2

@Mixtape cena i oczekiwania go przerosły. Dobry bramkarz, ale nie na klub który chce się bić o LM

3

@Bogan nominalny PO czy DM jest tak samo istotny jak klasowy skrzydłowy, a tego nam brakuje od odejścia Neymara

0

@Kidd Caicedo gfzie? Chelsea oficjalnie?

0

Polska liga potęga.

1

@doc znając nasze deale z Atletico to 4mln

3

@Mns21 z takimi wydatkami to i Setien by wygrywał

0

@DaPidejpi czemu zapowiada się 10 cienkich? Oprócz Tonnalliego to chyba nikogo nie sprzedali

1

@RoberDzik Silva bez żadnego zastanowienia

0

@szkutnik91 z naszym sztabem to pewnie na ostatni mecz fazy grupowej LM wroci

0

@Rust_Cohle ochyda......

0

@FCBparasiempre Malouda...w każdej Fifie w trybie kariery się go kupowało

2

@Kuba_1 dobrze, że wzmacniają zdecydowanie najgorszą formacje u nich czyli pomoc xd jedyny który coś potrafił Verratti chyba do Arabów

0

@Barcasub był jeszcze taki Pan jak Semedo i nie wiem czy ich nie "przebił"

0

@Barcasub tylko na PO i tak wygląda 100x lepiej niż Dest i Roberto

0

@Emhyr w sumie 10mln za Lengleta to nieźle. Chyba go kupiliśmy za 35 jeśli dobrze pamiętam, a po tym co robił u nas dziwne by jego wartość nie spadła drastycznie

0

@maroon a nigdy w życiu xd

0

@zadafcb baseball to chyba jedyny popularny sport na świecie gdzie ni cholery nie wiem nic o co chodzi. Wiem, że jeden rzuca, drugi uderza, a trzeci łapie

0

@Gibbon_FCB Bernardo. Mamy 3 pomocników z czego 2 lubi łapać kontuzje. No i skrzydłowych którzy nie dryblują

7

Żeby z Kazachami sędzia musiał pomagać i to w obu meczach polskim klubom

4

@DonMatteo901 ludzie strasznie niedoceniaja Neymara jako piłkarza przez to jaki jest. Ale piłkarzem był i jest wybitnym

2

@Ojciec5tkidzieci gdy w 2016r oglądałem film 2012 i ze mnie tyle ominęło wtedy

0

@DonCarletto dobra, może i masz rację, źle to ująłem

1

@Kidd Livramento to nie przypadkiem PO? Po co skoro maja Trippiera? Rozumiem jako zmiennik ale zmiennik za 35mln?

0

@FcPortoFan1999 luz, ja mam 27 xd

0

Ogólnie przyjęło się, że BVB jest kopalnią talentów i stamtąd odchodzą super piłkarze. Nie uważacie, że to trochę na wyrost? Z tych co odeszli młodych co mieli błyszczeć to dobrze spisał się tylko Haalanda, Bellingham nie wiadomo. Dembele, Sancho, Pulisic niewypały.

1

@Barca1922 tylko niestety obawiam się, że trener kolejny raz nie dojedzie

0

@FcPortoFan1999 no Stary dziad :D

2

@takisobiektos ja to myślałem że on ma z 20 lat a on to już stary człowiek

1

@Ali3231 tak. Mamy tak naprawdę z pomocników Gundogan, Frankie i Pedri, z czego dwóch z nich możliwe że będzie łapać kontuzje przy naszym sztabie medycznym. A Bernado może zagrać jeszcze na skrzydle.

0

@OnlyCules znając częstotliwość urazów Duńczyka i Urugwajczyka to nie wiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?