FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Człowiek ogląda ten dramat w wykonaniu Barcelony na TV, City vs Liverpool na laptopie.....różnica kilku klas. Jakbyśmy grali z tymi drużynami to znowu 8-2
0
@tristan87 noo może i tak, i tak by go nie przedryblował
1
Alexander-Arnold jest tak słabym obrońcą, że jego to może i by Raphinha przedryblował
2
@Michael24 no ale jak Portugalia wygrała Euro to fani Messiego tez to umniejszali.....trochę hipokryzja
0
@messi33 chyba miał już wystarczająco wiele połów i meczy by chcieć jego zwolnienia przed meczem
1
@takisobiektos tak w zasadzie kto to ma mocną ławkę? Nikt
1
@fart czy z Mazzulla Boston ma szansę na mistrza wg Ciebie? Na moje to choćby wszyscy byli u nich zdrowi to w najważniejszych meczach trener rywali go "zje"
3
@Messibestplayerintheworld możesz odejść jeśli będzie porozumienie....no Pep mądrze powiedziane
2
@DaPidejpi jeden łeb będzie szukal teorii, a inny uwierzy że to nie fake
1
Przecież to musi być udawane z tym chłopem z 1 z 10. Rozumiem być mądrym, ale on musiał znać niektóre pytania wcześniej.
1
@Kessie taktyk
1
@Compadre 30 koło Jubilatu podobno
1
@Faro no ale mógł tak bardziej bezczelnie
3
@Faro podziwiam Argentyńczyka że się nie zaśmiał mu prosto w twarz
1
@Rl9k1nG tak, jednak daje możliwości rozwoju
2
@Przemek2323 on jak dobija i na pustaka to jest wychwalany
0
@Emhyr gdyby za Pino lub Embolo dać odrobinę lepszego to i o mistrza
1
@escarabajo w styczniu rodzina nie będzie najważniejsza gdy wpadną miliony, ale po roku tam spędzonym znów rodzina będzie priorytetem
0
Tak szczerze to chcielibyście by Polska się dostała na to euro?
0
@Encore ktoś na Twitterze dobrze napisał, że Victor ma potencjał by zmienić tą grę, ale na ten moment Chet po prostu znacznie lepszym zawodnikiem
2
Barcelona ma pretensje, że Gavi grał wszystko w kadrze....a piłkarz nie jest od tego by grać? Czy Gavi w klubie też nie gra wszystkiego? Czyli w klubie może grać wszystko ale w kadrze to lepiej by siedział na lawie
0
@partymaker duży udział w tym braku rotacji tymi zawodnikami
1
@Encore gruby o ociężały Jokic oznaczy historie w NBA i chyba każdy ma co do tego pewność
4
I teraz jakiś dziennikarz na konferencji Lewandowskiego powinien zapytać ile chcą premii za te eliminacje.
0
Marzy mi się by nie dostali się na to Euro. Może wkoncu coś by się zmieniło
0
@ProMILs nie zrozumiałes
13
Tymczasem Rapinoe: "kontuzja Viniciusa pokazuje że rasizm istnieje, kontuzji mógł dostać ktoś biały, ale jednak dostał czarnoskóry"
4
My już rok temu broniliśmy beznadziejnie tylko ter Stegen nas ratował. Chłop bronił jak połączenie Buffona i Casillas w prime. Nie mieliśmy dobrej obrony, skoro co mecz bramkarz musiał nas ratować wiele razy
0
@szymek029 ciekawe czy byśmy w dwumeczu z nimi wygrali
0
@Kinginiesta no jestem z Krakowa i dużo neta to podstawa