2

@Mazi brak kompromitacji w LM czyli wyjście z grupy i by nie przegrać jakieś 3/4-0. W lidze by naszym najlepszym piłkarzem nie był bramkarz i by oczy nie bolały na tą grę. I jeśli Real nie pozyska Mbappe to mistrzostwo obowiązek, a jeśli pozyska to przynajmniej wyrównana walka

0

@OnlyBarca10 niestety ale takie zespoły jak ten z Kazachstanu też tak myśli: z kim mamy wygrać jak nie z patalachami z Polski

0

@Firestone no kretyn xd

0

@kuz każdy widzi że się nie nadają oprócz Xaviego

6

@Danqoo bedzie bawic to jak 3 rok z rzędu odpadniemy z grupy LM bo okres przygotowawczy sobie olali

0

kto gadał większe głupoty na konferencjach: Xavi czy Koeman? czy możę ktoś jeszcze był w tym dobry u nas?

0

@ShawnC przekozacko.....poprawnie a nie kozacko. Ale za to zawalił 20 innych meczy

0

@Transu96 wiem, ale było wiele takich transferow które skompromitowaly nas, i za starego zarządu i za obecnego

0

Jak człowiek widzisz takie transfery Romeu, Alonso, Boatenga czy Murillo to naprawdę się zastanawia czy ten zarząd chce dobrze dla klubu. Sprowadza piłkarzy na poziomie Girony czy Alaves i graj tym czymś.....jeszcze trzymanie Roberto za gola

13

Za to Wy w LM gracie jakby to były mecze towarzyskie

0

@VegetaPolska w zasadzie do top1

1

Fajnie się ogląda kompromitację polskiej piłki gdy inne sporty rosną albo gruntują swoją pozycję. Nierealne to ale by było pięknie gdyby oglądalność spadła

5

@IronSanHybrid House of Cards to była poezja chyba do 3 sezonu włącznie. Nie mam bladego pojęcia o polityce, nie znam tego słownictwa po polsku a co dopiero po angielsku ale oglądałem z wielką chęcią

1

Chłopaki z baraków czy the office?

1

@Comentateiro z naszym sztabem nie trzeba zerwać więzadeł by nie grać 3/4 sezonu. To wystarczy delikatne naciągnięcie

0

@Encore to że Roberto sljest tu weteranem podkreśla jak nisko upadliśmy

0

@fart ale nie wygrają :D

0

@Encore Boston będzie tegożałować.

9

@Faro nie to co tu xd

11

Chłop powąchał troszkę piłki i myśli że jest kimś.....a tak naprawdę segunda to zawsze był jego max możliwości

0

@Matt_i1992 ale były mecze gdzie nie grał Rodri i tak samo to wyglądało

1

@LukaszFan bez klasycznego. City pokazało że można grać pomocą Silva-De Bruyne- Gundogan i dominować wszystkich

11

@agaFCB pomoc Pedri-Gundogan-de Jong ma potencjał by być najlepszą na świecie

5

Wybór Zatorskiego na MVP to jakiś żart. Z zawodników którzy grali duzo w tym turnieju finałowym to Zatorski był ostatni który na to zasługiwał. Kaczmarek, Bieniek, Kochanowski, Śliwka, Leon czy nawet Janusz bardziej zasługiwali. Co to jest za libero jak broni 2 akcje na seta i to sytuacyjne. On to nawet w top 5 libero tego turnieju nie byl

0

@Barcasub to tak jak Zatorski

0

Fajnie by było gdyby Grbic dał szansę Popiwczakowi. Zatorski obroni 1-2 piłki na seta

0

Szkoda, że my od 3-4 lat zawsze skaczemy do sytuacyjnej piłki rywali co strasznie ułatwia im zadanie. ZAKSA pokazuje jak ważne jest czasami odpuszczenie bloku

0

W sumie ciekawe jakie to uczucie gdy piłka leci na Ciebie 133km/h, chciałbym tego kiedyś spróbować xd

0

@LioMessi10 polityka .....

1

Pierwsza zagrywką i Zatorski już daje "popis"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?