3

@Kessie i pisze to oponiarz co banów ma więcej niż opon w życiu wymienił xd. Brawo Ty:)

1

@kamilomes123 i 99% tu, to warchlaki.
Wcale mi ich nie szkoda :)

1

@Culer9002 przecież to @jowita
@Luciano99 potwierdz czy to ten sam pępek.

2

Co to ma być.
Tak wygląda finał LM.
Przecież więcej emocji jest w sypialni @Luciano99 i @jowita

0

Luis
Enrique
Bravo

3

#bylenieinterobypsg
@Kessie

0

@L3OM3SSI polecam.
https://www.filmweb.pl/film/Pocz%C4%85tek-2014-688373
Polecam obejrzeć w pełnym skupieniu.

0

@UriBoyka paru by wzięło z LR.

4

@Misiusessi always hot

0

@Kamiloza91 jakaś liga ogórkowa.

1

@Tomaszekkkkk

"Ale by były teraz emocje te pieprzone 3 minuty ehhh"

1

"No i znów nie my ... chodz gramy najlepsza piłkę na świecie i to nie starczyło na final. Który to już rok :(((("

15

"Ale by były teraz emocje te pieprzone 3 minuty ehhh"

3

W dupie mam ten finał. Dawajcie kolejny sezon!

2

@Kessie weź no urlop na żądanie.

2

Fajeczka zmiękła... @Kessie
Mistrz prostej!
Na zakrętach znika w radości i złości.
Guma się pali, asfalt się grzeje,
Mistrz wciąż tańczy( @Luciano99 ) gdy wpw się śmieje.

3

2

@Kessie je skorupki po ślimakach.

2

3

5

@mekston odwrotnie. Miłość nie zna granic. Nie pytaj, nie zrozumiesz.

8

Piękna ta cisza wyborcza, coś się dzieje.
@Kessie
https://ibb.co/qL9F3GmZ
Bez spamu, bez reklam
Tylko on.

4

@Luciano99 lewiatan to i dla Ciebie jest za drogi co miałby robić tam @Kessie

2

@Bernard777 to jest ich całe życie.
Napisać muszę bo się uduszę.

1

@Sulimo od lutego tam się trzęsie.

3

@Lionel_Messi10 przejdzie bez echa. Można zamykać temat.

4

@BorzyKrzys co jest z Wami nie tak. Rano sie budzicie/idziecie spać i wciągu dnia w nieskończoność szukacie info o politykach. Cierpicie na jakąś nieuleczalną chorobę?

4

@europejczyk dokładnie. Brawo Ty
@MateuszDoniec tak to zagmatwał, że nie wiadomo co komu i po co.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?