3

Wtedy całkiem obcy dla siebie, później wielka miłość.
Jowita na praktykach
https://streamable.com/cjg4zy

I jakże zaskoczony @Luciano99 możliwościami Jowity.

1

@tadzik447
Kurna mega źle, słabo niedobrze... a wszystko już zaplanowałem, zorganizowałem pod ten spektakl.


Edit. Czy ktoś sie orientuje kiedy i z czym w najbliższym czasie (+- 2.5mld lat ) pierdykniemy w cos.
Bo nie powiem to info zmieniło wszystko.

2

@blakkudium tak to jest jest jak sie tankuje przed pracą @Kessie

Prawda?

0

@Hadziuk


Mecz rozpocznie sie o
0:08 MTC (Mars Coordinated Time) czyli 8 minut po polnocy marsjanskiego sola.


1

@Vurt a co ma byc?

2

@Adran360 całkiem możliwe, ze piła w Pile i sie zacięła gdzieś.

1

@Pawci023x ona podobno nie piła ale polecam sprawdzic info u źródła.

1

@DiSBlaDE szajsung urwał film wtedy kiedy chcial... ehh

5

3

@Deviler zapomnij. Jutro o 5 na warsztacie.

0

@sopelinho to zależy czy Ci zależy by zobaczyć kilka scen dramy i absurdu?

1

@wiecierozumiecie jak tam? Znalazłeś już swoją drugą połówkę i nie mam na myśli tej ze sklepowej półki.

0

@4drian0 ale to nie jego multi tylko tego od lbgt+² co miał/ma 18 lat
Który przedstawiał sie nickiem..

13 5 19 17 21 5 21 14 3 12 21 2 I F

0

@wiecierozumiecie ja w wizję i mity chrześcijan nie wierzę.

1

@Eklerek wszystko przez to, ze właściciel wymienionych obiektów sam ma zryty beret.

5

Udanego weekendu. Cokolwiek tam popijacie.

https://ibb.co/s9w53GcC

3

@Kessie monsterek to ze 4litry. Gdzie takiego kupic.

0

@Kessie jego wuja, nunez na kolankach sie buja od dłuższego czasu.

0

Ilu z Was dzis truptac będzie do kościółka?

2

@Kessie kurna @Moderacja potwierdzacie?

@Kessie czy oni w ogóle komuś odpisali w komentarzu?

2

@Kessie błąd to ma moderacja na serwerze w kwestii Cules online. Od ilu lat przypomnij proszę.

3

@Kessie bo @jowita dołączyła...

5

Online: 316 Culé
Ja sie pytam gdzie jest tych 300 Spartan.


1

@Szczygiel06 działamy w służbie narodu LR. Tu się nie śpi, ewentualnie czuwa.
Osobiście nie spie od 19 roku życia taka przypadłość.

0

@Adran360 nie pisałem by przeżyć. Czytać, czytać i jeszcze raz czytać :)

3

@Adran360 nie pytam, gdzie kto sie urodził.

0

Mam taką zagwozdkę.

Macie możliwość od dzis tu i teraz do wyboru.
Obojętnie jaki kraj to czy wybierzecie
Miasto Czy Wieś wasza sprawa.

Miasto mam na mysli ścisłe centrum, miasta powyzej 100K
Wieś mam na mysli do nablizszego sklepu +10km. Ale tam jest tylko 10K populacji do większego miasta +50km.


Co wybierzecie?
Itresuje mnie to czy czy głęboka prowincja czy ścisłe centrum.
Tak wiem, wiek robi różnicę, ale nie do końca...

0

@Kengo po roku byś był większy niż największy poczek na świecie.

0

Hipotetycznie.
Co byście woleli jeść do końca życia( dzien w dzien) gdyby innej opcji, nie było by.


Marchew vs Borówki.


1

@Adran360 i organutany są niskie ale wysoce niebezpieczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?