FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 ale w tej sytuacji już bym nie przesadzal, ledwo go dotknął. Starcie jak wiele innych, zakładam że gdyby nie historia to by nie było czerwa
0
@Encore wielka szkoda że taka seria się skończyła
2
@BorzyKrzys boli? Raczej dziwi że można się tak podniecać krajem z ktorym nie masz nic wspólnego
1
@Mow_mi_Douglas nasz napastnik i skrzydłowy powodują, że w pojedynku z nimi taki Garcia czy Dest wyglądaliby jak topowi obrońcy
8
Dziś to chyba nie ma sensu tu wchodzić bo będzie 7254 komentarzy o rocznicę mundialu
9
Każdy z tych zespołów ma trenera który zniszczy taktycznie naszego treneiro. Jeśli dodamy do tego fakt, że u nas gra się za nazwiska i kwoty za jakie się przychodziło ciężko widzę awans
0
@Kamiloza91 jeden remis, ewentualna porażka to nie zadyszka
1
Bayern zamyka kupon jak wczoraj City.....coś czuję że się skończy posobnie
0
ale ten Martinez znowu zachował się jak....jakby był w Freak fight
0
Czy jak mam słuchawki bez mikrofonu podpięte do PS4 to jest możliwe jakoś w ustawieniach, by słyszeć ludzi z którymi gram przez słuchawki, ale by moje słowa "przechwytywa" jakoś pad? pewnie nie, ale nie zaszkodzi zapytać :D
0
@LaLigaPD jak każdy :P
0
@Aristocrate_7 każda 11 w której jest Lewandowski i Raphinha jest zła
1
Przychodzi Victor....szczerze mówiąc na jego miejscu bym się mocno bał tego transferu
0
@QUNJ zapisujesz je zapewne
0
@Sulimo no oni nie wygrywają i są pośmiewiskiem. Tak to powinno działać, nie wygrywasz wydając tyle się ośmieszasz
0
@Sulimo no wiesz z takim budżetem i z takimi transferami to obowiązek wygrywanie
0
@NeroTFP1 mówisz tam bo tak propozycji nie miałeś
5
@Rl9k1nG jak zajmuje się sportem to jest ok, ale gdy zaczyna gwiazdorzyc to jest najbardziej irytującym dziennikarzem sportowym w Polsce
16
@Firestone first touch i last touch
2
@blakkudium pewnie dopłacimy
1
@Crashynski patrząc co tam sędziowie robią to gorzej być nie może
3
@betonito gadanie o DNA a to DnA straciliśmy 10lat temu....
0
@takisobiektos nic tylko czekać aż Leonard dozna kontuzji, Harden będzie chciał transferu, a PG nie dojedzie w PO
4
@Cobra303 ale jednak pomoc Vidal-Rakitic-Paulinho-Busquets pozostanie na zawsze w naszych sercach
2
@barcelonaLM gorzej na wizerunku już nie ucierpimy,.nie ważne kogo ściągniemy więc afera to nie argument :P
0
@TR3YWAY nie ma piłkarza co ma gorszy drybling od Brazola
0
Mądrego to aż miło posłuchać.....Xaviego też
2
@Maker0 ale żeby zarobić na boisku w Hamburgu czy Antwerpii trzeba było się postarać, a w USA wystarczy odbebnic
2
@czółkovsky boli wielkie GSW, że to "nareszcie" aż z dużych liter? :p
0
BVB vs PSG co za mecz.....