DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37918 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 tobie mi i wielu innym także, ale dziwnym trafem graniczącym z cudem piszemy tu będąc nie ściganym przez organa.
0
Zastanawiam sie, ale tylko czasami co takiemu człowiekowi i jemu podobnych, musiało sie wydarzyć w głowie w okresie dzieciństwa.
1
@FanBarcy22 o kurde! To trzeba komuś jeszcze tłumaczyć żeby nie wierzyli we wszystko co jest w necie. Serio!?
1
@Vegeta88 ale wiesz, ze ten licznik
Online Cules: xxx nie ma nic wspólnego z tym ilu jest jest faktycznie użytkowników online. Wiesz to? Prawda...
1
@macio_944 pieknie to ująłeś,
jak na LR. Wystarczy dodać prymitywne teksty i muchy się zlatują. Najgorzej podczas kampani wyborczych. W kupię siła, milionych much nie mogą się mylić.
1
@QQL5 zostawiasz to łasce bożej.
0
@VegetaPolska Bóg tak chciał.
1
Szału nie ma, ale w dwa dni trochę dyszek wpadło.
To nie kupony po kilka "K"
Ale też mało gram i gówno się znamy.
https://ibb.co/r2rjSWMD
https://ibb.co/hFxvZ5TF
https://ibb.co/BVSjJ63D
https://ibb.co/HfM72pkN
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No i padły...
https://ibb.co/C5mpVM2w
1
@DTMisTheBest jakie pieski? O czym piszesz?
3
@blakkudium zajebisty Venom.
0
@19Macio93 co miałeś na myśli co "My" bierzemy, rozwin swoją myśl.
Jestem tego samego zdania co Ty. Temat się zamyka wraz z twoimi powiekami.
5
Takie tam origami.
https://streamable.com/7gn8v2
4
@mati obojetnie, poza.
Realu
Atlético
Getafe.
1
@YeastMoss ateista to też formułka napisana przez kogoś.
Osobiście nie wierzę by po smierci cokolwiek się zadziało z moją świadomością. Po prostu przepada.
Nie mam problemu, ze ktoś w coś lub kogos wierzy jego problem:D
Co nie znaczy, ze jestem obojętny dla tego świata ludzi i zwierząt.
Już nie pamiętam kto to powiedział. Ale, ze przeżyjemy życie każdego człowieka po naszej śmieci, który już się narodził przed naszymi narodzinami.
1
@July_6_BcN ok.
1
@FcPortoFan1999 ok.
0
@marcin62 dokładnie.
1
@DiSBlaDE
Czy żyjecie tak, jakby po wszystkim była tylko cisza?
Jakby dusza gasła razem z oddechem?
Bo niestety. Ale umiem w to uwierzyć.
Że to wszystko – miłość, cierpienie, nadzieja znika bez śladu, po śmierci.
To byłoby zbyt puste.
Zbyt okrutne.
Zbyt... bez sensu.
Ale obecnie nic nie przemawia za tym by było i inaczej.
7
Wierzycie w zbawienie...
Życie po smierci...
1
@BorzyKrzys kurna to musisz mieć grubo 2x ponad 17 lat.
5
@Kessie miał dziś moderować w nocy. Niestety albo stety. Dzis piekło jest otwarte :)
Przyczyna nieobecnosci:
https://streamable.com/4g10ml
0
@FcPortoFan1999 brzydzę się.
11
Rablowicze bez polityki☺
https://streamable.com/m6gmk6
0
@July_6_BcN „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów"
0
@FcPortoFan1999 serio? Aż także źle.
0
Co robicie gdy nic nie robicie?
2
Dla nikogo nie zabraknie.
Udanego weekendu.
https://ibb.co/C3LDwXht
Prosto z Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude
1
Komentarz usunięty