FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawel13sz i w sumie płaci tyle innym klubom ile chcą nic nie negocjując tylko biorąc dźwignie.
0
@Saviola88 wymagasz od nich o dwie rzeczy za dużo.. oprócz kawałka dobrej piłki i serca to się wszytsko zgadza
0
Co komentatorzy na Polsacie to by zepsuli nawet Liverpool vs Milan z 2005 roku
0
@Rl9k1nG nie. Dla mnie sukcesem będzie mniej niż 10pkt straty. I to nie chodzi o to że Real jest jakiś potężny tylko my zwyczajnie średni i bardzo nierowni
0
@takisobiektos jak tam, same wsady i walenie trójek czy było jednak coś lepiej niż ostatnie lata i jakaś obrona była
0
@FcPortoFan1999 w 5? To musiałby być ten jeden mecz gdzie Rivers jest zawieszony a Giannis robi 60-15-10 by wygrali :P
4
@Colin94 ściągam z niej koszulkę
0
@Pressinho był głupi ruch, wystarczy zobaczyć jak słabo sobie radzą.
0
@FcPortoFan1999 nie no do PO wejdą, ale z takiej pozycji że w zasadzie tylko 76 bez Embiida mogą pokonać. Cavs, Knicks czy Miami ich pokona. O Celtics nawet nie wspomnę
0
@FcPortoFan1999 nie ma na to szans na dzień dzisiejszy chyba że Giannis zrobi serie jak prime MJ
1
@takisobiektos ruch Lillarda za Holiday był głupotą....ale ściągnięcie Riversa to już sabotaż
0
@Encore a nie było informacji że Śliwką idzie do Japonii do tego samego klubu co Kurek bo ten gonna to namówi)?
0
@bartekvisca dlaczego? Jest to rozrywka i jeżeli tak to traktujesz to spoko. Jedni chodzą na stand up na przykład a inni to oglądają
0
@Encore biali nie potrafią skakać przecież
0
@kaamil1910 tak, my nie mamy skrzydeł więc oczywista odpowiedź
1
@bartas97 i tak powinien działać klub
0
@FcPortoFan1999 każda drużyna ściągająca Riversa robi 2 kroki w tył. Idiotyczna decyzja
0
@esem91 to już trochę przewrażliwienie na ich punkcie, serio
0
@BorzyKrzys czyli jednak można być dobrym dyrektorem
0
@Hosh to powinno być więzienie. To jest zagrożenie zycia
1
@tbas fajne zabawy ludzie mają :P
6
@kanver_ patrząc na to ile gra w PSG trzeba jasno powiedzieć, że to nie Dembele był winny tylko ten beznadziejny sztab medyczny
3
@Karthusowski jak prawie wszyscy....przychodzi do Barcelony Xaviego i gra jak Krychowiak
3
W sumie te wypowiedzi Xaviego są lepsze niż mecze, z wypowiedzi idzie się przynajmniej pośmiać
0
Przecież tam był faul xd
0
Serio Laporta będzie trzymał Xaviego do końca sezonu? Xd
0
No i Lewandowski marnuje 300% sytuację i gol od razu
1
@Pawci023x zależy czego xd
0
Co to jest ten adr w CS, nie oglądam nigdy tego ale dziś z nudów rzucam okiem
1
@Rewolucja123 zdecydowanie MMA, znacznie wiele możliwości skończenie rywala