2

@Pawel13sz i w sumie płaci tyle innym klubom ile chcą nic nie negocjując tylko biorąc dźwignie.

0

@Saviola88 wymagasz od nich o dwie rzeczy za dużo.. oprócz kawałka dobrej piłki i serca to się wszytsko zgadza

0

Co komentatorzy na Polsacie to by zepsuli nawet Liverpool vs Milan z 2005 roku

0

@Rl9k1nG nie. Dla mnie sukcesem będzie mniej niż 10pkt straty. I to nie chodzi o to że Real jest jakiś potężny tylko my zwyczajnie średni i bardzo nierowni

0

@takisobiektos jak tam, same wsady i walenie trójek czy było jednak coś lepiej niż ostatnie lata i jakaś obrona była

0

@FcPortoFan1999 w 5? To musiałby być ten jeden mecz gdzie Rivers jest zawieszony a Giannis robi 60-15-10 by wygrali :P

4

@Colin94 ściągam z niej koszulkę

0

@Pressinho był głupi ruch, wystarczy zobaczyć jak słabo sobie radzą.

0

@FcPortoFan1999 nie no do PO wejdą, ale z takiej pozycji że w zasadzie tylko 76 bez Embiida mogą pokonać. Cavs, Knicks czy Miami ich pokona. O Celtics nawet nie wspomnę

0

@FcPortoFan1999 nie ma na to szans na dzień dzisiejszy chyba że Giannis zrobi serie jak prime MJ

1

@takisobiektos ruch Lillarda za Holiday był głupotą....ale ściągnięcie Riversa to już sabotaż

0

@Encore a nie było informacji że Śliwką idzie do Japonii do tego samego klubu co Kurek bo ten gonna to namówi)?

0

@bartekvisca dlaczego? Jest to rozrywka i jeżeli tak to traktujesz to spoko. Jedni chodzą na stand up na przykład a inni to oglądają

0

@Encore biali nie potrafią skakać przecież

0

@kaamil1910 tak, my nie mamy skrzydeł więc oczywista odpowiedź

1

@bartas97 i tak powinien działać klub

0

@FcPortoFan1999 każda drużyna ściągająca Riversa robi 2 kroki w tył. Idiotyczna decyzja

0

@esem91 to już trochę przewrażliwienie na ich punkcie, serio

0

@BorzyKrzys czyli jednak można być dobrym dyrektorem

0

@Hosh to powinno być więzienie. To jest zagrożenie zycia

1

@tbas fajne zabawy ludzie mają :P

6

@kanver_ patrząc na to ile gra w PSG trzeba jasno powiedzieć, że to nie Dembele był winny tylko ten beznadziejny sztab medyczny

3

@Karthusowski jak prawie wszyscy....przychodzi do Barcelony Xaviego i gra jak Krychowiak

3

W sumie te wypowiedzi Xaviego są lepsze niż mecze, z wypowiedzi idzie się przynajmniej pośmiać

0

Przecież tam był faul xd

0

Serio Laporta będzie trzymał Xaviego do końca sezonu? Xd

0

No i Lewandowski marnuje 300% sytuację i gol od razu

1

@Pawci023x zależy czego xd

0

Co to jest ten adr w CS, nie oglądam nigdy tego ale dziś z nudów rzucam okiem

1

@Rewolucja123 zdecydowanie MMA, znacznie wiele możliwości skończenie rywala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?