FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichuZ44 kto wtedy wygrał puskasa?
0
@Rewolucja123 to żeś mi powiedział. Ty to masz mocną Psyche. Pozdrawiam
2
@Rewolucja123 chcesz grać trójką z tyłu gdzie jeden z nich to Roberto a drugi to Indigo który rozegrał u nas 30min?
0
@Krzysztof1987 bardziej na króla asyst. Wg mnie za bardzo będzie operował w strefie przed polem karnym by być królem strzelców
1
@FcPortoFan1999 ten karny dla Monaco to też mocno z tyłka
2
@Transu96 przecież nikt nie wierzy w te Twoje trafy xd
3
@Barcasub przecież to bylo jedno z ciekawszych 0-0 od dawna. Pope musiał mocno ratować Anglików. Vidal niech sobie obejrzy jego występy w LM w naszych barwach
0
@avanes na moje Kowalski zrobi więcej pkt niż Pawlicki, a i taki Zmarzlik i Kubera więcej pkt uzbierają
0
@szkutnik91 my, jako kibice Barcelony, po tym co nasi grali i wygrywali 1-0 gdzie ter Stegen był najlepszym piłkarzem nie powinniśmy się czepiać o takie coś
0
@Criss18Barca noo tylko ostatnie 3-4 sezony to raczej o złoto się nie bił indywidualnie :P może to Sparta, ale to Motor ma w składzie 3 gości, którzy mogą stanąć na podium Grand Prix, a dwóch ma to pewne już
0
@Criss18Barca nie realne. Przeceniasz Pawlickiego :P Tajski też po takiej kontuzji wątpię by tyle dał radę
0
Ten Tobiasz to Top
0
Nie rozumiem skąd ta krytyka Bellinghama. Chłop uratował w tym sezonie im już wiele punktów. Haalanda czy Lewandowski jak dostawiają nogę to ZP chcą im dawać. A Bellinghama to robi będąc pomocnikiem.
2
Pope to chyba dziś idzie na rekord obroń
0
@Pawlusek przecież Alonso to wymarzony rezerwowy Xaviego :D
0
@damianex10 najlepsze duo w Polsce. Może też tak oceniamy że względu na sukcesy
1
Dziś super zagraliśmy 4-3-3 to następny mecz oczywiście 4-4-2
1
@michal26 zamieniamy Leona za Śliwkę i się zgadzam
4
@MesQueUnClub96 Śliwka zdobył LM klubowa plus puchar Polski. Dla mnie prosta sprawa
2
Jak rzygać mi się chce od kiwek Śliwki (szanuje za umiejętności, ale nie ładnie to się ogląda) ale chłop musi zostać w minimum top3 sportowców roku w Polsce
0
No i to jest drużyna a nie te jełopy
0
Widziałem tu wiele obrońców Kaczmarka....ale dziś chłop przechodzi samego siebie. Najlepszy zawodnik Włochów
1
Niech ten Kaczmarek od razu schodzi. Żal patrzeć
0
Niemożliwe, że z tak słabym Kaczmarkiem wygrywamy
1
Dobra Grbic dawaj Leona na atak bo Kaczmarek to jest żałosny
0
Riad jest szybszy niż Araujo chyba. Szkoda że tak łatwo go oddaliśmy
1
Bardzo chętnie zobaczę udany występ tego Riada. Chłop miał potencjał, ale nie dostał szansy
1
@MesQueUnClub96 oczywiście, że Torres. Lewandowski w obecnej formie to nawet nie jest piłkarz
0
Lewandowski chyba tańczy z Anką i Xavim w trójkącie że ten ciągle gra
1
@KrwawiaceoczyVEB oby Lewandowski zaczął na ławce i będzie dobrze. Z Betisem nie ma co gra w 10