0

@Gracek10 czyli jak Ronaldo grał z kontuzją....i warto było śmiać się z CR że gra z kontuzją?

0

Fizjoterapeuta ma przerąbane życie tak wąchać te stopy spocone tenisistów xd

0

@LaLigaPD tylko na każdej jest słaby obecnie xd

1

@LaLigaPD ale atak ich wygląda blado. W sensie jedna kontuzja i już wskakuje Teossard, który jako zmiennik ok, ale z nim w pierwszym składzie nie zwolujesz niczego.

5

@sintesox patrząc na nasze skrzydła to nic dziwnego że każdy chce by grał xd

0

@VegetaPolska powodzenia xd Carlo to beton, jak ta dwójka będzie zdrowa będzie grała

0

@kaczucha1899 jeden Mbappe lepszy niż cała ta 6 niestety

0

@VegetaPolska ja mówię o najbliższym sezonie, nie o perspektywie 5lat.

0

@VegetaPolska lepszy Benzema bez formy niż Joselu. Ja w transfer Mbappe nie wierzę, jak przyjdzie to będą silniejsi. A transfer Bellinghama to bardziej zachcianka- ściągają topowego piłkarza, ale na pozycje którą mają najlepiej obsadzoną

2

@Untouchable liga, Real słabszy niż w zeszłym sezonie bez Benzemy. Oprócz tego brak kolejnej kompromitacji w Europie czyli wyjście z grupy i nie przegrać z kimś 5-0 i by na naszą grę dało się patrzeć, a nie jak w tym sezonie

1

@Jacu327 za 25mln to Kessiego można sprzedać, Dembele jaki jest taki jest ale jednak potrafi zrobić różnice i min 60mln trzeba za niego dostać

0

@takisobiektos ja to mam wrażenie, że to będzie jakiś nie wypal. Częściej będzie kontuzjowany niż będzie grał przez 2-3 pierwsze sezony, a wtedy powinien się najbardziej rozwijać

0

Jakoś tak przykro mi się patrzy na takiego Wawrinke. Dzięki niemu zacząłem oglądać tenis, uwielbiałem jego styl. W formie jako jedyny, obok Murray, który mógł pokonać kogoś z Big3 i na ziemi i na hardzie, trawy nie liczę bo tam mu nigdy nie szlo

0

@Zawsze_Wierny myślę, że to będzie solidny pomocnik, taki dobry rezerwowy, ewentualnie pierwszy zawodnik na drużyny 10-20 w tabeli, do rotacji super tylko musisz trafić na trenera który mu zaufać

0

Oby tylko Xavi nie zajechał znowu Pedriego. To co on go niszczy to głowa mała

1

@Azi Alba już był jednym z najgorszych obrońców grających w obronie w lidze. Gorszy był tylko Alonso. Trzymanie dalej w podstawie Alby byłoby równoznaczne z wysłaniem Xaviego do psychiatry

1

Bo może by wkoncu ktoś odszedl a nie tylko Deco jeździ za kolejnymi nazwiskami

4

@mesi8191 Barcelona lub w nie zrozumiałe transfery :P

0

@Criss18Barca Leszno to chyba dlatego, że dobrze startuje Leszczynianie, a potem przegrywają niego :P byłem pewny, że top 2 będzie Częstochowa

1

@Michael24 mi działa normalnie

4

Idąc od razu do Realu czy Barcelony jak ten Turek to chyba nie jest najlepszy krok dla młodych zawodników. Nie oglądałem ani sekundy tego Turka. Ale w takim wieku chyba lepiej wybrać jakieś BVB czy Lyon czy cos takiego niż od razu takie kluby z Topu. Musisz mieć potencjał kosmiczny by coś osiągnąć w takim klubie, bo tam nikt nie będzie czekał 10-15 lat na wybuch talentu

0

@MesQueUnClub96 w sensie z tych co obecnie startują czy ze wszystkich ever?

1

@Kamiloza91 ja mam nadzieję, że będziemy wychodzić trójką Frankie-Pedri-Ilkay, każdy potrafiący bronić i rozgrywać

0

@Criss18Barca Kubera nie wiadomo jak po kontuzji będzie jeździł. Kołodziej to samo. Ale jeden z nich pewnie pojedzie i rezerwa to bym wybrał Woryna albo Pawlicki.

6

@Rust_Cohle nikogo nie interesuja słabe drużyny w lidze Europy dopóki my tam nie trafimy

3

@Kondziubarca ale ttoche racji ma, wygrać z Porto LM to jest sukces potężny. To jak wygrać z Leicester ligę angielską z taką kadra jaką mieli

3

@Ojciec5tkidzieci czy to ten gość co kiedyś grał w drugiej lidze angielskiej i kiedyś były plotki że ma do nas przyjść?

0

@bartekvisca czy dobrą gadkę uznajemy za umiejętność? Jeśli tak to bez problemu

0

@FCB_dimiC był w finale LM, my chyba w tej LM się kompromitowalismy od tamtego transferu parę razy

0

@Gaz super transfer. A gadanie że napluł w twarz jest głupie. Odszedł wtedy do lepszego projektu sportowego i to nie jego wina, że Barcelona wydała 222mln na totalny szrot.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?