8

@DaPidejpi nie no Wilshere to mi potencjał na miarę jednego z najlepszych pomocników w historii

0

@K4tsuuu wiara w to, że ktoś lepszy od niego będzie?

2

@Dejvo nie zapominaj o Pedrim

0

@lucca87 piszesz, że prawa strona jest ok i wymieniasz Raphinhe....coś tu nie pasuje

1

@BartqRKO chłop niewinny to i dobrze że chcą mu dać szansę, jeszcze jakieś odszkodowanie powinien dostac

0

@Gaz ale jeśli chcemy by cokolwiek się działo na naszych skrzydłach to musimy nim grać. Żaden inny nasz skrzydłowy nie gwarantuje nic

8

@A4ron znając Polskę to jeszcze Ty możesz dostać mandat za to

0

@jakub1906 niszczenie punktu 11m to i tak najmniejsze zło jakie wczoraj zrobił :P

1

@Jarek92Barca to jakby tak gadał to obowiązkiem ligi jest nałożenie kary na niego

1

Konferencja prasowa sędziego po meczu to obowiązek.

0

Przecież to powinien być karny dla Wilków

0

@LaLigaPD Verratti i Fabregas do nas

21

Xavi dostał czerwo za opuszczenie swojej strefy, ale jak 10 osób z sztabu Getafe, w tym Bordalas, wbiegło na boisko przy czerwonej kartce dla Raphinhi to już nikt nie widział

0

To ile ktoś płaci za Abde??

0

@andres_xavi my mamy napastnika? Gdzie on jest

2

Trzeba kogoś wpuścić na prawe skrzydło. Tam nie ma żadnego zagrożenia

0

Trzeba wpuścić jakiegoś skrzydłowego

3

Szczerze mówiąc jak widzę to co oni robią to jestem w stanie wybaczyć stratę punktów byleby ich całkowicie połamali, by im zerwali acl itp

2

Raphinha debil jak Dembele, ale to Getafe niech zdycha całe, nikomu nie będzie ich żal

0

Peszko to powinien zaangażowac do tej swojej federacji wszystkich z tego gówna

1

Niby życzenie komuś kontuzji jest słabe, ale każdy z nas by się ucieszył gdyby tego Suareza karma spotkała i coś mu się stało.

0

Czy to Getafe można jakoś rozwiązać

1

Ta gra 4pomocnikami nam wychodziła przez pierwsze 2-3 mecze ta formacją

1

@MesQueUnClub96 no tak, pamiętajmy jedno zagranie i zapomnijmy o 462826 nieudanyxh innych przyjęć

1

@MesQueUnClub96 bo po mundialu to on ma problemu by przyjąć piłkę a co dopiero mówić o rozgrywaniu

0

@Encore i to takie kwoty za gości którzy zagrali dobre 5-6msc....

2

@partymaker w sumie Messi też tak wykorzystal Barcelonę. Co roku podwyżsxka aż klub upadł....pajac i tyle

0

@takisobiektos na to PSG co nie potrafi wygrać dziś? Tak, to nie wystarczy

0

@takisobiektos wątpię. Marsylia ma lepszą napewno, a nie wiem jak reszta bo ta liga mi wisi

1

@takisobiektos przecież oni mają beznadziejną kadrę.... oprócz obrony to mają lipę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?