0

@MichuZ44 kto wtedy wygrał puskasa?

0

@Rewolucja123 to żeś mi powiedział. Ty to masz mocną Psyche. Pozdrawiam

2

@Rewolucja123 chcesz grać trójką z tyłu gdzie jeden z nich to Roberto a drugi to Indigo który rozegrał u nas 30min?

0

@Krzysztof1987 bardziej na króla asyst. Wg mnie za bardzo będzie operował w strefie przed polem karnym by być królem strzelców

1

@FcPortoFan1999 ten karny dla Monaco to też mocno z tyłka

2

@Transu96 przecież nikt nie wierzy w te Twoje trafy xd

3

@Barcasub przecież to bylo jedno z ciekawszych 0-0 od dawna. Pope musiał mocno ratować Anglików. Vidal niech sobie obejrzy jego występy w LM w naszych barwach

0

@avanes na moje Kowalski zrobi więcej pkt niż Pawlicki, a i taki Zmarzlik i Kubera więcej pkt uzbierają

0

@szkutnik91 my, jako kibice Barcelony, po tym co nasi grali i wygrywali 1-0 gdzie ter Stegen był najlepszym piłkarzem nie powinniśmy się czepiać o takie coś

0

@Criss18Barca noo tylko ostatnie 3-4 sezony to raczej o złoto się nie bił indywidualnie :P może to Sparta, ale to Motor ma w składzie 3 gości, którzy mogą stanąć na podium Grand Prix, a dwóch ma to pewne już

0

@Criss18Barca nie realne. Przeceniasz Pawlickiego :P Tajski też po takiej kontuzji wątpię by tyle dał radę

0

Ten Tobiasz to Top

0

Nie rozumiem skąd ta krytyka Bellinghama. Chłop uratował w tym sezonie im już wiele punktów. Haalanda czy Lewandowski jak dostawiają nogę to ZP chcą im dawać. A Bellinghama to robi będąc pomocnikiem.

2

Pope to chyba dziś idzie na rekord obroń

0

@Pawlusek przecież Alonso to wymarzony rezerwowy Xaviego :D

0

@damianex10 najlepsze duo w Polsce. Może też tak oceniamy że względu na sukcesy

1

Dziś super zagraliśmy 4-3-3 to następny mecz oczywiście 4-4-2

1

@michal26 zamieniamy Leona za Śliwkę i się zgadzam

4

@MesQueUnClub96 Śliwka zdobył LM klubowa plus puchar Polski. Dla mnie prosta sprawa

2

Jak rzygać mi się chce od kiwek Śliwki (szanuje za umiejętności, ale nie ładnie to się ogląda) ale chłop musi zostać w minimum top3 sportowców roku w Polsce

0

No i to jest drużyna a nie te jełopy

0

Widziałem tu wiele obrońców Kaczmarka....ale dziś chłop przechodzi samego siebie. Najlepszy zawodnik Włochów

1

Niech ten Kaczmarek od razu schodzi. Żal patrzeć

0

Niemożliwe, że z tak słabym Kaczmarkiem wygrywamy

1

Dobra Grbic dawaj Leona na atak bo Kaczmarek to jest żałosny

0

Riad jest szybszy niż Araujo chyba. Szkoda że tak łatwo go oddaliśmy

1

Bardzo chętnie zobaczę udany występ tego Riada. Chłop miał potencjał, ale nie dostał szansy

1

@MesQueUnClub96 oczywiście, że Torres. Lewandowski w obecnej formie to nawet nie jest piłkarz

0

Lewandowski chyba tańczy z Anką i Xavim w trójkącie że ten ciągle gra

1

@KrwawiaceoczyVEB oby Lewandowski zaczął na ławce i będzie dobrze. Z Betisem nie ma co gra w 10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?