FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore nie no ten Zatorski MVP LN i tu najlepszy libero to żart.
0
@urbipl dobry ziomek
2
@cules100pro ja nie rozumiem tego....przecież jest kilkanaście programów czy to w TV czy na YT gdzie mówią co kolejkę o lidze hiszpańskiej. Po co oglądacie ten na canal+ skoro tak wkurza
7
Finał klubowej LM polski; siatkarze złoto LN oraz ME i raczej pewny bilet do Paryża; siatkarki odrodziły się po latach i medal LN oraz awans na IO i jedyne co to szkoda tych ME.... absolutnie kosmiczny sezon siatkówki w Polsce
1
@zadafcb nawet zdrowa Sparta z takim Motorem byłaby bez szans. Nie z Janowskim i Pawlickim w formie z tego sezonu
1
@Pawlak1992 ciężko obecnie o drużynę gorszą od Chelsea
0
@Bruti jednak Motor zdecydowanie. Uważam, że nie dość że pewne mistrzostwo.to i tak dziś wygrają. Powrót Taja nic nie da
0
@MesQueUnClub96 no bo w drugiej i trzeciej kolejce tak było :P
2
@IronSanHybrid ludzie już zeswirowali na punkcie psów
0
Czy nie uważacie, że Xavi wgl nie umie rotować pomocnikami? Pedri jak jest zdrowy to gra 100% możliwego czasu. Frankie to samo. Oriol to samo. Gundogan to samo. No trochę to jest dziwne
1
@_barti dzięki to mi wiele pomogło
0
Ma ktoś tego tweeta z zalenskim co mówił "daj daj daj"?
1
Xavi wyjdzie i powie, że Alonso top
0
Każdy wiedział, że de Jong gra wszystko i trzeba go oszczędzić to Xavi go męczył ile się da
0
Christensen tamten sezon dobry, ale ten już pokazuje czemu Chelsea go tak łatwa oddała
0
Brakuje jednego gola w meczu City....i jak zwykle wszystko w pi***
0
De Jonga to Xavi zajedzie.
0
@MichuZ44 kto wtedy wygrał puskasa?
0
@Rewolucja123 to żeś mi powiedział. Ty to masz mocną Psyche. Pozdrawiam
2
@Rewolucja123 chcesz grać trójką z tyłu gdzie jeden z nich to Roberto a drugi to Indigo który rozegrał u nas 30min?
0
@Krzysztof1987 bardziej na króla asyst. Wg mnie za bardzo będzie operował w strefie przed polem karnym by być królem strzelców
1
@FcPortoFan1999 ten karny dla Monaco to też mocno z tyłka
2
@Transu96 przecież nikt nie wierzy w te Twoje trafy xd
3
@Barcasub przecież to bylo jedno z ciekawszych 0-0 od dawna. Pope musiał mocno ratować Anglików. Vidal niech sobie obejrzy jego występy w LM w naszych barwach
0
@avanes na moje Kowalski zrobi więcej pkt niż Pawlicki, a i taki Zmarzlik i Kubera więcej pkt uzbierają
0
@szkutnik91 my, jako kibice Barcelony, po tym co nasi grali i wygrywali 1-0 gdzie ter Stegen był najlepszym piłkarzem nie powinniśmy się czepiać o takie coś
0
@Criss18Barca noo tylko ostatnie 3-4 sezony to raczej o złoto się nie bił indywidualnie :P może to Sparta, ale to Motor ma w składzie 3 gości, którzy mogą stanąć na podium Grand Prix, a dwóch ma to pewne już
0
@Criss18Barca nie realne. Przeceniasz Pawlickiego :P Tajski też po takiej kontuzji wątpię by tyle dał radę
0
Ten Tobiasz to Top
0
Nie rozumiem skąd ta krytyka Bellinghama. Chłop uratował w tym sezonie im już wiele punktów. Haalanda czy Lewandowski jak dostawiają nogę to ZP chcą im dawać. A Bellinghama to robi będąc pomocnikiem.