0

Znacie jakieś podcasty na Spotify regularne o NBA albo o piłce nożnej? Coś jak na YT że podsumowują ostatni tydzien

3

@MarioVeB! A nie? Powinien zostać uspany jak najszybciej. A właściciel też kara- masz psa to jesteś za niego odpowiedzialny

3

@takisobiektos pierwsze trible od 16 lat? To jakiś absurd :P

7

@Kuba_1 I am your father Riqui

0

@MesQueUnClub96 kto by nie chcial

0

@JohnA a gdzie dziś Dodzia jest?

0

@tomek8756 wódka, kebab, bar :D

1

@marcin62 mam 27 lat, wczoraj i przedwczoraj wróciłem o 4 rano do domu z miasta, dziś nic nie robię i już slyszalem że jestem dziwny bo na sylwestra nie mam planów...

1

@MOLESTA był wybór Antony albo Raphinha. Poziom ten sam jedyny plus Raphinhi jest taki że był tanszy

4

No i po co Pistons,.można było się z Was pośmiać a teraz widać że PO to minimum

0

@Kuba_1 będzie gotowy na następny mecz?

1

@Arkon Messi, Maradona, CR, Zidane, Iniesta, Henry, Pele, Cruyff R9, Ronaldinho. Pele tak nisko bo nikt go nie widział, cholera wie jaki był naprawdę dobry, a Henry przed Brazylijczykami bo ciężko mi dać wyżej kto zagrał 3-4 sezonu genialne niż kogoś kto tak grał ponad 10 lat. Finalnie też Cruyff nigdzie wyżej nie upchalem xd

6

@Arkon Cruyff zdecydowanie wyżej. I uważam że w takich rankingach Henry jest bardzo niedoceniany

1

@Firestone ale Was boli ten Ronaldo.....chłop se pojechał do wielbłądów na emeryturę a Wy przeżywacie jakby grał w Realu

0

@partymaker wiem co piszę. Tak samo błysnął gdy Barcelona grała z Santosem?

0

@tbas nie był. Kupiliśmy gościa który 2 lata błyszczał w lidze brazylijskiej. W tamtej lidze to by i Raphinha błyszczał

3

@draxidox wszystko dla psów, nawet zakaz używania fajerwerków w sylwestra

9

@Reviven żaden piłkarz nie jest wart 60mln w takim wieku. Kupowanie kota w worku

0

@michal26 nie no z Wall to oni zrobią krok w tył nawet na minimalnym kontrakcie :P

0

@kuz wszystko zależy o której godzinie planujesz jechać

1

@Kessie taka zima by mogla być, a nie +2 i błoto

0

@michal26 mental Na moje to poza James to jest tam słaby :P i ciężko mi wierzyć by LBJ i AD przeszli razem sezon bez kontuzji

0

@michal26 skąd taka wiara w LAL?

0

@partymaker ciężko mi sobie wyobrazić drużynę aspirującą o mistrza z KAT w składzie, zero przekonania co do niego

2

@Encore mam dziwne wrażenie, że Minnesota odpadnie w pierwszej rundzie i będzie największym rozczarowaniem PO, takie 1-4 z kim by nie grali

3

@Janas11224 no ale jak pies szczeka o 4 w nocy cały rok to jest dobrze, a czlowiek nie może strzelić petardami?

4

@aqqi np wchodząc z nimi do restauracji/galerii i innych miejsc publicznych

13

@Janas11224 bo to świat zwariował na punkcie zwierząt, a głównie psów. Za chwilę człowiek nic nie będzie mógł zrobić

1

@Janas11224 a czemu od razu debile?

0

@BorzyKrzys ooo chłopie to żeś przypomniał o nim. W LO cały czas się go słuchało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?