7

Człowiek ogląda ten dramat w wykonaniu Barcelony na TV, City vs Liverpool na laptopie.....różnica kilku klas. Jakbyśmy grali z tymi drużynami to znowu 8-2

0

@tristan87 noo może i tak, i tak by go nie przedryblował

1

Alexander-Arnold jest tak słabym obrońcą, że jego to może i by Raphinha przedryblował

2

@Michael24 no ale jak Portugalia wygrała Euro to fani Messiego tez to umniejszali.....trochę hipokryzja

0

@messi33 chyba miał już wystarczająco wiele połów i meczy by chcieć jego zwolnienia przed meczem

1

@takisobiektos tak w zasadzie kto to ma mocną ławkę? Nikt

1

@fart czy z Mazzulla Boston ma szansę na mistrza wg Ciebie? Na moje to choćby wszyscy byli u nich zdrowi to w najważniejszych meczach trener rywali go "zje"

3

@Messibestplayerintheworld możesz odejść jeśli będzie porozumienie....no Pep mądrze powiedziane

2

@DaPidejpi jeden łeb będzie szukal teorii, a inny uwierzy że to nie fake

1

Przecież to musi być udawane z tym chłopem z 1 z 10. Rozumiem być mądrym, ale on musiał znać niektóre pytania wcześniej.

1

@Kessie taktyk

1

@Compadre 30 koło Jubilatu podobno

1

@Faro no ale mógł tak bardziej bezczelnie

3

@Faro podziwiam Argentyńczyka że się nie zaśmiał mu prosto w twarz

1

@Rl9k1nG tak, jednak daje możliwości rozwoju

2

@Przemek2323 on jak dobija i na pustaka to jest wychwalany

0

@Emhyr gdyby za Pino lub Embolo dać odrobinę lepszego to i o mistrza

1

@escarabajo w styczniu rodzina nie będzie najważniejsza gdy wpadną miliony, ale po roku tam spędzonym znów rodzina będzie priorytetem

0

Tak szczerze to chcielibyście by Polska się dostała na to euro?

0

@Encore ktoś na Twitterze dobrze napisał, że Victor ma potencjał by zmienić tą grę, ale na ten moment Chet po prostu znacznie lepszym zawodnikiem

2

Barcelona ma pretensje, że Gavi grał wszystko w kadrze....a piłkarz nie jest od tego by grać? Czy Gavi w klubie też nie gra wszystkiego? Czyli w klubie może grać wszystko ale w kadrze to lepiej by siedział na lawie

0

@partymaker duży udział w tym braku rotacji tymi zawodnikami

1

@Encore gruby o ociężały Jokic oznaczy historie w NBA i chyba każdy ma co do tego pewność

4

I teraz jakiś dziennikarz na konferencji Lewandowskiego powinien zapytać ile chcą premii za te eliminacje.

0

Marzy mi się by nie dostali się na to Euro. Może wkoncu coś by się zmieniło

0

@ProMILs nie zrozumiałes

13

Tymczasem Rapinoe: "kontuzja Viniciusa pokazuje że rasizm istnieje, kontuzji mógł dostać ktoś biały, ale jednak dostał czarnoskóry"

4

My już rok temu broniliśmy beznadziejnie tylko ter Stegen nas ratował. Chłop bronił jak połączenie Buffona i Casillas w prime. Nie mieliśmy dobrej obrony, skoro co mecz bramkarz musiał nas ratować wiele razy

0

@szymek029 ciekawe czy byśmy w dwumeczu z nimi wygrali

0

@Kinginiesta no jestem z Krakowa i dużo neta to podstawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?