8

Polska drużynowym mistrzem świata w żużlu, ale turniej, ale emocje....petarda

1

Taktyka 4 pomocników sprawdziła się przez pierwsze 3-4 mecze gdy to zaskoczyło rywali, potem już ni działało

1

@partymaker u nas będzie tak samo ...

0

Dobrze, że ta klauzula taka mała

0

@michal26 wiesz co jakos przeraża mnie wizja kupowania biletu i by się okazało że deszcz. Poza tym samemu jeździć to nie lubię, a znajomi wielkimi fanami żużla nie sa

0

@michal26 nie no ja z Krakowa to ciężko xd

1

Już dziś drużynowe mistrzostwa świata w żużlu. Stawka finału taka jaką można było się spodziewać. Polacy, Duńczycy i Brytyjczycy powalczą o złoto, jakoś Australii daje mniej szans. Wydajemy się faworytem, bo ciężko wskazać nasze najsłabsze ogniwo, jednak Dania i Wielka Brytania mają po jednym gorszym zawodniku. Tor w Wrocławiu daje nadzieję na dobre zawody

0

@Ojciec5tkidzieci a gdzie odszedł Hadrava? To była potężna broń Jastrzębskiego, bez tej podwójnej zmiany mogą nie być tacy mocnj

2

Przecież Roberto może zagrać na skrzydle. On ma taką klauzulę że nikt nie spalić jej

0

@Messibestplayerintheworld pewnie jakiś Gotze bo przecież to gwiazda dla tego zarządu jak Alonso i Roberto

3

@DaPidejpi jak żadnego inne piłkarza chyba. Kosmiczny grajek, który zapierdzieli i w ataku i w obronie

0

Czy Adriano, ten z Interu, w swoim prime był jednym z najlepszych w historii? Czy to był poziom prime Suareza i Nazario?

26

@TaughtMule prędzej ta pokraka Alonso zagra na SO

2

@Culer_1906 to w takim razie życzę im by spiedzielili każdy mecz w którym zagrają. Może wtedy ten sztab i zarząd otworzą oczy a nie koledzy będą grali.

2

@Mazi brak kompromitacji w LM czyli wyjście z grupy i by nie przegrać jakieś 3/4-0. W lidze by naszym najlepszym piłkarzem nie był bramkarz i by oczy nie bolały na tą grę. I jeśli Real nie pozyska Mbappe to mistrzostwo obowiązek, a jeśli pozyska to przynajmniej wyrównana walka

0

@OnlyBarca10 niestety ale takie zespoły jak ten z Kazachstanu też tak myśli: z kim mamy wygrać jak nie z patalachami z Polski

0

@Firestone no kretyn xd

0

@kuz każdy widzi że się nie nadają oprócz Xaviego

6

@Danqoo bedzie bawic to jak 3 rok z rzędu odpadniemy z grupy LM bo okres przygotowawczy sobie olali

0

kto gadał większe głupoty na konferencjach: Xavi czy Koeman? czy możę ktoś jeszcze był w tym dobry u nas?

0

@ShawnC przekozacko.....poprawnie a nie kozacko. Ale za to zawalił 20 innych meczy

0

@Transu96 wiem, ale było wiele takich transferow które skompromitowaly nas, i za starego zarządu i za obecnego

0

Jak człowiek widzisz takie transfery Romeu, Alonso, Boatenga czy Murillo to naprawdę się zastanawia czy ten zarząd chce dobrze dla klubu. Sprowadza piłkarzy na poziomie Girony czy Alaves i graj tym czymś.....jeszcze trzymanie Roberto za gola

13

Za to Wy w LM gracie jakby to były mecze towarzyskie

0

@VegetaPolska w zasadzie do top1

1

Fajnie się ogląda kompromitację polskiej piłki gdy inne sporty rosną albo gruntują swoją pozycję. Nierealne to ale by było pięknie gdyby oglądalność spadła

5

@IronSanHybrid House of Cards to była poezja chyba do 3 sezonu włącznie. Nie mam bladego pojęcia o polityce, nie znam tego słownictwa po polsku a co dopiero po angielsku ale oglądałem z wielką chęcią

1

Chłopaki z baraków czy the office?

1

@Comentateiro z naszym sztabem nie trzeba zerwać więzadeł by nie grać 3/4 sezonu. To wystarczy delikatne naciągnięcie

0

@Encore to że Roberto sljest tu weteranem podkreśla jak nisko upadliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?