0

@Gappeq no chłopie jak uważasz że za LN dostał słusznie tą nagrodę to nie mamy co gadać. Beznadziejny turniej

0

To cud w sumie że my tyle w tej siatkówce wygraliśmy z tak słabym libero. Zatorski nie jest w top 10 nawet na tej pozycji.

0

@barcelonaLM przecież z Walią, Norwegia czy Ukrainą my szans nie mamy xd

6

@AlphaNumeric chłopie my z wyspami owczymi na wyjeździe nie wygramy xd

0

@Antajbandaj w siatkówce ogląda tyle osób co piłkę, ale mówię jeszcze o ręcznej, żużlu, koszykówce czy sportach zimowych

0

Cudownie to się ogląda gdy się jest kibicem innych sportów w Polsce gdzie nie ma tylu pieniędzy

0

I czy taki Fajdek nie miał racji? Co z tego że w Kambodży wiedzą kto to Lewandowski a w Chorwacji wiedzą jeszcze kto to Zieliński czy Szczęsny skoro w kadrze nic nie grają. Nie popularność a gra dla reprezentacji się liczy

0

Xdddd czy możemy przełożyć miliony które idą na tych idiotów na dyscypliny które na to zasługują?

0

Lambert pięknie zepsuł awans Toruniowi

2

@arsenallondyn0 to jest plucie na twarz wszystkim fanom tej serii. Mogła by zagrać jakąś rolę jak Penelope Cruz w 4 części, ale zamiast Jacka Sparrowa? Ta seria bez tej postaci jest niczym

3

Bridges all star w tym sezonie NBA

0

@BordowyPtak no ale przez te 3 kolejki zrobił więcej dryblingów niż Raphinha przez cały ubiegły.

1

@Cule1234 no na ten moment to trenerem jest slabym. Zobaczymy co będzie dalej. Lepiej dla niego chyba by poszedł do jakieś słabej drużyny, bez presji itp

1

@krol211 najlepiej do października 2023

1

Za chwilę zaczynamy jeden z wielu hitów fazy grupowej Pucharu Świata w rugby Anglia vs Argentyna. Dla kogoś kto nie oglądał tego sportu mocno polecam bo to najlepszy sport do oglądania

0

@MesQueUnClub96 nie no Djoko może nie ma takiej klasy jak tamta dwójka, ale tenisistą jest zdecydowanie najlepszy

2

Wkoncu ktoś ma prawo coś zarzucić Lewandowskiemu i nie jest traktowany jak bohater narodowy. Wkoncu. Bo przez 15 lat człowiek bał się coś na niego powiedzieć że go z kraju wygnaja

3

Nie uważacie, że krytyka Neymara jest za duża? Dobra, chłop miał potencjał by stać się top 5/10 zawodników w historii ale lenistwo mi to zabronilo. Ale jednak zostać najlepszym strzelcem w takiej kadrze, zdobyć LM, tyle mistrzostw tyle razy w 11 roku czy ligi.... Nie wyciągnął maxa ale to też nie jest tak zmarnowany potencjał jak Balotelli czy Queresma

1

@tristan87 przejechanie tych idiotów to najlepsza opcja dla ziemi. Kilku kretynów mniej

1

@Androchem aaaa to polskiej ligi jak najbardziej

0

@Androchem czego? Bo nie NBA

0

Kurde dużo osób się wkurza że Amerykanie olewają MS w koszykówkę, ale skoro Niemcy mają szansę z nimi wygrać gdy Ci wysłali swój 4-5 skład to może i lepiej. Tak to by nie było żadnej rywalizacji

0

@AduŚ07 w sumie to skończyło się niecelnym lub takim pisaniem na styk więc Caicedo to "wybronił" xd

0

@Kubsoleon chłopie co pisze nie tak.....czy my gramy atrakcyjnie? Absolutnie nie, mecz Polska vs Barcelona to by było "epickie" widowisko

0

@Pedri16Future a co jest nieprawdą?

1

@Pedri16Future już powinien to zrobić, bo obecna nasza i gra Bordalasa różni się tylko ilością fauli. Dla oka obie grają podobnie

9

@Chada u niektórych słowo Lewandowski oznacza podniesienie oceny z góry o 2-3 stopnie

7

@macio_944 i dobrze, jedyny który mówi co myśli a nie wchodzi piłkarzom w tyłek

0

@_M4rtin Zieliński i jak wg Ciebie był gorszy to nie mamy o czym gadać bo znaczy że jesteś typowym fan boyem Lewandowskiego.

0

@_M4rtin ale chwalić napastnika za strzał w poprzeczkę z 5m? Xd super, chwalmy Kuszczaka, że prawie kiedyś obronić strzela kolumbijskiego bramkarz...oczy miałem na boisko, gdzie Lewandowski nie był w top 5 naszych piłkarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?