1

Lewandowska ma taśmy jak Benzema

3

Koeaman jaki był taki był ale rozwinął potężnie Pedriego. Xavi cofa w rozwoju chyba całą kadrę

1

Byłbym 15cm wyższy to byłby idealnym napastnikiem dla Barcelony z tyloma wrzutkami

1

Jak my mamy zamiar grać taktyka tysiąca wrzutek to trzeba było zostaeic de Jonga, kupić jeszcze Weghorsta i tyle

5

Pedri boże co za człowiek.....i się dziwic że nie ma liczb

1

4 pomocników nic nie daje to co robi Xavi? Byle gdzie byleby upchać tego 5 pomocnika

1

@michal26 jak był w Krakowie to tata z wujkiem często chodzili, a potem często wujek przyjeżdżał i oglądali razem z tatą w Tv czy to ligę czy GP az raz usiadłem z nimi, zobaczyłem najlepsze akcje na YT i tak zostało jakoś

0

@Messibestplayerintheworld ten klub już tak nisko upadł że byle wygrana będzie cieszyć.....

0

@JordiAlbion no dobre, przekonał

1

@Rust_Nerd to już widziałem właśnie

0

@JordiAlbion to jest taka klasyka, której co prawda nigdy nie widziałem i mnie kusi :P

0

Polecacie jakieś filmy przygodowe z jakimś poszukiwaniem skarbów czy cos takiego? Ostatnio zagrałem sobie w Uncharted i tak mnie naszło bym jakiś ciekawy film obejrzal w tym gatunku

0

@Comfortable_ masz rację, niech zamilczy i by zero emocji pokazywał, na tym polega sport

0

@Kamiloza91 pomiędzy nimi jest jedna różnica, jednego trenuje prawidziwy trener, drugiego gość który ma DNA klubu i nic więcej

3

@D10SLEO zdecydowanie najlepszy PO po 2015r odkąd Alves zszedl z
sceny

0

Co ja bym dał by nasi tak po podaniu nie stali jak słup soli tylko pokazywali się do kolejnych podań.....

0

@michal26 znaczy ja wolę osobiście widzieć tam Kuvere czyi Kołodzieja niż Janowskiego i tym bardziej Dudka

0

@Medium nie no dostać tak korkami to chyba nie jest przyjemne

0

Newcastle jakby jeszcze ściągnęło jakiegoś konkretnego skrzydłowego to by mieli super kadrę, a tak to Almiron, Barnes i Gordon nie wyglądają aż tak solidnie pomimo tego że każdy z nich się mocno rozwinął przez ostatnie 2 lata powiedzmy

2

Ręka bardziej widoczna niż tydzień temu Gaviego

0

@michal26 choć mam nadzieję, że jakby mieli dać komuś z Polski to Kuberze albo Kołodziejowi, aczkolwiek Michelssen jest w takiej "formie" że Janusz z SEC może awansować

0

@michal26 no z trójki Thomsen, Fricke i Janowski myślę że na 100% dostanie ja Janowski. Morris wie jak żużel działa w Polsce, z dwoma stałymi uczestnikami może nie przychodzić tyle ludzi

0

@michal26 nie no Janowski dostanie dziką kartę napewno

0

@Criss18Barca nowa twarz to zawsze plus. Oby spisal.sie lepiej niż Nillson i Przedpelski rok temu

1

@Encore dla mnie głupie gadanie. Prawda jest taka, że każdy wie że można nas dymac na transfery bo nie umiemy sprzedawać i to było jeszcze przed tym jak wyszły nasze finanse na świat

1

@FcPortoFan1999 mi się marzy Lazio

19

@Comentateiro daj mu 3-4 tyg to na 20m przed bramką rywali poda do Araujo czy Garcia zamiast strzelać

1

@Xxxbarca4ever jak już tracisz kogoś u nas w kadrze to przyjmującego i w drugiej kolejności chyba środek, tam największe zapasy mamy

0

@Xxxbarca4ever prawdziwa szansa dla Hubera. Szkoda, bo para Kochanowski Bieniek to najlepsza para środkowa świata, najbardziej szkoda zagrywki, ale Huber też w tym ma potencjal

1

@Kgorecki2500 ja chodzę do vission od 10lat i nie narzekam. Tam mają lepszych lekarzy niż ogólnodostępni, a to że będą naciskać na swoje okulary to wiadomo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?