- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 699 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 699 Culés
6
Taki zgrzyt na letnie temperatury( bo wiecie jest lato w lato nie moze byc więcej niz 26⁰.) Zastanawiam sie ilu z Was mieszka w betonowej dżungli. I nawet jesli masz klimę w domu, to nie masz jej na dworze. Bo jej nie możesz miec. I tu sie nie dziwię.
Wychodzisz z domu beton, wracasz do domu beton, w głowie ....
Ale lato to ma być lato a nie wiosna. Czy wczesna jesień.
3
@DiSBlaDE Żyjemy w kraju, gdzie przez jakieś 8 miesięcy w roku piździ, szybko robi się ciemno, jest szaro, buro i ponuro. 3 miesiące upalnego lata, dlugich i ciepłych wieczorów, to dla mnie błogosławieństwo. Można naładować baterię, po jesienno-zimowej depresji. Nawet zimne piwo smakuje jakoś lepiej.
3
@DiSBlaDE To że jest lato nie oznacza ze ma byc pierdolone 40 stopni w cieniu, gdzie jest bardzo ciężko funkcjonować w naszym klimacie, ale tak dodaj kolejne 50 komentarzy zjebanych jak to lato ma być latem.
0
@takisobiektos ...w naszym klimacie...
Ukurat fajnie że jest tak ciepło bo akurat w naszym klimacie jest nie za dużo takich dni
1
@DiSBlaDE Zaczniemy od tego że łudzi w ogóle nie powinny mieszkać w blokach.
Wiem że wiadro krytyki przyjmie teraz, ale naprawdę nie rozumiem chęci mieć mieszkanie w bloku. Nie dał by rady. Jeden raz w życiu tego spróbowałem , nigdzie więcej.
Co do pogody. Zostawię bez komentarza.
Po prostu w tej części Europy nie powinno być takich temperatur. Młodzież po prostu nie pamięta normalną zimę w Polsce , tak z 20-25 lat wstecz, albo normalne pory roku, kiedy była wiosna, jesień i lato . Anomalie.
1
@AssisMoreira Ogólnie w tym roku to była pierwsza lepsza zima od 10-15lat?
2
@AssisMoreira Chęć mieszkania w bloku to raczej częściej jest wymuszona grubością portfela, a nie rzeczywistymi chęciami.
1
@takisobiektos Ja pamiętam porównywalną zimę chyba z 20 lat temu.
Jaka teraz zima? Podróbka to a nie zima. :)
0
@AssisMoreira Bez przesady.
1
@takisobiektos ojoj 40⁰, przez ile dni w roku? Przez 3 dni?