- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2028 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2028 Culés
9
Za 2023 do wywalenia kolejno: Courtois, Martinez, van Dijk, Militao, Rudiger, Benzema. Messi i Ronaldo ok, bo jeden zdobył w 2023 ZP, a drugi coś tam nastukał w 36. lidze świata. Madryt 8 nominacji, brak Araujo, brak Ter Stegena xD Dla mnie to wywyższanie Courtois nad Ter Stegenem to jest największy cyrk. https://fxtwitter.com/BarcaUniversal/status/1742541601426067519
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@PatrychoO Ani jednego piłkarza mistrza Hiszpanii, Włoch i Niemiec. Brak piłkarzy finalisty Ligi Mistrzów. Brak króla strzelców La Liga, czy Serie A, ale w zamian za to są tu Modric, Courtois, Rudiger, Militao, Valverde co wygrali Puchar Króla i Benzema, Ronaldo i Messi klepiacy z pastuchami na emeryturze. Dajcie spokój. A no i jeszcze Martinez za mundial w 2022 roku musiał się dostać do drużyny roku następnego.
Ter Stegen, Frenkie, Osimhen to w bierki grają?
4
@Ptasior Ter Stegen odkąd pamiętam był pomijany przez te wszystkie plebiscyty. Nawet po takim sezonie wyżej stawiają Courtois.
2
@PatrychoO Casus Busiego.
1
@PatrychoO Messi za ZP2023 która zdobył za 2022? :P
4
@PatrychoO Valverde xd
0
@FCB24 kiedy będzie możliwe wciśnięcie Messiego i Ronalda do jakiegoś plebiscytu, to to zrobią, a ta Złota Piłka i gole Ronalda dają im podstawy.
1
@Ptasior właśnie, dopiero się skapnąłem, że nie ma Lewego, a jest szantażysta z Algierii xD Skandal
3
@PatrychoO Co tu do uja robi Benzema który więcej meczów w Realu opuścił niż grał w 2023 xD No moze trochę odleciałem z tymi meczami tak czy siak dużo opuścił xD
3
@PatrychoO Patrzę na zasady za jaki okres to głosowanie. Jest napisane 19.12.2022-20.08.2023. Czyli mamy nagrodę za 2023 bez obecnego sezonu, czyli realnie ta nagroda to druga połowa zeszłego sezonu. Absurdalny okres. Jak już chcemy odnieść się to takiego terminu to nominowanie 7 zawodników Realu za wygranie Pucharu Króla nosi znamiona ponurego żartu. Nie w ogóle piłkarzy z Serie A(pomimo Interu w finale LM), z Bundesligi tylko Bellingham, Messi i Ronaldo tylko za nazwisko. Nie ma Barcelony, Bayernu, Arsenalu. Kabaret a nie plebistyt.
2
@priest9999 tym bardziej brak Ter Stegena czy Araujo to skandal.
1
@priest9999 No to jeśli taki okres to jak nie Ter Stegen to Onana zmiast Martineza.
2
@takisobiektos Wśród bramkarzy(biorąc pod uwagę okres głosowania) powinni byc Ederson, Mats, Onana. Nie widze bramkarza który mógłby byc brany pod uwagę za lepszego w tym okresie.
1
@PatrychoO Messiego też za Mistrza Francji, króla asyst, grał te pól roku we Francji, też w repce daje radę a Argentyna jest liderem Fifa.
Plus nawet jak na standardy „lig farmerskich” - pociągnął ostatnią drużynę w lidze do trofeum - totalnie zmieniając jej oblicze. Ok doszedł też Alba i Busi ale jednak widzieliśmy co zrobił - wygrany Leagues Cup i tym samym awans do LM Concacaf. Plus jeszcze w dużej mierze dał im finał US Open Cup.
1
@PatrychoO to za ten okres też tym bardziej Ronaldo nie powinno być, gdzie bardziej zaczął szaleć jak mu dokupili Mane, Otavio, Brozovica, Fofane, Tellesa czy Laporte’a - to on dopiero zaczynal strzelanie.
1
@PatrychoO dodalbym że nie wiem czy jest inny piłkarz który zrobiłby taki wyczyn - w sensie przyjście do ostatniej ekipy w lidze i zrobić taki show.
Zresztą te teksty o „rigged” rozgrywkach są najlepszym komentarzem.