3

Który z was to oryginał?
https://ibb.co/dsVyZs9z

@Nazio_87
@Nazio87


2

@Lionel_Messi10 galoty zjebane, koszulkę i trzewiki zabieram.

1

@July_6_BcN to sa takie trole wielkopolskie, pewnie. Będzie 25 i padać bedzie zle, bedzie 21 i słońce ale bedzie wiało, to tragedia co za ku%wa lato. Podejdzie pod 27 bez wiatru i chmur kurna znów to piekło sqharyjskie.

3

@AmigoBlancos As to komentuje te Wasze wypociny na murawie. Bez odbioru.

0

@takisobiektos oo edytowało sie komentarz, zmieniająco tresc. A po co?

A dlaczego?

Ty sie męczysz upałami a ja nie :)

0

@Eklerek dokładnie tak, albo a ch...

0

@takisobiektos klawiatura Ci sie zepsuła. Gdzie tu widzisz.

Na spokojnie, bo widzę ze nie za bardzo dociera wszystko do Ciebie. To pewnie od tej saharyjskiej temperatury.

0

@Konradowskyy pani komarzyca. Pan komar ma wywalone na to ile, gdzie i z kim pijesz.

1

@takisobiektos do 50 komentarzy odnośnie letniej temperatury jeszcze daleka droga . Ale ty juz sie zagotowałes a nawet lato na drobre sie nie zaczęło.

1

@takisobiektos ojoj 40⁰, przez ile dni w roku? Przez 3 dni?

6

Taki zgrzyt na letnie temperatury( bo wiecie jest lato w lato nie moze byc więcej niz 26⁰.) Zastanawiam sie ilu z Was mieszka w betonowej dżungli. I nawet jesli masz klimę w domu, to nie masz jej na dworze. Bo jej nie możesz miec. I tu sie nie dziwię.
Wychodzisz z domu beton, wracasz do domu beton, w głowie ....

Ale lato to ma być lato a nie wiosna. Czy wczesna jesień.

0

@Kgorecki2500 bo potrwa parę dni? Zobacz sobie historie upałów w polsce i ile trwały.

0

@LukaszFan uwielbiam jak zar leje sie z nieba a zimę piździ jak na syberi.

0

@kryhaa a co on tez miał jelitówke?

@Hawajczyk jak to jest miec jelitówke?

0

@Kgorecki2500 ile 39 stopni potrwa w PL a ile dni 37 w Egipcie.

2

@Hawajczyk tak samo. Tylko noc zaczyna sie o 16:00

0

@Eto'o9 R10 ano...

0

Ktoś kiedyś- gdzieś napisał, że mamy mieć gorzej niż w Egipcie. Temperaturowo oczywiście. Polecam sprawdzić pogodę w Egipcie i w Polsce. @Kgorecki2500

9

Rok w rok. Te same dramy. Kuwa ale zimno, kuwa ale gorąco.

Kuwa ale zimno wypada juz w połowie października.
Kuwa ale gorąco wyjeba%o juz miesiac temu.

Jedni i drudzy spotkajcie sie i zakopie sie głęboko. Tam żadne warunki atmosferyczne nie będą wam uwierać.

W lato ma byc upał w zimę ma pizgać. Czego kurwa nie rozumiecie!?


2

@RanDiFCB jeden normalny.

4

2

@mekston cz tery.

0

Polecam obstawić remis.

0

@Lordzi lodzia zjedz loda.

0

Siadło zdechło ARG po karnym..
Niech wygra lepszy.

0

Siadło, zdechło ARG po karnym. Niech wygra lepszy!

1

@MesQueUnClub_87 pozdrawiam :)

1

A dajmy na to taki @Kessie nie narzeka na upał mimo swojego juz sędziwego wieku dalej harata w gałe i to gdzie.

1

@MesQueUnClub_87 kurna uważaj jesteś wybrykiem natury...

0

@PIWOSZ89to do lekarza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?