FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak no to że już mamy lekarzy jak stażystów to wiadomo od dawna
3
@Peciak słabych zmienników? Dziwne, przed sezonem każdy mówił że mamy bardzo wyrównany skład i szeroki
0
@TR3YWAY mecz beznadziejny, nastawienie beznadziejnie :P
2
@cules100pro szkoda tylko, że Xavi i tak będzie grał Lewandowskim
1
@Safrani dobra, weekend już był dawni temu więc kolegę mocno trzyma widzę
0
Wolicie 3 miejsce w grupie czy wyjście z 2 miejsca i na przykład 10-1 od City?
3
Nie no to jest paranoja. Zamiast kupować piłkarzy kupmy lekarzy a nie jakiś stażystów
0
Oby kontuzje omijały zawodników NBA bo jak drużyny będą zdrowe to PO mogą być wyborne. Może ominą nas szybkie 4-0 czy 4-1
0
@Emhyr warto posadzić Felixa bo gra dużo
0
@Emhyr bankructwo było spowodowane pensjami przede wszystkim. No panikujeszz ale wydanie 140mln na gościa który rozegrał 1 dobry sezon w BVb to nie był dobry pomysł skoro chcesz zastąpić top 5pilkarza
0
@Emhyr no ale to nie jego wina że zarząd rozwalił cały hajs który dostaliśmy z niego. Nie odszedł za darmo, a to że Bartomeu potem nie umiał mądrze zarządzać tą kwotą to już nie wina Neymar
0
@Emhyr on popsuł Barcelonę?
0
@Kuba_1 znając Xaviego napewno
2
@Roobo akurat to jest normą. Zawsze w takich sytuacjach dwóch piłkarzy dostaje kartkę, nawet jak jeden nie szuka problemu
0
@capoN każdy ma inną "hierarchię", dla mnie Casemiro jest gorszy niż Figo
0
@Hardcorowy kompleks Realu to co innego niż w pełni uzasadniona krytyka Viniciusa. Chłop swoim zachowaniem sprawia, ze za niedługo bardziej będzie znienawidzony przez kibiców Barcelony niż Figo
9
@qbuteq akurat Alba i Suarez tak często pajacowali że sam z chęcią dawalbym im te kartki, co nie zmienia faktu że ten debil może wszystko
1
@Popitek12 nie ma nic gorszego niż tylko setka w pokoju na wycieczce szkolnej
0
@Messibestplayerintheworld jeśli mówimy o obecnej dyspozycji to Inigo, Kounde, Araujo i Christensen
7
@MesQueUnClub96 masz pochodzenie z Anglii
1
Ale jakim cudem na Oyarzabalu nie było karnego po faulu Kounde to ja nie wiem....a Hiszpania
5
Kolejny super mecz za nami, pełna dominacja. Aż człowiek się nie może doczekać kolejnego spotkania, Xavi tak ułoży zespół że wygramy na luzie 1-0
0
@Stinger_ na ten moment wydaje się to pewne. Nawet jak Girona wpadnie w dołek, co jest prawdopodobne to wątpię by inne zespoły tak punktowały
0
@Ptasior co z tego że rotuje formacjami jak w każdej gramy słabo. Dwa mecze z Antwerp i Betisem łatwo wygrane
1
@GeneralXavi szczerze mówiąc to najbardziej niedoceniany trener na świecie teraz chyba. Wątpię by Klopp czy Guardiola zrobiliby więcej z takim składem
0
@DonMatteo901 obaj to podobny poziom
0
@Gaz nigdy nie zrozumiem tego hejtu na niego że odszedł.
26
@tristan87 ale idiotyzm
0
@Stinger_ wyłączyłem w trzecim secie, i włączyłem gdy było 9-11 w tie break bo chciałem zobaczyć co puszczają....nieźle
3
@lucca87 nigdy w życiu bym nie widział Raphinhi w podstawie.... wolę już Yamal albo grę na 4 pomocników