- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1595 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1595 Culés
1
Tak patrzę na tabelę La Liga i widzę, że Girona póki co w tym sezonie straciła tylko 5 punktów. 3 z Realem (ależ szkoda, że im się nie postawili) i dwa z mocnym Sociedad, a ogrywali m.in. Villarrral czy Sevillę - i wiem, że oni za bardzo formy to nie mają ale kadry na papierze jednak lepsze od Girony.
11 punktów przewagi nad piątym w tabeli Betisem i 12 nad Sociedad. Wiem, że do końca sezonu jeszcze bardzo daleko ale zaczyna to coraz lepiej wyglądać.
Girona w LM? Może za wcześnie by tak mówić ale fajnie by było gdyby do końca tak dobrze punktowali.
0
@Stinger_ na ten moment wydaje się to pewne. Nawet jak Girona wpadnie w dołek, co jest prawdopodobne to wątpię by inne zespoły tak punktowały
0
@FCB24 Patrząc na to jak ślamazarnie idzie zdobywanie punktów Villarrealowi i Sevilli to poza TOP 3 (z nimi to chyba jednak mimo wszystko Girona przegra) chyba właśnie tylko Sociedad mógłby w miarę szybko dogonić Gironę - oczywiście przy założeniu, że Girona wpadnie w jakiś większy dołek. Betis czy Bilbao moim zdaniem musieliby liczyć na duży dołek Girony, a w Rayo nie wierzę, że będą tak punktowali do końca sezonu.
0
@Stinger_ Girona gra fajną piłkę do tego i strzela dużo goli. Mają charakter bo często odrabiają straty nawet z 2:0. Jedyny minus to że tracą dużo goli
1
@Barca1922 Dopóki strzelają więcej niż tracą to nie jest źle bo to znaczy, że wygrywają mecze. I szczerze? Oczywiście lepiej jak drużyna tych goli nie traci ale zdecydowanie wolę np. wynik 5-3 niż 1-0.
1
@Stinger_ ja też zdecydowanie tym bardziej że strata goli oznacza najczęściej ze drużyna po prostu atakuje i nadziewa się na kontry. Za Guardioli u nas było to samo u nas nawet jak było 2/3 dla przeciwnej drużyny to się nikt nie martwił bo było wiadomo że strzelimy 4