1

@Adran360 tobie mi i wielu innym także, ale dziwnym trafem graniczącym z cudem piszemy tu będąc nie ściganym przez organa.

0

Zastanawiam sie, ale tylko czasami co takiemu człowiekowi i jemu podobnych, musiało sie wydarzyć w głowie w okresie dzieciństwa.

1

@FanBarcy22 o kurde! To trzeba komuś jeszcze tłumaczyć żeby nie wierzyli we wszystko co jest w necie. Serio!?

1

@Vegeta88 ale wiesz, ze ten licznik
Online Cules: xxx nie ma nic wspólnego z tym ilu jest jest faktycznie użytkowników online. Wiesz to? Prawda...


1

@macio_944 pieknie to ująłeś,
jak na LR. Wystarczy dodać prymitywne teksty i muchy się zlatują. Najgorzej podczas kampani wyborczych. W kupię siła, milionych much nie mogą się mylić.

1

@QQL5 zostawiasz to łasce bożej.

0

@VegetaPolska Bóg tak chciał.

1

Szału nie ma, ale w dwa dni trochę dyszek wpadło.
To nie kupony po kilka "K"
Ale też mało gram i gówno się znamy.
https://ibb.co/r2rjSWMD
https://ibb.co/hFxvZ5TF
https://ibb.co/BVSjJ63D
https://ibb.co/HfM72pkN

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No i padły...
https://ibb.co/C5mpVM2w

1

@DTMisTheBest jakie pieski? O czym piszesz?

3

@blakkudium zajebisty Venom.

0

@19Macio93 co miałeś na myśli co "My" bierzemy, rozwin swoją myśl.

Jestem tego samego zdania co Ty. Temat się zamyka wraz z twoimi powiekami.

5

Takie tam origami.
https://streamable.com/7gn8v2

4

@mati obojetnie, poza.
Realu
Atlético
Getafe.

1

@YeastMoss ateista to też formułka napisana przez kogoś.

Osobiście nie wierzę by po smierci cokolwiek się zadziało z moją świadomością. Po prostu przepada.
Nie mam problemu, ze ktoś w coś lub kogos wierzy jego problem:D
Co nie znaczy, ze jestem obojętny dla tego świata ludzi i zwierząt.

Już nie pamiętam kto to powiedział. Ale, ze przeżyjemy życie każdego człowieka po naszej śmieci, który już się narodził przed naszymi narodzinami.

1

1

0

@marcin62 dokładnie.

1

@DiSBlaDE

Czy żyjecie tak, jakby po wszystkim była tylko cisza?
Jakby dusza gasła razem z oddechem?

Bo niestety. Ale umiem w to uwierzyć.

Że to wszystko – miłość, cierpienie, nadzieja znika bez śladu, po śmierci.

To byłoby zbyt puste.
Zbyt okrutne.
Zbyt... bez sensu.

Ale obecnie nic nie przemawia za tym by było i inaczej.

7

Wierzycie w zbawienie...

Życie po smierci...

1

@BorzyKrzys kurna to musisz mieć grubo 2x ponad 17 lat.

5

@Kessie miał dziś moderować w nocy. Niestety albo stety. Dzis piekło jest otwarte :)
Przyczyna nieobecnosci:
https://streamable.com/4g10ml

0

@FcPortoFan1999 brzydzę się.

11

Rablowicze bez polityki☺

https://streamable.com/m6gmk6


0

@July_6_BcN „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów"

0

@FcPortoFan1999 serio? Aż także źle.

0

Co robicie gdy nic nie robicie?

2

Dla nikogo nie zabraknie.
Udanego weekendu.
https://ibb.co/C3LDwXht
Prosto z Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?