FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rastafarnianin szkoda, że przez ostatnie 2-3 sezony u nas wiele bramek zawinił
0
@Esteban_ ciekawe dlaczego
1
@qbuteq wyjście z drugiego miejsca to będzie również wielką kompromitacja
0
@VegetaPolska lomacz jest beznadziejny, znacznie gorszy od Drzyzgi a ludzie jego woleli od Fabiana
0
@BoreekxD nie no są słabi xd
2
@Kapitan hawk ja to mam duże wątpliwości by nasi sobie poradzili z publiką w Belgradzie:D
1
@Emhyr no Gravenbercha też bardzo chcieli i widać jak im potrzebny
0
@Nhyz nie no Alonso zostaje na LO zęby zepsuć z 5bramek w 2 meczach, a Balde na skrzydło chyba
1
@Emhyr gorszy niż Kessie za którego dostaliśmy......i nasza sytuacja to nie jest argument że każdy nas dyma jak chce
0
@Nhyz po co Ci skrzydła jak może tam zagrac Roberto i Gavi?
0
@Barceloniarz0 no w sumie z tym trenerem i wiernymi żołnierzami Alonso to nie ma co grać w LM
0
@Emhyr no to sprzedac. Jak nie ma ofert to zostawic. Już 15 lat pozwalamy odejść piłkarzom za zasługi czy bo coś tam. Może pasuje z tym skończyć
1
@Emhyr to po co wypożyczać?
1
@SenseiFCB byli zdziwieni gdy puscil gola, ale zanotował tylko 10 czystych kont w 28 meczach? Coś tu nie gra xd
0
@tristan87 nikt płakać nie będzie
0
@mekston USA, Francja, Włochy, Brazylia+ nieobliczalne Japonia czy Iran oraz Serbia....jest z kim przegrać. No i Argentyna
7
@DLFCB no za rok medal na IO i nożna uznać, że przeszedł grę jak na Polskę
0
@szkutnik91 na miejscu Cancelo już bym odpuścił transfer do nas.....
11
@MesQueUnClub96 no to Derek zapraszamy powiedz to kibicom Wisły to będzie o jednego czarnoskórego mniej i skończy się Twoje cierpienie w tym rasistowskim świecie
0
@Criss18Barca niby się postawił, ale jeżeli z tak słabym Janowskim, Bewley i Pawlickim nie potrafią wygrać to nie ma o czym gadać. Brakuje im jednego dobrego juniora i kogoś stabilniejszego niż duet Dudek-przedpelski
0
@Zoker na prawej też wygląda tragicznie xd
0
@Rust_Cohle jeżeli jest naszym najlepszym skrzydłowym to dlaczego niby ma nie grać dużo i od początku? A jak ktoś myśli, że sztab medyczny u nas jest na dobrym poziomie to jest chyba jeszcze większym odklejencem
2
Przecież to jest kompromitacja, Xavi jest żałosnym trenerem bez żadnego pomysłu taktycznego
1
Xavi jest gorszy niż Setien i Koeman razem wzięci
1
Dajcie mi tego Roberto czy Alonso to ja będę wyglądał na dobrego skrzydłowego
0
A byli ludzie którzy się cieszyli z rejestracji Alonso bo przecież to dobrym zmiennik Balde
1
O Yamalu nie ma co mówić jak o wielkim talencie, chłop już jest naszym najlepszym skrzydłowym
0
Szczerze mówiąc byłem pewny że odgwizdaja spalonego Lewego bo chyba na delikatnym był
1
Ależ dominacja z naszej strony, 4 pomocników robi robotę, skrzydła robią swoje, zwłaszcza lewe
1
Nie ma spalonego, oczywiście Alonso zepsuł. Ale przecież to jest kluczowy sadownik dla Xaviego