FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 ja właśnie Emila bym uważał za groźniejszego
0
@mekston niby tak, ale też Laguta miał tamten sezon taki genialny a poza tym to jednak ta półka co tych 6-8 zawodników
0
@mekston o to chyba można być spokojny że jeszcze z 2-3 dorzuci oprócz tego w tym roku
0
Gdyby nie Zmarzlik to Grand Proc co roku byłoby znacznie ciekawsze. Jest Zmarzlik, długo nic i potem z 6-8 zawodników na równym poziomie
1
@mekston jak dla mnie nie ma szans by zostać Goat tylko już nim jest. Chyba, że nagle będzie miał wypadek który zakończy jego karierę
1
@Nazio_87 Bordalas i Nyon to para rzeźników większa swego czasu była niż Pepe i Mourinho
1
@BulaKG ale jaki wynik uznajesz za niespodziankę? Sama wygrana nie będzie żadną niespodzianką, chyba że jakimś wynikiem 1-5
0
@Criss18Barca po pierwszej serii trzeba chyba się nastawiać na solidne ściganie, już parę mijanek było. Ale co wywaliło Thompsena to szok
1
Martinelli nie udana ruleta a wyszła piękna asysta
0
@partymaker stawiam na remis i mam nadzieję na oba zespoły w top5 na koniec
2
@Nano22 ale jak zachował się jak szczeniak xd odszedł do lepszego projektu wtedy. Przypominam, se po jego odejściu PSG było w finale LM gdzie my się tak kompromitowalismy z Liverpoolem, Bayernem czy nie wychodząc z grupy
4
@DonCarletto tylko, że prezydent firmy jest inny. A poprzedni miał x zarzutów o wszystko, więc to raczej nie z pracownikiem był problem a z pracodawcą
0
@Criss18Barca Morris pozwolił na wyjątkowy finał DPS to teraz wrócimy do szarej rzeczywistości gdzie krawężnik i nic więcej. Mam nadzieję, że Holder dużo nie straci i jego rywale w walce o podium nie wejdą do półfinałów
16
Ja to nie wiem dlaczego ludzie mają jakies ale do Neymara. Odszedł z klubu jak dziesiątki innych zawodników, odszedł m.in. przez tego durnia Bartomeu, klub dostał za niego 222mln, a to że klub je rozwalił na transfery 3 gości, którzy grali piach tu to już nie wina Neymara. Grajac u nas był absolutnym kotem i oby wrócił
2
@Mixtape cena i oczekiwania go przerosły. Dobry bramkarz, ale nie na klub który chce się bić o LM
3
@Bogan nominalny PO czy DM jest tak samo istotny jak klasowy skrzydłowy, a tego nam brakuje od odejścia Neymara
0
@Kidd Caicedo gfzie? Chelsea oficjalnie?
0
Polska liga potęga.
1
@doc znając nasze deale z Atletico to 4mln
3
@Mns21 z takimi wydatkami to i Setien by wygrywał
0
@DaPidejpi czemu zapowiada się 10 cienkich? Oprócz Tonnalliego to chyba nikogo nie sprzedali
1
@RoberDzik Silva bez żadnego zastanowienia
0
@szkutnik91 z naszym sztabem to pewnie na ostatni mecz fazy grupowej LM wroci
0
@Rust_Cohle ochyda......
0
@FCBparasiempre Malouda...w każdej Fifie w trybie kariery się go kupowało
2
@Kuba_1 dobrze, że wzmacniają zdecydowanie najgorszą formacje u nich czyli pomoc xd jedyny który coś potrafił Verratti chyba do Arabów
0
@Barcasub był jeszcze taki Pan jak Semedo i nie wiem czy ich nie "przebił"
0
@Barcasub tylko na PO i tak wygląda 100x lepiej niż Dest i Roberto
0
@Emhyr w sumie 10mln za Lengleta to nieźle. Chyba go kupiliśmy za 35 jeśli dobrze pamiętam, a po tym co robił u nas dziwne by jego wartość nie spadła drastycznie
0
@maroon a nigdy w życiu xd