DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Który z was to oryginał?
https://ibb.co/dsVyZs9z
@Nazio_87
@Nazio87
2
@Lionel_Messi10 galoty zjebane, koszulkę i trzewiki zabieram.
1
@July_6_BcN to sa takie trole wielkopolskie, pewnie. Będzie 25 i padać bedzie zle, bedzie 21 i słońce ale bedzie wiało, to tragedia co za ku%wa lato. Podejdzie pod 27 bez wiatru i chmur kurna znów to piekło sqharyjskie.
3
@AmigoBlancos As to komentuje te Wasze wypociny na murawie. Bez odbioru.
0
@takisobiektos oo edytowało sie komentarz, zmieniająco tresc. A po co?
A dlaczego?
Ty sie męczysz upałami a ja nie :)
0
@Eklerek dokładnie tak, albo a ch...
0
@takisobiektos klawiatura Ci sie zepsuła. Gdzie tu widzisz.
Na spokojnie, bo widzę ze nie za bardzo dociera wszystko do Ciebie. To pewnie od tej saharyjskiej temperatury.
0
@Konradowskyy pani komarzyca. Pan komar ma wywalone na to ile, gdzie i z kim pijesz.
1
@takisobiektos do 50 komentarzy odnośnie letniej temperatury jeszcze daleka droga . Ale ty juz sie zagotowałes a nawet lato na drobre sie nie zaczęło.
1
@takisobiektos ojoj 40⁰, przez ile dni w roku? Przez 3 dni?
6
Taki zgrzyt na letnie temperatury( bo wiecie jest lato w lato nie moze byc więcej niz 26⁰.) Zastanawiam sie ilu z Was mieszka w betonowej dżungli. I nawet jesli masz klimę w domu, to nie masz jej na dworze. Bo jej nie możesz miec. I tu sie nie dziwię.
Wychodzisz z domu beton, wracasz do domu beton, w głowie ....
Ale lato to ma być lato a nie wiosna. Czy wczesna jesień.
0
@Kgorecki2500 bo potrwa parę dni? Zobacz sobie historie upałów w polsce i ile trwały.
0
@LukaszFan uwielbiam jak zar leje sie z nieba a zimę piździ jak na syberi.
0
@kryhaa a co on tez miał jelitówke?
@Hawajczyk jak to jest miec jelitówke?
0
@Kgorecki2500 ile 39 stopni potrwa w PL a ile dni 37 w Egipcie.
2
@Hawajczyk tak samo. Tylko noc zaczyna sie o 16:00
0
@Eto'o9 R10 ano...
0
Ktoś kiedyś- gdzieś napisał, że mamy mieć gorzej niż w Egipcie. Temperaturowo oczywiście. Polecam sprawdzić pogodę w Egipcie i w Polsce. @Kgorecki2500
9
Rok w rok. Te same dramy. Kuwa ale zimno, kuwa ale gorąco.
Kuwa ale zimno wypada juz w połowie października.
Kuwa ale gorąco wyjeba%o juz miesiac temu.
Jedni i drudzy spotkajcie sie i zakopie sie głęboko. Tam żadne warunki atmosferyczne nie będą wam uwierać.
W lato ma byc upał w zimę ma pizgać. Czego kurwa nie rozumiecie!?
2
@RanDiFCB jeden normalny.
4
W końcu!
https://ibb.co/j9vg0cdC
2
@mekston cz tery.
0
Polecam obstawić remis.
0
@Lordzi lodzia zjedz loda.
0
Siadło zdechło ARG po karnym..
Niech wygra lepszy.
0
Siadło, zdechło ARG po karnym. Niech wygra lepszy!
1
@MesQueUnClub_87 pozdrawiam :)
1
A dajmy na to taki @Kessie nie narzeka na upał mimo swojego juz sędziwego wieku dalej harata w gałe i to gdzie.
1
@MesQueUnClub_87 kurna uważaj jesteś wybrykiem natury...
0
@PIWOSZ89to do lekarza...