FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Siakamem to są zainteresowane z 10 zespołów....a skończy w jakims Houston
0
@MesQueUnClub96 to nie tak dużo xd
1
@tbas prawda jest taka że jak gra w pomocy to nie zawodzi czego nie można powiedzieć o wielu naszych piłkarzach
0
Jeśli u nas liczy się każdy cent to w dwumeczu z tak beznadziejnym Napoli trzeba odnieść 2 zwycięstwa. Jak nie Xavi out
0
@takisobiektos a gdzie na napisałem by ruskich karać
0
@tomek8756 z drugiej strony karać ludzi z talentem za to, że mają idiotów jako ludzi decydujących w kraju>?
0
@BarcaToSensZycia wyróżniasz u piłkarza cechy biegania i starania.....super, warto to docenić....
0
@MaziFCB nie szedł, już bez przesady że tu czerwo jest
0
@BarcaToSensZycia super, ja wezmę 10x mniejsza wypłatę niż on a też będę biegał i się starał a różnicy piłkarskiej nie będzie widać
0
@Encore niestety zacząłem oglądać NBA dzięki nim, ale teraz to oczy bolą. Obrona na poziomie Detroit, a atak na poziomie SAS
1
@TR3YWAY ej chłopaki to co zawsze, super jest
0
@Encore przed sezonem tyle głosów jak oni się nie wzmocnili.....no ale z takim trenerem to i by z LbJ w prime mieliby problem by finał osiągnąć
6
@arsenallondyn0 ale by dać Ronaldo w koszulce Juve xddd
0
@PatrykBarca nie osiągnie poziomu tego co wcześniej w BVB ale zakładam, że będzie błyszczał tam
0
@MESSIah16 widać komu bardziej zależy :P
0
@BorzyKrzys taktyczny by potem zobaczyć
0
@parpe dajcie mu dobry team....chłop jest absolutnie wyjątkowy
0
Obrona rok temu również była fatalna jak teraz tylko wszystko tuszował ter Stegen, który co chwilę ratował nas genialnymi interwencjami
0
@poskus to jest dwumecz, na który kibice futbolu nie zasługują. Widowisko godne finału LM
1
@Sawik_10 a i tak takie tuzy grały w naszych barwach
1
@Stagiryta jedno z najciekawszych pytań na La rambli od dawna
0
@Lewy952468xx chyba na Roberto xd
3
Mieliśmy Boatenga, mieliśmy Andre Gomesa, mieliśmy Denisa Suareza, nieśliśmy Douglasa.....oni przy Romeu to klasa światowa
0
Napoli się ośmiesza co kolejkę, ale to oni pewnie nas osmieszą. Cudowny to będzie mecz
1
@gumaz jak jest upał to najpierw zimne piwko lane a potem wóda
0
Ale widać, że Brazol oglądał filmiki z naszymi schematami. Zepsuł te dwie akcje na końcu jak nasi zawsze
1
@MESSIah16 bo ani Martinez, ani Messi, ani 7pilkarzy Realu nie powinno się tam znaleźć
0
Dobrze widzę, że inflacja w Polsce za 2023 wyszła jakieś 6,5%? Czy to jakieś fałszywe info?
1
@Pawci023x Embiid albo SGA
1
@PatrychoO Messi za ZP2023 która zdobył za 2022? :P