jest w Perugii która ściąga kogo chce i nic nie mogą wygrać. Dla mnie strasznie przereklamowany

0

Leon w zenicie był robiony na Boga siatkówki. Ale dlatego bo miał takich partnerów. W Perugii zawodzi i w kadrze też. Z słabymi Niemcami chyba już 5x zablokowany

0

@Essos ostatnio coś czytałem że Newcastle ma ogólnie 80mln na transfery mimo szejka i całą kwotę przeznaczyli by na jeden transfer?

2

@Zoker rok bez tostów? Ty chory......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?