5

@Untouchable zależy od wyniku i gry. Jak znowu będziemy wygrywać 1-0 i naszym zawodnikiem sezonu będzie ter Stegen jak teraz było to znaczy, że jest bardzo źle i należy się rozejść

2

@HarveySpecter eeeee nie rozumiem, TVP nie produkuje żelków

0

@HarveySpecter a jak się nazywa? Bo jak wpisze w google to mi wyskakuje siedziba TVP :P

0

Czy orientuje się ktoś czy jest w Polsce jakas fabryka/produkcja żelków którą można zwiedzić czy cos takiego? :D

1

@Carew ja i każdy kto chce bysmy wrócili na szczyt w Europie powinien tego chcieć

0

@Rastafarnianin nie wiem co o nim sądzic. Doceniam za talent ale mocny debil ze bez zabezpieczeń wychodzi

0

@Nieznajomy ty czytasz co pisze czy nie xd gdzie napisałem że Torre to świetny piłkarz a Alba to amator....nie warto z Tobą dyskutować

10

@RoberDzik jak oni nawet drugiego w Lidze angielskiej nie będą mieli cd

0

@Kubsoleon nie no bez jaj. Alba w ofensywie dawał radę, ale w obronie to już był amator. Alba to byłby chyba jedyny LO w lidze, którego Raphinha mógłby przedryblowac

0

@Nieznajomy tylko tak naprawdę Balde za Xaviego. A konkurencji na tej pozycji nie miał. Puiq faktycznie był za słaby, ale o Torre tego nie powiem, nie był gorszy od Roberto grającego w pomocy

0

@Dalhi tylko też żaden nie dostał poważnej szansy. Obawiam się, że Xavi nie da dużo szans ani temu Turkowi ani Roque tak jak w tym sezonie.

0

@karolszymek napewno Polsat Sport i Polsat Sport extra. Zakładam, że Polsat Sport news też aczkolwiek tam nie widziałem chyba

7

@Rastafarnianin o Torre to samo się mowilo

0

@Cygan BRC no ale mogą wyjechać 5min wcześniej i jechać wgl bez koguta.

0

@karolszymek Polsta pokazuje Copa Libertadores oraz mecze ligi brazylijskiej to można czasami na nich trafić

0

@bartekvisca moze źle to określiłem, nie głupie tylko męczące dla mnie jak drogi poblokowane czy na rynku tyle policji itp

1

Mieszkam w Krakowie gdzie są te głupie Igrzyska i policja to jednak debile. Codziennie o 6:30 5-6 aut policyjnych jedzie na sygnale by zdążyć na obstawę.....wszystko fajnie tylko po cholerę ten sygnał skoro drogi są puste.

0

@norbi77 Boateng, Murillo, Douglas, Paulinho i wiele wiele innych transferów idiotycznych to potwierdza.

0

@cules100pro to był obowiązek wyjścia z tamtej grupy i żadne kontuzje nie są usprawiedliwieniem. Gdy Koeman miał beznadziejniy skład to on był wszystkiemu siebie,.jak Sami na lepszy to nie jest niczego winien tylko ciągle wymówki, a to kontuzje, a to sędzia a to coś

0

@cules100pro i bardzo słaby wtedy Inter. Inter wtedy grał tragicznie

0

@Ptasior Pjanic to taki Parejo byl

0

@priest9999 Kazyiski był lepszy na przykład. Kaczmarek wg mnie miał jeden super mecz, pierwszy albo drugi w PO vs Trentino

0

@Xxxbarca4ever oglądałem każdy mecz polskiej drużyny w LM i w lidze w PO więc coś tam wiem xd

1

@MesQueUnClub96 już wolę Leona na ataku i dodatkowego przyjmującego gdzie mamy glebie składu lub Butryna. Kaczmarek wgl do mnie nie przemawia. Dla mnie to cud że ZAKSA z tak słabym atakującym wygrała 3x LM

0

@Xxxbarca4ever i 2 skończone piłki na 15 w ataku.

0

@Cule1234 nie rozumiem tego Kaczmarka xd

0

@Encore Bednorz, Fornal, Leon i Sliwka- tak to powinno wyglądać w tej kolejności wg mnie

11

@supraomnes1 akurat to bardzo dobrze że nie stawiają jakiś durnych tęcz na swoje profile

0

@lucca87 mówie o klasowych skrzydłowych. Ty napisałeś o gościu który w połowie meczy nie zagra prxez kontuzję; drugi który pachołka na treningu nie przedrybluje; i talencie który nie wiadomo czy wróci do siebie po kontuzji

0

@lucca87 czyli tak naprawdę kolejny sezon bez klasowego skrzydłowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?