FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaką karę powinna dostac Marsylia za to co się wczoraj wydarzyło? To nie pierwszy raz kiedy ich kibice zachowują się jak świnie ale wczoraj to już przeszło największe oczekiwania. Czy degradacja do niższych lig to odpowiednia kara?
26
@P33ck wiadomo, że to lepszy napastnik niż Lewandowski, tylko że grał w Totkach przeszkadzalo by go nagradzać
0
@AlexDark00 wczoraj tak strzelił z 20m a i z Napoli trafił po solowej akcji
0
@AmigoBlancos Bellingham pierwsze 3-4 bramki zdobył z tyłka i teraz już tu będzie tak pisane cały czas. Chłop strzeli z przewrotki, z 20m, po rajdzie ala Messi a i tak będzie ze z niczego
0
@Firestone każdy to widzi poza Xavim
1
Ale rugby to jest piękny sport... Nie na nic lepszego
0
@Iniesta997 chłop pisze że zagraliśmy świetną pierwszą połowę....to wy chyba ogladaliscie inny mecz skoro piszecie że zagraliśmy świetną połowę
0
@Iniesta997 co? Słupek Fermina i co jeszcze?
0
@LM10GOAT sorry, nie pamiętam kalendarza jaki mieliśmy rok temu xd
1
@MaFCB graliśmy świetnie w pierwszej połowie? Faktycznie, gol z tyłka i zero akcji poza tym
1
@LM10GOAT tylko teraz graliśmy do tej pory z plackami
4
Tracimy 4pkt do Realu a jeszcze z nikim z czołówki oprócz nich nie graliśmy. A i tak tu będzie pisanie ze Xavi super
1
Kto dziś najlepszy w Realu? Xavi czy Bellingham?
1
Lewandowski nie może doznać tej kontuzji na trochę dłużej?
0
Brawo Xavi, wpuszczaj częściej Romeu
0
Romeu sprawia że wierzę, że mogę zostać piłkarzem w Barcelonie
2
Gavi dawaj to żółto i wszytsko wejdzie
4
Dajcie już tego Guiu za niego
5
Cwiakala to chyba 3x dziennie wali do zdjęcia Lewandowskiego.....nieźle wejście xd
0
Ale o jakiej dominacji wy piszecie w pierwszej połowie....przecież gol to był fart a oprócz tego jeden słupek Fermina
0
Lewandowski wchodzi i Real dominuje
0
Nie no Ci remisują a ten wpuszcza Romeu??....xddd
2
Ter Stegen powinien to obronić
0
No i.....mieli okazję i ich nie wykorzystali
4
Ale Carvalaj czysciutko, trzeba oddać że genialna interwencja
1
Ale jak ktoś nie podchodzi do tego meczu emocjonalnie, nie kibicuje nikomu to te 25min absolutnie fatalne xd jak w 3 lidze
1
Głupia kartka Ferkina, oby utrzymał nerwy
3
I już świnia Vinicius prowokuje
0
@Swistus172 każdy skład bez Oriola i Alonso będzie dobry :D
0
@Mroziu na fortunie? Jak?