1

@Pawci023x zależy czego xd

0

Co to jest ten adr w CS, nie oglądam nigdy tego ale dziś z nudów rzucam okiem

1

@Rewolucja123 zdecydowanie MMA, znacznie wiele możliwości skończenie rywala

1

@MesQueUnClub96 choć każdy fan GSW myślał, że Suns jeszcze zdobędzie te punkty na zwycięstwo, tyle razy już przegrywali Warriors w tym sezonie w końcówkach

1

Jakim cudem gol dla Interu został uznany...

0

@Encore tylko czy Mitchell jest na tyle silny psychicznie by w PO mógł prowadzić swoje drużyny do zwycięstw? Rok temu w PO i w Utah pokazywał, że w regularnym top a w PO flop, nie licząc jednej serii Mitchell vs Murray, ale to była bańka

1

@Visca_barca myślę, że puchar Azji nikogo nie interesuje a tym bardziej czy wygra Katar czy Jordania

2

To tylko pokazuje że w zeszłym sezonie graliśmy tak samo słabo jak w tym tylko rok temu Niemiec nas ratował

0

@Fabik87 a jaka jest ta idea? Xd bo nasz styl jest taki jak Birmingham czy Stali Mielec od kilku lat

1

@agaFCB Perugia nie grała w LM

0

Mam katar i kaszel, jakieś sprawdzone sposoby jak się wyleczyć w 100% w 24h?

3

@Esteban_ wydaje mi się że umie odróżnić karierę piłkarską od trenerskiej i to nie będzie problemem. Jeszcze jakby to był taki Guti to napewno by odmówił, ale Alonso wątpię żeby miał akurat z tym problem

1

@lucca87 niestety obawiam się że półfinały bez polskich drużyn. Jakoś w Jastrzębski nie wierzę

0

@Mixtape idealny mecz na przełamanie

1

@Encore chyba żadnej drużyny nie jestem tak ciekaw PO jak Suns, LAC wiadomo że jak będą zdrowi to będą mocarni. A Ci Suns jakoś mnie nie przekonują

0

@zadafcb to co, na crown Jewel czy innej gali w Arabii tag team match xd

1

@czółkovsky szkoda, że Luca jak dostał gwiazdę to akurat na najmniej potrzebną pozycję. Irving jest cudowny gdy nie ma swoich fochów, ale nie da się wygrać mistrza tylko z Doncic i KI, bez solidnego centra i 3,4

0

@Encore głębia potężna, ale pytanie czy Brunson dowiezie w PO, jednak sezon zasadniczy a PO to dwie zupełnie inne rzeczy, lepsi od niego nie dowozili

2

@Pawel13sz oby w tym Miami mieli lepszych lekarzy niż w Barcelonie....ale o to nie ciężko

0

@Barcelonka070 ale tysiące innych osób przez ich strajki mogą stracić pracę więc idiotyczne te strajki

0

No i niestety ZAKSA przegrywa pierwszego seta mimo że prowadziła 9-1. Ale no skoro Bednorz jest na prochach to nie ma co się dziwić jeśli grają bez żadnego nominalnego przyjmującego

0

@takisobiektos żaden z nich chyba nie zasłużył, już wolałbym Allena z Cavs, przynajmniej byłby center za center :P

5

@FcPortoFan1999 nie no błagam..... Jak bardzo dobry? Xd chłopa uratował genialny sezon ter Stegena, nic więcej. Słaby jak Setien

0

@Arden jak takie coś robią, przecież to brzmi absurdalnie

1

@Encore i nim powinien grać Kerr, a nie Wigginsem

2

@takisobiektos Rivers to taki Mourinho trochę, kiedyś coś zdobył i przez to dalej kluby się na niego nabierają. Bucks mogą mieć problemy już w I rundzie

1

@takisobiektos człowiek doczekał do 1:30, myślał że sobie obejrzy klasyk. Zobaczył że bez AD i LbJ to myśli sobie to będzie w pape 40pkt.....no trochę się pomyliłem xd

9

To znaczy żeś ślepy pan jest

0

@BartqRKO nie wierzę w takie "przypadki" że od kilku lat nie grał w Denver. Grał z Spurs, bo grał przeciwko słabym, ale kilka dni później już na Denver nie był gotowy

0

@michal26 Embiid najlepszy center przeciwko SAS, Detroit itp, bo jak ma zagrać w Denver to jest obsrany :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?