FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@DaPidejpi nie no Wilshere to mi potencjał na miarę jednego z najlepszych pomocników w historii
0
@K4tsuuu wiara w to, że ktoś lepszy od niego będzie?
2
@Dejvo nie zapominaj o Pedrim
0
@lucca87 piszesz, że prawa strona jest ok i wymieniasz Raphinhe....coś tu nie pasuje
1
@BartqRKO chłop niewinny to i dobrze że chcą mu dać szansę, jeszcze jakieś odszkodowanie powinien dostac
0
@Gaz ale jeśli chcemy by cokolwiek się działo na naszych skrzydłach to musimy nim grać. Żaden inny nasz skrzydłowy nie gwarantuje nic
8
@A4ron znając Polskę to jeszcze Ty możesz dostać mandat za to
0
@jakub1906 niszczenie punktu 11m to i tak najmniejsze zło jakie wczoraj zrobił :P
1
@Jarek92Barca to jakby tak gadał to obowiązkiem ligi jest nałożenie kary na niego
1
Konferencja prasowa sędziego po meczu to obowiązek.
0
Przecież to powinien być karny dla Wilków
0
@LaLigaPD Verratti i Fabregas do nas
21
Xavi dostał czerwo za opuszczenie swojej strefy, ale jak 10 osób z sztabu Getafe, w tym Bordalas, wbiegło na boisko przy czerwonej kartce dla Raphinhi to już nikt nie widział
0
To ile ktoś płaci za Abde??
0
@andres_xavi my mamy napastnika? Gdzie on jest
2
Trzeba kogoś wpuścić na prawe skrzydło. Tam nie ma żadnego zagrożenia
0
Trzeba wpuścić jakiegoś skrzydłowego
3
Szczerze mówiąc jak widzę to co oni robią to jestem w stanie wybaczyć stratę punktów byleby ich całkowicie połamali, by im zerwali acl itp
2
Raphinha debil jak Dembele, ale to Getafe niech zdycha całe, nikomu nie będzie ich żal
0
Peszko to powinien zaangażowac do tej swojej federacji wszystkich z tego gówna
1
Niby życzenie komuś kontuzji jest słabe, ale każdy z nas by się ucieszył gdyby tego Suareza karma spotkała i coś mu się stało.
0
Czy to Getafe można jakoś rozwiązać
1
Ta gra 4pomocnikami nam wychodziła przez pierwsze 2-3 mecze ta formacją
1
@MesQueUnClub96 no tak, pamiętajmy jedno zagranie i zapomnijmy o 462826 nieudanyxh innych przyjęć
1
@MesQueUnClub96 bo po mundialu to on ma problemu by przyjąć piłkę a co dopiero mówić o rozgrywaniu
0
@Encore i to takie kwoty za gości którzy zagrali dobre 5-6msc....
2
@partymaker w sumie Messi też tak wykorzystal Barcelonę. Co roku podwyżsxka aż klub upadł....pajac i tyle
0
@takisobiektos na to PSG co nie potrafi wygrać dziś? Tak, to nie wystarczy
0
@takisobiektos wątpię. Marsylia ma lepszą napewno, a nie wiem jak reszta bo ta liga mi wisi
1
@takisobiektos przecież oni mają beznadziejną kadrę.... oprócz obrony to mają lipę.