0

@Encore nie no ten Zatorski MVP LN i tu najlepszy libero to żart.

0

@urbipl dobry ziomek

2

@cules100pro ja nie rozumiem tego....przecież jest kilkanaście programów czy to w TV czy na YT gdzie mówią co kolejkę o lidze hiszpańskiej. Po co oglądacie ten na canal+ skoro tak wkurza

7

Finał klubowej LM polski; siatkarze złoto LN oraz ME i raczej pewny bilet do Paryża; siatkarki odrodziły się po latach i medal LN oraz awans na IO i jedyne co to szkoda tych ME.... absolutnie kosmiczny sezon siatkówki w Polsce

1

@zadafcb nawet zdrowa Sparta z takim Motorem byłaby bez szans. Nie z Janowskim i Pawlickim w formie z tego sezonu

1

@Pawlak1992 ciężko obecnie o drużynę gorszą od Chelsea

0

@Bruti jednak Motor zdecydowanie. Uważam, że nie dość że pewne mistrzostwo.to i tak dziś wygrają. Powrót Taja nic nie da

0

@MesQueUnClub96 no bo w drugiej i trzeciej kolejce tak było :P

2

@IronSanHybrid ludzie już zeswirowali na punkcie psów

0

Czy nie uważacie, że Xavi wgl nie umie rotować pomocnikami? Pedri jak jest zdrowy to gra 100% możliwego czasu. Frankie to samo. Oriol to samo. Gundogan to samo. No trochę to jest dziwne

1

@_barti dzięki to mi wiele pomogło

0

Ma ktoś tego tweeta z zalenskim co mówił "daj daj daj"?

1

Xavi wyjdzie i powie, że Alonso top

0

Każdy wiedział, że de Jong gra wszystko i trzeba go oszczędzić to Xavi go męczył ile się da

0

Christensen tamten sezon dobry, ale ten już pokazuje czemu Chelsea go tak łatwa oddała

0

Brakuje jednego gola w meczu City....i jak zwykle wszystko w pi***

0

De Jonga to Xavi zajedzie.

0

@MichuZ44 kto wtedy wygrał puskasa?

0

@Rewolucja123 to żeś mi powiedział. Ty to masz mocną Psyche. Pozdrawiam

2

@Rewolucja123 chcesz grać trójką z tyłu gdzie jeden z nich to Roberto a drugi to Indigo który rozegrał u nas 30min?

0

@Krzysztof1987 bardziej na króla asyst. Wg mnie za bardzo będzie operował w strefie przed polem karnym by być królem strzelców

1

@FcPortoFan1999 ten karny dla Monaco to też mocno z tyłka

2

@Transu96 przecież nikt nie wierzy w te Twoje trafy xd

3

@Barcasub przecież to bylo jedno z ciekawszych 0-0 od dawna. Pope musiał mocno ratować Anglików. Vidal niech sobie obejrzy jego występy w LM w naszych barwach

0

@avanes na moje Kowalski zrobi więcej pkt niż Pawlicki, a i taki Zmarzlik i Kubera więcej pkt uzbierają

0

@szkutnik91 my, jako kibice Barcelony, po tym co nasi grali i wygrywali 1-0 gdzie ter Stegen był najlepszym piłkarzem nie powinniśmy się czepiać o takie coś

0

@Criss18Barca noo tylko ostatnie 3-4 sezony to raczej o złoto się nie bił indywidualnie :P może to Sparta, ale to Motor ma w składzie 3 gości, którzy mogą stanąć na podium Grand Prix, a dwóch ma to pewne już

0

@Criss18Barca nie realne. Przeceniasz Pawlickiego :P Tajski też po takiej kontuzji wątpię by tyle dał radę

0

Ten Tobiasz to Top

0

Nie rozumiem skąd ta krytyka Bellinghama. Chłop uratował w tym sezonie im już wiele punktów. Haalanda czy Lewandowski jak dostawiają nogę to ZP chcą im dawać. A Bellinghama to robi będąc pomocnikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?