0

@FcPortoFan1999 nawet na ósme tak nie mam. Ale niech będzie :)

0

@Starrk na mecz jechał.

0

@FcPortoFan1999 maćku? Xd

0

@7black4 Zadałem pytanie i stwierdziłem fakt.
Gdzie i kogo obraziłem?

0

@FcPortoFan1999 no i elegancko. Niech zmiana stylu gra do końca kadencji Xabiego. Potem przyjdzie kolejny I znów zmiana stylu.

1

@FcPortoFan1999 i tu i tu. Multilive...

0

Komentarz usunięty

0

@Danny Gaucho "jutro" nikt o nim pamiętać nie będzie.
Ma swoje 5 minut. Barca jutro będzie mieć swoje 5 minut.

1

Znacie kogoś w swoim otoczeniu kto mówi 24 godzina ( słownie) zamiast połnoc. Ja osobiście poza @Comentateiro nie znam nikogo.

Jak to jest u Was.

1

@tomek8756 bardziej zastanawia mnie osoba która takie profile obserwuję.

0

@Danny Gaucho to jak się bawić to się bawić. Zrob od 17 do 21 a nie jakieś wybiórcze. . 22 też może być w sumie:)

0

@Wojciech123 cokolwiek bys nie obstawił i tak przegrasz.

2

@Danny Gaucho wszystko fajnie ale weź no zrob coś z 21 wieku a nie gdy @Comentateiro bawił się na fundamentach piramidy Cheopsa.

1

@Przemek2323 szerokości na trasie.

2

1

@Lionel_Messi10 kurwa odezwał się dorosły.
To jest klasyka.


1

@Adran360 ależ słabo, jeśli chodzi o politykę to 7319 wpisów co 2.5 h. Takie wilki! Ale zeby napisac cos o sobie... "Co co, lekcje mam do odrobienia".

1

@vangoor 85 team

4

Jestem ciekawy
Jakie dominują tu roczniki
Nie uwzględniam @Comentateiro i @MesQueUnClub96

Bo i po co.
Rozumiem też podawanie z pupy rocznika dla beki. Bo wtedy jesteśmy śmieszni prawda?!

1

@Eklerek Jeszcze nie. Ale jechałem od( delikatnie mówiąc, niezgodnie z przepisami) Masi di Vigo do jeziora garda. Teraz( na już) nie pokaże fot. Ale widoki i wrażenia niezapomniane.

3

Piękna trasa.
@Eklerek
Droga 100 dni
Przełęcz Passo San Boldo

https://ibb.co/B5M3Ty63
https://ibb.co/nMCXRBnd
https://ibb.co/7JMpwHsy

Lokalna społeczność nadal używa przełęczy w tradycyjny sposób, np. do przeprowadzania stad owiec na letnie pastwiska!
https://ibb.co/xqw5fdzC

2

@maroon podzieliłem na 6 nie lubię liczb nieparzystych. A niech ma 6 to więcej nic niż 5 ( chyba)
Odszedł szczeliswy.

1

@July_6_BcN chce 5 a zamówił połówkę.

7

Jakiś typ przyjechał po kebaba i się awanturuje.

0

@FcPortoFan1999 rodzaj ludzki bardzo dobry nie występuje w naturze.
Edit.
Czyli kłamczuszek z Ciebie.

0

@TR3YWAY super!

0

@FcPortoFan1999 a jaki rodzaj przedstawiasz?

4

⭐️ 37K obserwuję ✉️
⭐️ 19532 z permem♻️
⭐️ 11951 którzy nigdy nic nie napisali i nie mają bana( "aktywnie" martwi. Nawet nie cherbują) ⚓️
⭐️ 4K z groszami, choć raz się udzieliło i znikło w odmętach doliny lambrli☄️
⭐️ 1.5K którzy się udzielali w ostatnich 12 latach, chodź jeden komentarz.


Cala reszta to @FcPortoFan1999 ⛵️ ⚓️

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?