DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37918 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wtedy całkiem obcy dla siebie, później wielka miłość.
Jowita na praktykach
https://streamable.com/cjg4zy
I jakże zaskoczony @Luciano99 możliwościami Jowity.
1
@tadzik447
Kurna mega źle, słabo niedobrze... a wszystko już zaplanowałem, zorganizowałem pod ten spektakl.
Edit. Czy ktoś sie orientuje kiedy i z czym w najbliższym czasie (+- 2.5mld lat ) pierdykniemy w cos.
Bo nie powiem to info zmieniło wszystko.
2
@blakkudium tak to jest jest jak sie tankuje przed pracą @Kessie
Prawda?
0
@Hadziuk
Mecz rozpocznie sie o
0:08 MTC (Mars Coordinated Time) czyli 8 minut po polnocy marsjanskiego sola.
1
@Vurt a co ma byc?
2
@Adran360 całkiem możliwe, ze piła w Pile i sie zacięła gdzieś.
1
@Pawci023x ona podobno nie piła ale polecam sprawdzic info u źródła.
1
@DiSBlaDE szajsung urwał film wtedy kiedy chcial... ehh
5
Taka moja walczyca.
https://streamable.com/3n6f30">https://streamable.com/3n6f30
3
@Deviler zapomnij. Jutro o 5 na warsztacie.
0
@sopelinho to zależy czy Ci zależy by zobaczyć kilka scen dramy i absurdu?
1
@wiecierozumiecie jak tam? Znalazłeś już swoją drugą połówkę i nie mam na myśli tej ze sklepowej półki.
0
@4drian0 ale to nie jego multi tylko tego od lbgt+² co miał/ma 18 lat
Który przedstawiał sie nickiem..
13 5 19 17 21 5 21 14 3 12 21 2 I F
0
@wiecierozumiecie ja w wizję i mity chrześcijan nie wierzę.
1
@Eklerek wszystko przez to, ze właściciel wymienionych obiektów sam ma zryty beret.
5
Udanego weekendu. Cokolwiek tam popijacie.
https://ibb.co/s9w53GcC
3
@Kessie monsterek to ze 4litry. Gdzie takiego kupic.
0
@Kessie jego wuja, nunez na kolankach sie buja od dłuższego czasu.
0
Ilu z Was dzis truptac będzie do kościółka?
2
@Kessie kurna @Moderacja potwierdzacie?
@Kessie czy oni w ogóle komuś odpisali w komentarzu?
2
@Kessie błąd to ma moderacja na serwerze w kwestii Cules online. Od ilu lat przypomnij proszę.
3
@Kessie bo @jowita dołączyła...
5
Online: 316 Culé
Ja sie pytam gdzie jest tych 300 Spartan.
1
@Szczygiel06 działamy w służbie narodu LR. Tu się nie śpi, ewentualnie czuwa.
Osobiście nie spie od 19 roku życia taka przypadłość.
0
@Adran360 nie pisałem by przeżyć. Czytać, czytać i jeszcze raz czytać :)
3
@Adran360 nie pytam, gdzie kto sie urodził.
0
Mam taką zagwozdkę.
Macie możliwość od dzis tu i teraz do wyboru.
Obojętnie jaki kraj to czy wybierzecie
Miasto Czy Wieś wasza sprawa.
Miasto mam na mysli ścisłe centrum, miasta powyzej 100K
Wieś mam na mysli do nablizszego sklepu +10km. Ale tam jest tylko 10K populacji do większego miasta +50km.
Co wybierzecie?
Itresuje mnie to czy czy głęboka prowincja czy ścisłe centrum.
Tak wiem, wiek robi różnicę, ale nie do końca...
0
@Kengo po roku byś był większy niż największy poczek na świecie.
0
Hipotetycznie.
Co byście woleli jeść do końca życia( dzien w dzien) gdyby innej opcji, nie było by.
Marchew vs Borówki.
1
@Adran360 i organutany są niskie ale wysoce niebezpieczne.