La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 699 Culés

9

Rok w rok. Te same dramy. Kuwa ale zimno, kuwa ale gorąco.

Kuwa ale zimno wypada juz w połowie października.
Kuwa ale gorąco wyjeba%o juz miesiac temu.

Jedni i drudzy spotkajcie sie i zakopie sie głęboko. Tam żadne warunki atmosferyczne nie będą wam uwierać.

W lato ma byc upał w zimę ma pizgać. Czego kurwa nie rozumiecie!?


5

@DiSBlaDE No wydaje mi się, że sytuacja kiedy w Polsce ma być goręcej niż w Egipcie jest lekko specyficzna ;P

1

@DiSBlaDE pomimo nadmiernie wyrażonej ekspresji, zgadzam się całej rozciągłości

2

@DiSBlaDE ale lato nie oznacza ze ma być +1000000

0

@DiSBlaDE bo takie mam wrażenie że nie ma już takich faz przejściowych pomiędzy zimą a latem nie ma takich temperatur 15-18-12 tylko jest zima i jeb 20' w kwietniu a jest maj i jest ledwo 10 później jeb 25'

1

@DiSBlaDE A wystarczy po prostu wypić piwo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?