FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@krol211 najlepiej do października 2023
1
Za chwilę zaczynamy jeden z wielu hitów fazy grupowej Pucharu Świata w rugby Anglia vs Argentyna. Dla kogoś kto nie oglądał tego sportu mocno polecam bo to najlepszy sport do oglądania
0
@MesQueUnClub96 nie no Djoko może nie ma takiej klasy jak tamta dwójka, ale tenisistą jest zdecydowanie najlepszy
2
Wkoncu ktoś ma prawo coś zarzucić Lewandowskiemu i nie jest traktowany jak bohater narodowy. Wkoncu. Bo przez 15 lat człowiek bał się coś na niego powiedzieć że go z kraju wygnaja
3
Nie uważacie, że krytyka Neymara jest za duża? Dobra, chłop miał potencjał by stać się top 5/10 zawodników w historii ale lenistwo mi to zabronilo. Ale jednak zostać najlepszym strzelcem w takiej kadrze, zdobyć LM, tyle mistrzostw tyle razy w 11 roku czy ligi.... Nie wyciągnął maxa ale to też nie jest tak zmarnowany potencjał jak Balotelli czy Queresma
1
@tristan87 przejechanie tych idiotów to najlepsza opcja dla ziemi. Kilku kretynów mniej
1
@Androchem aaaa to polskiej ligi jak najbardziej
0
@Androchem czego? Bo nie NBA
0
Kurde dużo osób się wkurza że Amerykanie olewają MS w koszykówkę, ale skoro Niemcy mają szansę z nimi wygrać gdy Ci wysłali swój 4-5 skład to może i lepiej. Tak to by nie było żadnej rywalizacji
0
@AduŚ07 w sumie to skończyło się niecelnym lub takim pisaniem na styk więc Caicedo to "wybronił" xd
0
@Kubsoleon chłopie co pisze nie tak.....czy my gramy atrakcyjnie? Absolutnie nie, mecz Polska vs Barcelona to by było "epickie" widowisko
0
@Pedri16Future a co jest nieprawdą?
1
@Pedri16Future już powinien to zrobić, bo obecna nasza i gra Bordalasa różni się tylko ilością fauli. Dla oka obie grają podobnie
9
@Chada u niektórych słowo Lewandowski oznacza podniesienie oceny z góry o 2-3 stopnie
7
@macio_944 i dobrze, jedyny który mówi co myśli a nie wchodzi piłkarzom w tyłek
0
@_M4rtin Zieliński i jak wg Ciebie był gorszy to nie mamy o czym gadać bo znaczy że jesteś typowym fan boyem Lewandowskiego.
0
@_M4rtin ale chwalić napastnika za strzał w poprzeczkę z 5m? Xd super, chwalmy Kuszczaka, że prawie kiedyś obronić strzela kolumbijskiego bramkarz...oczy miałem na boisko, gdzie Lewandowski nie był w top 5 naszych piłkarzy
0
@Esteban_ no dobra, skóras gorszy ale o nim to zapomniałem że grał. Nikt inny gorszy nie byl
12
Najgorszy piłkarz na boisku strzela 2 gole, z czego jednego z karnego i będzie gwiazdą. Zieliński który wystawił mu 2 setki których nie umiał strzelić, wywalczył karnego pewnie będzie ganiany jak zawsze.....bardzo często niesłusznie
9
@tbas ten sztab jest tak beznadziejny.....przecież w klubie zarząd musi to widzieć a nic nie robią
3
@MarcepanowyKsiaze szczupłe top
0
@blakkudium ten Guido to mnie rozwala xf
2
@KrwawiaceoczyVEB przecież ten transfer był już pewny od kilku tygodni, tylko Betis wiedział z jakim królem biznesu negocjuje przybycie Abde
3
@barcelonaLM jak tak dalej będzie to zacznę kibicować Putinowi....ta Ukraina i Ukraińcy zaczynają wkurzać bardziej niż Ruscy
3
@escarabajo a ja marzę by przegrali
0
@dAvi_2 ktokolwiek nie wygra w tym roku ZP to będzie duża niesprawiedliwośc
1
@Kengo ktoś wie jaki to był mecz i jaka była podstawowa 11?
1
@Michu94 i od razu od dechy do dechy przez 5meczy i znowu kontuzja
1
@tristan87 tylko by nie było tak że im zależało by został a pójdzie w odstawkę
2
@barcelonaLM Giba i długo długo nic, mówię od lat 2000 kiedy kojarzę