FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądał ktoś z Was Kolumbia vs Urugwaj? Kiedy myślicie, że w Hiszpanii są beznadziejni sędziowie zobaczcie jakiego gola uznali Kolumbii na 2-1
0
Naszymi kolejnymi transferami powinni być porządni lekarze, bo Ci obecni to wyglądają jakby odbyli staż w szpitalu i klub ich wziął bo to bratanki czy siostrzeńce kogoś z klubu.
1
@Roobo z Lewym też nie isteniejmy xd
1
Czy jak się idzie oddać krew to nadal jest 2 dni zwolnienia? Było tak jak był korona wirus a teraz nie wiem
1
@Arkon noo i to jest kandydat :D
0
@fart warto się zastanowić nad Booker i Tatum. Wolę chyba Doncicia i Duranta mimo że tego drugiego nie lubie
1
No takimi transferami to my nie wrócimy na top i wydając pieniądze w błoto nie będzie nas stać na topowych zawodników
0
Od kiedy jest cisza wyborcza i będzie można wejść na La rambla?
0
@Faro szczerze mam największy problem z słówkami, a o szkołach słyszałem źle opinie
0
@LS właśnie wątpię by 2h na aplikacji coś dawało
0
Temat przewijany tysiące razy tu ale jaki jest najlepszy sposób na naukę języka? Tak by 1,5-2h dzienne się uczyć
3
@Aragorn33 Araujo też tak trzymał w jedne sytuacji
8
Mamy 9 kolejek za sobą, straciliśmy już dużo punktów, a nie zagraliśmy z nikim kto jest w pierwszej 7 w tabeli.... słabo to wygląda, a najgorzej to wyglada na boisku
10
Beznadziejny mówca i jeszcze gorszy trener
6
Skończmy gadać o sędziach. Z taką Grenada powinniśmy prowadzić 2-0 do przerwy i potem tylko kontrolować grę. Mecz z Betisem i Royalem był wyjątkiem. Tak to męczymy bułę z każdym. Ter Stegen już nie broni jak w zeszłym sezonie i nagle wyniki się kończą
1
To co dziś Xavi powie? Murawa zła? Sędzia zły? Księżyc świecił?
3
Długo ten Xavi będzie kasował ten zespół jeszcze?
0
Xdddd dobry dzień
0
@matt121 karny jak nic, głupio trzymał rękę
1
@MesQueUnClub96 Twoje proroctwo wypełniło się na naszych oczach
0
@Pawlak1992 Hamalainen czy Carlitos. W Hiszpanii to kibice Ci nic nie zrobią a tamci ryzykowali życiem przechodząc do Legii
4
W Anglii mają gorszych sędziów niż w Hiszpanii a to jest sztuką
0
@michal26 dla mnie na IO powinno być 8 drużyn
0
@Firestone a od nawalki wyciągnął najwięcej z naszych piłkarzy. Pytanie czy to świadczy źle o piłkarzach czy o trenerach
0
@michal26 dziwny jest ten system kwalifikacji dla mnie, no taka Kanada na IO? Znacznie lepsze drużyny tam nie zagrają
0
@tbas faktycznie, totalna dominacja w każdym meczu
0
W każdym przewidywanym składzie jest Oriol i zapewne zagra....i to jest właśnie cały Xavi. Chłop od 3-4 meczy gra gorzej niż Gumbau ale ten go wystawi dla zasady
0
@Faro no oczywiście że tak :D przecież to różnica klasy
13
@Faro oj wydaje mi się, że tylko tak piszesz bo jesteśmy na to skazani :P
0
@Michu94 bez jaj....Vermaelen przy nim to okaz zdrowia na to wychodzi