0

@PatrykBarca niestety, ale nas też już nie wiele drużyn się boi

2

@takisobiektos znając futbol dziś zanotuje czyste konto i 2 genialne interwencje

0

Cale szczęście że Roma strzeliła. Nie zwolnią szybko Mourinho i będą dłużej upadać

10

@Popitek12 ciężko się zdecydować. Niby Barcelonie ale przykro się robi jak ten Vinicius jest atakowany z każdej strony.

0

@_barti żarty żartami, ale jak ktoś by teraz dał za niego 100-150mln bym się mocno zastanowił. W zasadzie on jest częściej kontuzjowany niż zdrowy a znając sztab medyczny w Barcelonie może być tylko gorzej

3

No i w finale pucharu świata w rugby będzie klasyk. RPA vs Nowa Zelandia

5

@partymaker cokolwiek bym miał na kuponie w meczu z United bym wypłacał :D

13

Przecież Bellingham czerwona kartka za takie coś.

4

@Faro przecież on nie był w Milanie czołową postacią

0

@VeB 1899 o Puiq zawsze było głośno ale nigdy nie pokazał u nas nic.

1

@VeB 1899 nie no. Fatum gdyby nie kontuzje to mógłby kimś zostać. Puiq to najwyżej rezerwowym na mecze z Elche czy Eibar

13

@mleczkoo poszkodowanym nie jest czarnoskóry ćpun także nic mu nie zrobią

2

@takisobiektos przed tym jak grał pierwsze mecze w presezonei uważałem, że jest trochę przehypowany, ale z nim to SAS znowu za 2 lata mogą być się o majstra, tym bardziej że mają kasę na podpisanie jakieś gwiazdy

0

@lucca87 Militao, Araujo, Kounde, Marquinhos, Kim, Van Dijk, Dias, de Ligt są lepsi od Romero czy Lisandro a myślałem o tym przez 10sekund. O Enzo czy McAllister nikt nie wiedział rok temu xd

0

@lucca87 no gratuluję wiedzy skoro uważasz że to są topowi piłkarze na swoich pozycjach. Wymienię po 10 lepszych pomocników, obrońców i skrzydłowych

0

@MichuZ44 mieli drużynę, która na papierze miała jeden z najlepszych ataków w historii i lipa. W tej to oprócz Messiego to nikt nie jest klasą światową na swojej pozycji

0

@Mow_mi_Douglas aż dziwne, że takie kluby się na niego nabierają. Jakies Hellas Verona to jego max

0

@mordini123 to jakbyśmy jakimś cudem awansowali to trzeba powołać 23 najwyższych Polaków by Probierz nie narzekał na wzrost. Gortat i Mozdzonek się już mogą szykować

0

@michal26 to też nieźle jajca że wygrywasz/remisujesz z takimi potęgami jak Brazylia, Włochy, Polska czy Francja, a przegrywasz z Arabią

0

@Pawci023x dawno ZP nie była tak ciężka. Wygra Messi ale rozumiem jak ktoś się tym będzie nie zgadzał

0

@lucca87 na moje Hiszpania będzie jednym z większych rozczarowan. Brak napastnika, wielu piłkarzy młodych, wątpliwy trener

0

W Rugby nic się nie zmienia. Europa co puchar świata się odgryza że teraz to już napewno będzie ich turniej, a tu w półfinale 3 drużyny spoza Europy, jedynie Australia dała ciała. Irlandia i Francja tacy faworyci do złota a tu już nich nie ma

1

@gumaz przeprosił? Przeprosił. Na .... drążyć

0

@JordiAlbion ale Valdes w tamtej Barcelonie miał o tyle trudniej że musiał bronić 2 sytuację na mecz i z reguły to były sytuację sam na sam. Jakby miał tyle sytuacji do wykazania co Niemiec w zeszłym sezonie to też bysmy go doceniali

0

@Gaz wygrali z nim? Wygrali. Wygrali bez niego? Nie wygrali. Uważam, że Haalnad jest mocno przereklamowany, ale takie gadanie jest trochę bezsensu.

0

@Gaz ale nie zrobiło tego sezon wcześniej tylko dopiero z Haalandem

1

@FcPortoFan1999 ciężko to widzę dla nich, sukces i tak już osiągnęli ale raczej na tym starczy im

0

Już dziś zaczynamy ćwierćfinały pucharu świata w najpiękniejszej dyscyplinie do oglądania- Rugby

0

@BulaKG a Frankie już 35lat by aż tak stary był?

2

@szkutnik91 ogólnie tu jest wiele nieporozumień. Gabi tyle samo co de Jong? Rodrygo 100mln? Kounde tyle co Raphinha?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?