FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mixtape cena i oczekiwania go przerosły. Dobry bramkarz, ale nie na klub który chce się bić o LM
3
@Bogan nominalny PO czy DM jest tak samo istotny jak klasowy skrzydłowy, a tego nam brakuje od odejścia Neymara
0
@Kidd Caicedo gfzie? Chelsea oficjalnie?
0
Polska liga potęga.
1
@doc znając nasze deale z Atletico to 4mln
3
@Mns21 z takimi wydatkami to i Setien by wygrywał
0
@DaPidejpi czemu zapowiada się 10 cienkich? Oprócz Tonnalliego to chyba nikogo nie sprzedali
1
@RoberDzik Silva bez żadnego zastanowienia
0
@szkutnik91 z naszym sztabem to pewnie na ostatni mecz fazy grupowej LM wroci
0
@Rust_Cohle ochyda......
0
@FCBparasiempre Malouda...w każdej Fifie w trybie kariery się go kupowało
2
@Kuba_1 dobrze, że wzmacniają zdecydowanie najgorszą formacje u nich czyli pomoc xd jedyny który coś potrafił Verratti chyba do Arabów
0
@Barcasub był jeszcze taki Pan jak Semedo i nie wiem czy ich nie "przebił"
0
@Barcasub tylko na PO i tak wygląda 100x lepiej niż Dest i Roberto
0
@Emhyr w sumie 10mln za Lengleta to nieźle. Chyba go kupiliśmy za 35 jeśli dobrze pamiętam, a po tym co robił u nas dziwne by jego wartość nie spadła drastycznie
0
@maroon a nigdy w życiu xd
0
@zadafcb baseball to chyba jedyny popularny sport na świecie gdzie ni cholery nie wiem nic o co chodzi. Wiem, że jeden rzuca, drugi uderza, a trzeci łapie
0
@Gibbon_FCB Bernardo. Mamy 3 pomocników z czego 2 lubi łapać kontuzje. No i skrzydłowych którzy nie dryblują
7
Żeby z Kazachami sędzia musiał pomagać i to w obu meczach polskim klubom
4
@DonMatteo901 ludzie strasznie niedoceniaja Neymara jako piłkarza przez to jaki jest. Ale piłkarzem był i jest wybitnym
2
@Ojciec5tkidzieci gdy w 2016r oglądałem film 2012 i ze mnie tyle ominęło wtedy
0
@DonCarletto dobra, może i masz rację, źle to ująłem
1
@Kidd Livramento to nie przypadkiem PO? Po co skoro maja Trippiera? Rozumiem jako zmiennik ale zmiennik za 35mln?
0
@FcPortoFan1999 luz, ja mam 27 xd
0
Ogólnie przyjęło się, że BVB jest kopalnią talentów i stamtąd odchodzą super piłkarze. Nie uważacie, że to trochę na wyrost? Z tych co odeszli młodych co mieli błyszczeć to dobrze spisał się tylko Haalanda, Bellingham nie wiadomo. Dembele, Sancho, Pulisic niewypały.
1
@Barca1922 tylko niestety obawiam się, że trener kolejny raz nie dojedzie
0
@FcPortoFan1999 no Stary dziad :D
2
@takisobiektos ja to myślałem że on ma z 20 lat a on to już stary człowiek
1
@Ali3231 tak. Mamy tak naprawdę z pomocników Gundogan, Frankie i Pedri, z czego dwóch z nich możliwe że będzie łapać kontuzje przy naszym sztabie medycznym. A Bernado może zagrać jeszcze na skrzydle.
0
@OnlyCules znając częstotliwość urazów Duńczyka i Urugwajczyka to nie wiem