FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@agaFCB Perugia nie grała w LM
0
Mam katar i kaszel, jakieś sprawdzone sposoby jak się wyleczyć w 100% w 24h?
3
@Esteban_ wydaje mi się że umie odróżnić karierę piłkarską od trenerskiej i to nie będzie problemem. Jeszcze jakby to był taki Guti to napewno by odmówił, ale Alonso wątpię żeby miał akurat z tym problem
1
@lucca87 niestety obawiam się że półfinały bez polskich drużyn. Jakoś w Jastrzębski nie wierzę
0
@Mixtape idealny mecz na przełamanie
1
@Encore chyba żadnej drużyny nie jestem tak ciekaw PO jak Suns, LAC wiadomo że jak będą zdrowi to będą mocarni. A Ci Suns jakoś mnie nie przekonują
0
@zadafcb to co, na crown Jewel czy innej gali w Arabii tag team match xd
1
@czółkovsky szkoda, że Luca jak dostał gwiazdę to akurat na najmniej potrzebną pozycję. Irving jest cudowny gdy nie ma swoich fochów, ale nie da się wygrać mistrza tylko z Doncic i KI, bez solidnego centra i 3,4
0
@Encore głębia potężna, ale pytanie czy Brunson dowiezie w PO, jednak sezon zasadniczy a PO to dwie zupełnie inne rzeczy, lepsi od niego nie dowozili
2
@Pawel13sz oby w tym Miami mieli lepszych lekarzy niż w Barcelonie....ale o to nie ciężko
0
@Barcelonka070 ale tysiące innych osób przez ich strajki mogą stracić pracę więc idiotyczne te strajki
0
No i niestety ZAKSA przegrywa pierwszego seta mimo że prowadziła 9-1. Ale no skoro Bednorz jest na prochach to nie ma co się dziwić jeśli grają bez żadnego nominalnego przyjmującego
0
@takisobiektos żaden z nich chyba nie zasłużył, już wolałbym Allena z Cavs, przynajmniej byłby center za center :P
5
@FcPortoFan1999 nie no błagam..... Jak bardzo dobry? Xd chłopa uratował genialny sezon ter Stegena, nic więcej. Słaby jak Setien
0
@Arden jak takie coś robią, przecież to brzmi absurdalnie
1
@Encore i nim powinien grać Kerr, a nie Wigginsem
2
@takisobiektos Rivers to taki Mourinho trochę, kiedyś coś zdobył i przez to dalej kluby się na niego nabierają. Bucks mogą mieć problemy już w I rundzie
1
@takisobiektos człowiek doczekał do 1:30, myślał że sobie obejrzy klasyk. Zobaczył że bez AD i LbJ to myśli sobie to będzie w pape 40pkt.....no trochę się pomyliłem xd
9
To znaczy żeś ślepy pan jest
0
@BartqRKO nie wierzę w takie "przypadki" że od kilku lat nie grał w Denver. Grał z Spurs, bo grał przeciwko słabym, ale kilka dni później już na Denver nie był gotowy
0
@michal26 Embiid najlepszy center przeciwko SAS, Detroit itp, bo jak ma zagrać w Denver to jest obsrany :D
0
@Encore Brunson chyba bardziej zasłużył
0
@Encore chory mecz, ale to co ZAKSA zrobiła w 4 secie to kryminał
0
@Cobra303 problemu z liczeniem, z ustawieniem itp
2
Oglądam siatkówkę od 2006 i takich jaj jak teraz w Kędzierzynie sobie nie przypominam xd
0
@Tasde bo tu jest kolesiostwo jak w żadnym innym klubie, chyba że takim z okręgówki.
0
@Encore Embiid zarządza transferu skoro Maxey się lepiej sprzedaje
0
@mekston nie no Vini to ma opanowane. Chyba mylisz Vinicusa sprzed 3-4 lat
1
@takisobiektos oby mu zaczęli gwizdać ten czas bo to jest żałosne takie zachowanie
0
@Katalonik97 LM na luzie ale Realu by nie dogoniła, nawet jakby już punktu nie zdobyła to Real jest zbyt równy by tyle punktów stracić