1

@agaFCB Perugia nie grała w LM

0

Mam katar i kaszel, jakieś sprawdzone sposoby jak się wyleczyć w 100% w 24h?

3

@Esteban_ wydaje mi się że umie odróżnić karierę piłkarską od trenerskiej i to nie będzie problemem. Jeszcze jakby to był taki Guti to napewno by odmówił, ale Alonso wątpię żeby miał akurat z tym problem

1

@lucca87 niestety obawiam się że półfinały bez polskich drużyn. Jakoś w Jastrzębski nie wierzę

0

@Mixtape idealny mecz na przełamanie

1

@Encore chyba żadnej drużyny nie jestem tak ciekaw PO jak Suns, LAC wiadomo że jak będą zdrowi to będą mocarni. A Ci Suns jakoś mnie nie przekonują

0

@zadafcb to co, na crown Jewel czy innej gali w Arabii tag team match xd

1

@czółkovsky szkoda, że Luca jak dostał gwiazdę to akurat na najmniej potrzebną pozycję. Irving jest cudowny gdy nie ma swoich fochów, ale nie da się wygrać mistrza tylko z Doncic i KI, bez solidnego centra i 3,4

0

@Encore głębia potężna, ale pytanie czy Brunson dowiezie w PO, jednak sezon zasadniczy a PO to dwie zupełnie inne rzeczy, lepsi od niego nie dowozili

2

@Pawel13sz oby w tym Miami mieli lepszych lekarzy niż w Barcelonie....ale o to nie ciężko

0

@Barcelonka070 ale tysiące innych osób przez ich strajki mogą stracić pracę więc idiotyczne te strajki

0

No i niestety ZAKSA przegrywa pierwszego seta mimo że prowadziła 9-1. Ale no skoro Bednorz jest na prochach to nie ma co się dziwić jeśli grają bez żadnego nominalnego przyjmującego

0

@takisobiektos żaden z nich chyba nie zasłużył, już wolałbym Allena z Cavs, przynajmniej byłby center za center :P

5

@FcPortoFan1999 nie no błagam..... Jak bardzo dobry? Xd chłopa uratował genialny sezon ter Stegena, nic więcej. Słaby jak Setien

0

@Arden jak takie coś robią, przecież to brzmi absurdalnie

1

@Encore i nim powinien grać Kerr, a nie Wigginsem

2

@takisobiektos Rivers to taki Mourinho trochę, kiedyś coś zdobył i przez to dalej kluby się na niego nabierają. Bucks mogą mieć problemy już w I rundzie

1

@takisobiektos człowiek doczekał do 1:30, myślał że sobie obejrzy klasyk. Zobaczył że bez AD i LbJ to myśli sobie to będzie w pape 40pkt.....no trochę się pomyliłem xd

9

To znaczy żeś ślepy pan jest

0

@BartqRKO nie wierzę w takie "przypadki" że od kilku lat nie grał w Denver. Grał z Spurs, bo grał przeciwko słabym, ale kilka dni później już na Denver nie był gotowy

0

@michal26 Embiid najlepszy center przeciwko SAS, Detroit itp, bo jak ma zagrać w Denver to jest obsrany :D

0

@Encore Brunson chyba bardziej zasłużył

0

@Encore chory mecz, ale to co ZAKSA zrobiła w 4 secie to kryminał

0

@Cobra303 problemu z liczeniem, z ustawieniem itp

2

Oglądam siatkówkę od 2006 i takich jaj jak teraz w Kędzierzynie sobie nie przypominam xd

0

@Tasde bo tu jest kolesiostwo jak w żadnym innym klubie, chyba że takim z okręgówki.

0

@Encore Embiid zarządza transferu skoro Maxey się lepiej sprzedaje

0

@mekston nie no Vini to ma opanowane. Chyba mylisz Vinicusa sprzed 3-4 lat

1

@takisobiektos oby mu zaczęli gwizdać ten czas bo to jest żałosne takie zachowanie

0

@Katalonik97 LM na luzie ale Realu by nie dogoniła, nawet jakby już punktu nie zdobyła to Real jest zbyt równy by tyle punktów stracić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?