1

@Tomaszekkkkk

"Ale by były teraz emocje te pieprzone 3 minuty ehhh"

1

"No i znów nie my ... chodz gramy najlepsza piłkę na świecie i to nie starczyło na final. Który to już rok :(((("

15

"Ale by były teraz emocje te pieprzone 3 minuty ehhh"

3

W dupie mam ten finał. Dawajcie kolejny sezon!

2

@Kessie weź no urlop na żądanie.

2

Fajeczka zmiękła... @Kessie
Mistrz prostej!
Na zakrętach znika w radości i złości.
Guma się pali, asfalt się grzeje,
Mistrz wciąż tańczy( @Luciano99 ) gdy wpw się śmieje.

3

2

@Kessie je skorupki po ślimakach.

2

3

5

@mekston odwrotnie. Miłość nie zna granic. Nie pytaj, nie zrozumiesz.

8

Piękna ta cisza wyborcza, coś się dzieje.
@Kessie
https://ibb.co/qL9F3GmZ
Bez spamu, bez reklam
Tylko on.

4

@Luciano99 lewiatan to i dla Ciebie jest za drogi co miałby robić tam @Kessie

2

@Bernard777 to jest ich całe życie.
Napisać muszę bo się uduszę.

1

@Sulimo od lutego tam się trzęsie.

3

@Lionel_Messi10 przejdzie bez echa. Można zamykać temat.

4

@BorzyKrzys co jest z Wami nie tak. Rano sie budzicie/idziecie spać i wciągu dnia w nieskończoność szukacie info o politykach. Cierpicie na jakąś nieuleczalną chorobę?

4

@europejczyk dokładnie. Brawo Ty
@MateuszDoniec tak to zagmatwał, że nie wiadomo co komu i po co.

1

@barcelonaLM taki chuk. Robercik to weźmie.

0

Nie istnieje chyba żadna logiczna teoria, która byłaby w stanie wytłumaczyć ten totalny absurd, jaki dzieje się w głowach 'kibiców' realu madryt. Bo to już dawno przestało być zwykłe kibicowanie – to przypomina jakiś kult oderwany od rzeczywistości. Oni żyją w dokładnie takiej samej obsesji jak wyznawcy płaskiej ziemi.

To nie przypadek – to ten sam poziom oderwania od logiki, krytycznego myślenia i zwyczajnej uczciwości intelektualnej.

0

@Kluivert_P niech zrobi tyle im pozostało.

0

Jak tam @RealMadrid13

0

@adamek20151 la liga to nie jest poważna liga w kwestii sędziowania. Więc dostanie nowy kontrakt.

0

@Coutinho007
Coutinho też ile to sezonów z fatalną formą?

0

Sędzia robi co może ale BARCA jeszcze więcej!

1

Ale ta barca jest daremna a Flick to już w ogóle nie widzi tej padaki i ten nieszczęsny Szczęsny @Luciano99 dodasz mnie :) zdobyłem twoją uwagę?

0

@turhiay a kto powiedział/napisał że ja nie wierzę. Napisałem tylko o hura optymizmie przed meczem zresztą jak i przed meczem z Interem też większość pisała że ich rozniesiemy i dodałem komentarz, że podziwiam Wasze optymistyczne podejście. Jak sie skończyło wszyscy wiemy.

Może uda się uratować ten mecz jeszcze.

1

@Luciano99 znów twoje przewidywania się nie sprawdziły. Ehh :(
Ale i jak większości którzy pisali, że zmiażdżymy rozniesiemy, po manite.
A tu na dzień dobry lepa na ryj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?