DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tomaszekkkkk
"Ale by były teraz emocje te pieprzone 3 minuty ehhh"
1
"No i znów nie my ... chodz gramy najlepsza piłkę na świecie i to nie starczyło na final. Który to już rok :(((("
15
"Ale by były teraz emocje te pieprzone 3 minuty ehhh"
3
W dupie mam ten finał. Dawajcie kolejny sezon!
2
@Kessie weź no urlop na żądanie.
2
Fajeczka zmiękła... @Kessie
Mistrz prostej!
Na zakrętach znika w radości i złości.
Guma się pali, asfalt się grzeje,
Mistrz wciąż tańczy( @Luciano99 ) gdy wpw się śmieje.
3
@Kessie Zbyszko...
https://ibb.co/FbRkBKMx
2
@Kessie je skorupki po ślimakach.
2
@DiSBlaDE
@Kessie
jutro
https://streamable.com/4xqfs9
3
@Kessie DZIŚ
walczący z elementami
https://streamable.com/4re8u6">https://streamable.com/4re8u6
6
Ukochany klub @Kessie
https://www.transfermarkt.pl/fc-banik-ostrava/startseite/verein/377
5
@mekston odwrotnie. Miłość nie zna granic. Nie pytaj, nie zrozumiesz.
8
Piękna ta cisza wyborcza, coś się dzieje.
@Kessie
https://ibb.co/qL9F3GmZ
Bez spamu, bez reklam
Tylko on.
4
@Luciano99 lewiatan to i dla Ciebie jest za drogi co miałby robić tam @Kessie
5
Ja gdy widzę @Kessie na banie.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/05/X59WefHfGrVRvZ2pGigxirXjreKM98Xu.mp4
2
@Bernard777 to jest ich całe życie.
Napisać muszę bo się uduszę.
1
@Sulimo od lutego tam się trzęsie.
3
@Lionel_Messi10 przejdzie bez echa. Można zamykać temat.
4
@BorzyKrzys co jest z Wami nie tak. Rano sie budzicie/idziecie spać i wciągu dnia w nieskończoność szukacie info o politykach. Cierpicie na jakąś nieuleczalną chorobę?
4
@europejczyk dokładnie. Brawo Ty
@MateuszDoniec tak to zagmatwał, że nie wiadomo co komu i po co.
1
@barcelonaLM taki chuk. Robercik to weźmie.
0
Nie istnieje chyba żadna logiczna teoria, która byłaby w stanie wytłumaczyć ten totalny absurd, jaki dzieje się w głowach 'kibiców' realu madryt. Bo to już dawno przestało być zwykłe kibicowanie – to przypomina jakiś kult oderwany od rzeczywistości. Oni żyją w dokładnie takiej samej obsesji jak wyznawcy płaskiej ziemi.
To nie przypadek – to ten sam poziom oderwania od logiki, krytycznego myślenia i zwyczajnej uczciwości intelektualnej.
0
@Kluivert_P niech zrobi tyle im pozostało.
0
Jak tam @RealMadrid13
0
@adamek20151 la liga to nie jest poważna liga w kwestii sędziowania. Więc dostanie nowy kontrakt.
0
@Coutinho007
Coutinho też ile to sezonów z fatalną formą?
0
Sędzia robi co może ale BARCA jeszcze więcej!
1
Ale ta barca jest daremna a Flick to już w ogóle nie widzi tej padaki i ten nieszczęsny Szczęsny @Luciano99 dodasz mnie :) zdobyłem twoją uwagę?
0
@turhiay a kto powiedział/napisał że ja nie wierzę. Napisałem tylko o hura optymizmie przed meczem zresztą jak i przed meczem z Interem też większość pisała że ich rozniesiemy i dodałem komentarz, że podziwiam Wasze optymistyczne podejście. Jak sie skończyło wszyscy wiemy.
Może uda się uratować ten mecz jeszcze.
1
@Luciano99 znów twoje przewidywania się nie sprawdziły. Ehh :(
Ale i jak większości którzy pisali, że zmiażdżymy rozniesiemy, po manite.
A tu na dzień dobry lepa na ryj.