FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co, Depay dziś ostatni mecz na mundialu, kontuzja i cudowne ozdrowienie na kolejną przerwę na kadrę?
0
myślicie, że jakiś piłkarz Barcelony po fazie grupowej byłby w najlepszej "11"? może Alba? Pedri? (Pedri dlatego, że mało zawodników środka pola się wyróżniło oprócz Bruno)
0
@mekston Messi też narazie zawodzi
1
@Encore @takisobiektos @czółkovsky ja to oglądam NBA od jakiś 3sezonow i nie do końca wszystko wiem, więc może wy będziecie wiedzieć bo chyba w tym znacznie dłużej siedzicie: czasami jak jest mecz to przy którejś drużynie przy wyniku jest dopisane "bonus" co to oznacza?
1
@ZwyklyKibicBarcy04 tak z ciekawości co w golu Messiego było takiego niesamowitego, że jest na 3 miejscu?
0
@takisobiektos ciekawe czy drużyna która go wybierze wejdzie za rok do PO
0
To trochę przykre, że niektórzy umieją wiązać krawaty lewą nogą, a ja nie umiem rękami
1
Węgrzyn to na pogrzebie się chyba też śmieje
0
@zadafcb Serbia z taką obroną jaką pokazała z Kamerunem to dostanie 3bramki do przerwy z Portugalią
0
ciekawe jaki wynik byśmy osiągnęli z takim Szczęsnym na Euro 2020 (2021), myśle, że wyjście z grupy to minimum, a patrząc na to, że Szwecja grała potem z Ukrainą to i ćwierćfinał był w zasięgu
0
@Kessie no te mecze o 16:00 z tymi gośćmi to dramat
1
@maroon ale powrót po kontuzji nie może być usprawiedliwiem na takie pudła. Chłop z 2m nie potrafił trafić
3
Co to są za jaja xd może i te mistrzostwa są obrzydliwe ze względu na FIFA i otoczkę, ale drużyny jak Japonia, Maroko czy Ghana sprawiają, że jeszcze się chce to oglądać
0
@SeWo77 chyba Portugalia, a nie jeden Ronaldo
5
Ale by były jajca gdyby Japonia i Kostaryka z tej grupy wyszły
0
Na moje to Hiszpania specjalnie straciła te 2 bramki. Simon pierwszą bramkę mógł na spokojnie obronić, ale jednak sobie pomyślał, że mu się nie chce
0
Busquets jest tak beznadziejny, że Krychowiak przy nim to wirtuoz
0
Xdddd co Lukaku im mundial zepsul
0
Lakaka jaka skuteczność xd
1
Właściciel TVP Sport to kryminalista, żeby Darka dać do komentowania meczu w którym gra Alderweireld, a na ławce siedzi De Ketelaere
0
Wszyscy faworyci do bycia czarnym koniem moga odpaść po fazie grupowej. Dania już odpadła, jeszcze Serbia i Urugwaj
3
w 2022 siatkarze srebro mundialu (jak na nich to i tak można mówić o lekkim rozczarowaniu :P); siatkarki odpadły po ćwierćfinale z Serbią po tie breaku i taki wynik przed turniejem każdy brałby w ciemno; koszykarze też osiągnęli na Euro wynik zdecydowanie poza skalę.....jak kiedyś piłkarze mają wyjść z grupy to w tym roku
0
@czółkovsky jak tak dalej pójdzie to on naprawdę nie będzie potrzebował drugiej prawdziwej opcji tylko sam doprowadzi Dallas do mistrza
0
@Danny Gaucho tylko kto został w BVb kto przyciągnie ludzi?
0
@Danny Gaucho BVB vs BVB 2 i tyle
1
Ja to bardziej niż meczu się nie mogę doczekać tego co tu się będzie działo :D
1
@paweldunajecfcb ten brąz słaby, gdyby był innych kolor to git
0
@Comentateiro zapewne pradziadkowie są z Ciebie dumni gdy widzą co piszesz
22
@Almighty chyba tylko jacyś chorzy fani Messiego
1
Ci sędziowie w tym NBA to żart. Oglądam sobie właśnie Dallas vs GSW i każdy kontakt to jest faul na korzyść Dallas. Przynajmniej 3faule zagwiazdane dla nich niesłusznie, a na Currym to nic nie gwizdną