FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mazi brak kompromitacji w LM czyli wyjście z grupy i by nie przegrać jakieś 3/4-0. W lidze by naszym najlepszym piłkarzem nie był bramkarz i by oczy nie bolały na tą grę. I jeśli Real nie pozyska Mbappe to mistrzostwo obowiązek, a jeśli pozyska to przynajmniej wyrównana walka
0
@OnlyBarca10 niestety ale takie zespoły jak ten z Kazachstanu też tak myśli: z kim mamy wygrać jak nie z patalachami z Polski
0
@Firestone no kretyn xd
0
@kuz każdy widzi że się nie nadają oprócz Xaviego
6
@Danqoo bedzie bawic to jak 3 rok z rzędu odpadniemy z grupy LM bo okres przygotowawczy sobie olali
0
kto gadał większe głupoty na konferencjach: Xavi czy Koeman? czy możę ktoś jeszcze był w tym dobry u nas?
0
@ShawnC przekozacko.....poprawnie a nie kozacko. Ale za to zawalił 20 innych meczy
0
@Transu96 wiem, ale było wiele takich transferow które skompromitowaly nas, i za starego zarządu i za obecnego
0
Jak człowiek widzisz takie transfery Romeu, Alonso, Boatenga czy Murillo to naprawdę się zastanawia czy ten zarząd chce dobrze dla klubu. Sprowadza piłkarzy na poziomie Girony czy Alaves i graj tym czymś.....jeszcze trzymanie Roberto za gola
13
Za to Wy w LM gracie jakby to były mecze towarzyskie
0
@VegetaPolska w zasadzie do top1
1
Fajnie się ogląda kompromitację polskiej piłki gdy inne sporty rosną albo gruntują swoją pozycję. Nierealne to ale by było pięknie gdyby oglądalność spadła
5
@IronSanHybrid House of Cards to była poezja chyba do 3 sezonu włącznie. Nie mam bladego pojęcia o polityce, nie znam tego słownictwa po polsku a co dopiero po angielsku ale oglądałem z wielką chęcią
1
Chłopaki z baraków czy the office?
1
@Comentateiro z naszym sztabem nie trzeba zerwać więzadeł by nie grać 3/4 sezonu. To wystarczy delikatne naciągnięcie
0
@Encore to że Roberto sljest tu weteranem podkreśla jak nisko upadliśmy
0
@fart ale nie wygrają :D
0
@Encore Boston będzie tegożałować.
9
@Faro nie to co tu xd
11
Chłop powąchał troszkę piłki i myśli że jest kimś.....a tak naprawdę segunda to zawsze był jego max możliwości
0
@Matt_i1992 ale były mecze gdzie nie grał Rodri i tak samo to wyglądało
1
@LukaszFan bez klasycznego. City pokazało że można grać pomocą Silva-De Bruyne- Gundogan i dominować wszystkich
11
@agaFCB pomoc Pedri-Gundogan-de Jong ma potencjał by być najlepszą na świecie
5
Wybór Zatorskiego na MVP to jakiś żart. Z zawodników którzy grali duzo w tym turnieju finałowym to Zatorski był ostatni który na to zasługiwał. Kaczmarek, Bieniek, Kochanowski, Śliwka, Leon czy nawet Janusz bardziej zasługiwali. Co to jest za libero jak broni 2 akcje na seta i to sytuacyjne. On to nawet w top 5 libero tego turnieju nie byl
0
@Barcasub to tak jak Zatorski
0
Fajnie by było gdyby Grbic dał szansę Popiwczakowi. Zatorski obroni 1-2 piłki na seta
0
Szkoda, że my od 3-4 lat zawsze skaczemy do sytuacyjnej piłki rywali co strasznie ułatwia im zadanie. ZAKSA pokazuje jak ważne jest czasami odpuszczenie bloku
0
W sumie ciekawe jakie to uczucie gdy piłka leci na Ciebie 133km/h, chciałbym tego kiedyś spróbować xd
0
@LioMessi10 polityka .....
1
Pierwsza zagrywką i Zatorski już daje "popis"