1

@MesQueUnClub96 Siakamem to są zainteresowane z 10 zespołów....a skończy w jakims Houston

0

@MesQueUnClub96 to nie tak dużo xd

1

@tbas prawda jest taka że jak gra w pomocy to nie zawodzi czego nie można powiedzieć o wielu naszych piłkarzach

0

Jeśli u nas liczy się każdy cent to w dwumeczu z tak beznadziejnym Napoli trzeba odnieść 2 zwycięstwa. Jak nie Xavi out

0

@takisobiektos a gdzie na napisałem by ruskich karać

0

@tomek8756 z drugiej strony karać ludzi z talentem za to, że mają idiotów jako ludzi decydujących w kraju>?

0

@BarcaToSensZycia wyróżniasz u piłkarza cechy biegania i starania.....super, warto to docenić....

0

@MaziFCB nie szedł, już bez przesady że tu czerwo jest

0

@BarcaToSensZycia super, ja wezmę 10x mniejsza wypłatę niż on a też będę biegał i się starał a różnicy piłkarskiej nie będzie widać

0

@Encore niestety zacząłem oglądać NBA dzięki nim, ale teraz to oczy bolą. Obrona na poziomie Detroit, a atak na poziomie SAS

1

@TR3YWAY ej chłopaki to co zawsze, super jest

0

@Encore przed sezonem tyle głosów jak oni się nie wzmocnili.....no ale z takim trenerem to i by z LbJ w prime mieliby problem by finał osiągnąć

6

@arsenallondyn0 ale by dać Ronaldo w koszulce Juve xddd

0

@PatrykBarca nie osiągnie poziomu tego co wcześniej w BVB ale zakładam, że będzie błyszczał tam

0

@MESSIah16 widać komu bardziej zależy :P

0

@BorzyKrzys taktyczny by potem zobaczyć

0

@parpe dajcie mu dobry team....chłop jest absolutnie wyjątkowy

0

Obrona rok temu również była fatalna jak teraz tylko wszystko tuszował ter Stegen, który co chwilę ratował nas genialnymi interwencjami

0

@poskus to jest dwumecz, na który kibice futbolu nie zasługują. Widowisko godne finału LM

1

@Sawik_10 a i tak takie tuzy grały w naszych barwach

1

@Stagiryta jedno z najciekawszych pytań na La rambli od dawna

0

@Lewy952468xx chyba na Roberto xd

3

Mieliśmy Boatenga, mieliśmy Andre Gomesa, mieliśmy Denisa Suareza, nieśliśmy Douglasa.....oni przy Romeu to klasa światowa

0

Napoli się ośmiesza co kolejkę, ale to oni pewnie nas osmieszą. Cudowny to będzie mecz

1

@gumaz jak jest upał to najpierw zimne piwko lane a potem wóda

0

Ale widać, że Brazol oglądał filmiki z naszymi schematami. Zepsuł te dwie akcje na końcu jak nasi zawsze

1

@MESSIah16 bo ani Martinez, ani Messi, ani 7pilkarzy Realu nie powinno się tam znaleźć

0

Dobrze widzę, że inflacja w Polsce za 2023 wyszła jakieś 6,5%? Czy to jakieś fałszywe info?

1

@Pawci023x Embiid albo SGA

1

@PatrychoO Messi za ZP2023 która zdobył za 2022? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?