DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 nawet na ósme tak nie mam. Ale niech będzie :)
0
@Starrk na mecz jechał.
0
@FcPortoFan1999 maćku? Xd
0
@7black4 Zadałem pytanie i stwierdziłem fakt.
Gdzie i kogo obraziłem?
0
@FcPortoFan1999 no i elegancko. Niech zmiana stylu gra do końca kadencji Xabiego. Potem przyjdzie kolejny I znów zmiana stylu.
1
@FcPortoFan1999 i tu i tu. Multilive...
0
Komentarz usunięty
0
@Danny Gaucho "jutro" nikt o nim pamiętać nie będzie.
Ma swoje 5 minut. Barca jutro będzie mieć swoje 5 minut.
1
Znacie kogoś w swoim otoczeniu kto mówi 24 godzina ( słownie) zamiast połnoc. Ja osobiście poza @Comentateiro nie znam nikogo.
Jak to jest u Was.
1
@tomek8756 bardziej zastanawia mnie osoba która takie profile obserwuję.
0
@Danny Gaucho to jak się bawić to się bawić. Zrob od 17 do 21 a nie jakieś wybiórcze. . 22 też może być w sumie:)
0
@Wojciech123 cokolwiek bys nie obstawił i tak przegrasz.
2
@Danny Gaucho wszystko fajnie ale weź no zrob coś z 21 wieku a nie gdy @Comentateiro bawił się na fundamentach piramidy Cheopsa.
1
@Przemek2323 szerokości na trasie.
2
@The Game 10 @Luciano99 @Bocheno1 opinia?
1
@Lionel_Messi10 kurwa odezwał się dorosły.
To jest klasyka.
1
@Adran360 ależ słabo, jeśli chodzi o politykę to 7319 wpisów co 2.5 h. Takie wilki! Ale zeby napisac cos o sobie... "Co co, lekcje mam do odrobienia".
1
@vangoor 85 team
4
Jestem ciekawy
Jakie dominują tu roczniki
Nie uwzględniam @Comentateiro i @MesQueUnClub96
Bo i po co.
Rozumiem też podawanie z pupy rocznika dla beki. Bo wtedy jesteśmy śmieszni prawda?!
1
@Eklerek Jeszcze nie. Ale jechałem od( delikatnie mówiąc, niezgodnie z przepisami) Masi di Vigo do jeziora garda. Teraz( na już) nie pokaże fot. Ale widoki i wrażenia niezapomniane.
3
Piękna trasa.
@Eklerek
Droga 100 dni
Przełęcz Passo San Boldo
https://ibb.co/B5M3Ty63
https://ibb.co/nMCXRBnd
https://ibb.co/7JMpwHsy
Lokalna społeczność nadal używa przełęczy w tradycyjny sposób, np. do przeprowadzania stad owiec na letnie pastwiska!
https://ibb.co/xqw5fdzC
2
@maroon podzieliłem na 6 nie lubię liczb nieparzystych. A niech ma 6 to więcej nic niż 5 ( chyba)
Odszedł szczeliswy.
1
@July_6_BcN chce 5 a zamówił połówkę.
7
Jakiś typ przyjechał po kebaba i się awanturuje.
0
@FcPortoFan1999 rodzaj ludzki bardzo dobry nie występuje w naturze.
Edit.
Czyli kłamczuszek z Ciebie.
0
@TR3YWAY super!
0
@FcPortoFan1999 a jaki rodzaj przedstawiasz?
4
⭐️ 37K obserwuję ✉️
⭐️ 19532 z permem♻️
⭐️ 11951 którzy nigdy nic nie napisali i nie mają bana( "aktywnie" martwi. Nawet nie cherbują) ⚓️
⭐️ 4K z groszami, choć raz się udzieliło i znikło w odmętach doliny lambrli☄️
⭐️ 1.5K którzy się udzielali w ostatnich 12 latach, chodź jeden komentarz.
Cala reszta to @FcPortoFan1999 ⛵️ ⚓️
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika