FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U którego bukmachera można tworzyć kilka zdarzeń na jeden mecz?
0
@Szklaner szkoda że na fortunie nie ma tego
0
@Ghostface Alexis lobik i ten komentarz :D
0
@esem91 Oriol poza Elche Eibar czy Cadiz to wyzwanie
0
@Fabik87 taktyczny by posłuchać
0
@Encore tych Suns nie da się brać poważnie xd
3
@Rewolucja123 malkontent? W czym nie mam racji? Mamy styl? Ter Stegen nie ratował nas w prawie każdym meczu poprzedniego sezonu?
10
@Rewolucja123 super, cieszmy się z wyników ale z niczego więcej. Bo stylu to my wgl nie mamy. I bramkarz ratował nas cały poprzedni sezon
0
@insp1re serio? Wchodzi taki Guiu, Fermin czy Yamal znikąd to i na SPD napewno się ktoś pojawi. Gorszy od Romeu nie będzie. Chłop jest gorszy od Krychowiak
0
Najgorsze jest to że Xavi nie widzi w Romeu problemu, on w nim widzi zbawienie za Busquetsa. Chłop gra katastrofalnie ale gra od dechy do dechy wszytsko
19
Romeu powrót imienia Busquetsa xd
0
@gumaz napewno Cancelo bo gra wszystko a na jego uraz nie możemy sobie pozwolić. Guiu za Felixa też chętnie
0
Jeszcze jedna brameczka i w 60min zmiany najważniejszych
0
Fermin jak poćwiczy wykończenie to będzie zajebisty
0
Oglądam od 6min i Romeu trzyma formę chyba
0
@barcelonaLM uczy się od Xaviego który też de Jong, Pedrim czy Lewandowskim nie rotuje
1
@Encore z drugiej strony to taki rynek, że bez dobrej oferty nikt tam nie będzie gral
1
@Culer9002 znam ból xd
2
@AllBundy Pjanic
0
@tbas Keoman i Xavi koncertowo go zniszczyli.
6
@RosjaninBut już wolę jakieś krzywe opcje z Cancelo w pomocy i Araujo na PO niż Romeu w pomocy na klasyk
8
Właśnie na Eleven powiedzieli, że Sousa stracił pracę bo zaoferował się jako trener Neapolu, a prezes Salernitarny się o tym dowiedział i go zwolnił.....ten to jest dobry ancymon xd
1
@goldmetaxa chyba nikt nie uważa, że Xavi to dobry trener obecnie
1
Dlatego lepiej dawać szansę piłkarzom ze szkółki a nie bawić się w wynalazki jak Murillo, Boateng itp
3
Byłem pewny, że odgwizdał spalonego xd
0
@SinMistico oni nic nie grają, my nic nie gramy....równy mecz
3
Romeu łysy jak Pazdan i technika na tym samym poziomie
4
Mnie tam pociesza, że Ci sędziowie po prostu są słabi. Oni nie sprzyjają żadnej drużynie tylko się nie znają na swojej robocie. Włączysz mecz Sevilla vs Real, Barcelona vs Bilbao czy Huesca vs Eibar to i tak robią proste błędy
4
Wczoraj na Viniciusie nie było karnego to i tu nie było. Przynajmniej są konsekwentni, beznadziejni ale konsekwentni
9
@tbas tak mówi Xavi przed każdym meczem