DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37918 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kessie i pisze to oponiarz co banów ma więcej niż opon w życiu wymienił xd. Brawo Ty:)
1
@kamilomes123 i 99% tu, to warchlaki.
Wcale mi ich nie szkoda :)
1
@Culer9002 przecież to @jowita
@Luciano99 potwierdz czy to ten sam pępek.
2
Co to ma być.
Tak wygląda finał LM.
Przecież więcej emocji jest w sypialni @Luciano99 i @jowita
0
Luis
Enrique
Bravo
3
#bylenieinterobypsg
@Kessie
0
@L3OM3SSI polecam.
https://www.filmweb.pl/film/Pocz%C4%85tek-2014-688373
Polecam obejrzeć w pełnym skupieniu.
0
@UriBoyka paru by wzięło z LR.
4
@Misiusessi always hot
0
@Kamiloza91 jakaś liga ogórkowa.
1
@Tomaszekkkkk
"Ale by były teraz emocje te pieprzone 3 minuty ehhh"
1
"No i znów nie my ... chodz gramy najlepsza piłkę na świecie i to nie starczyło na final. Który to już rok :(((("
15
"Ale by były teraz emocje te pieprzone 3 minuty ehhh"
3
W dupie mam ten finał. Dawajcie kolejny sezon!
2
@Kessie weź no urlop na żądanie.
2
Fajeczka zmiękła... @Kessie
Mistrz prostej!
Na zakrętach znika w radości i złości.
Guma się pali, asfalt się grzeje,
Mistrz wciąż tańczy( @Luciano99 ) gdy wpw się śmieje.
3
@Kessie Zbyszko...
https://ibb.co/FbRkBKMx
2
@Kessie je skorupki po ślimakach.
2
@DiSBlaDE
@Kessie
jutro
https://streamable.com/4xqfs9
3
@Kessie DZIŚ
walczący z elementami
https://streamable.com/4re8u6">https://streamable.com/4re8u6
6
Ukochany klub @Kessie
https://www.transfermarkt.pl/fc-banik-ostrava/startseite/verein/377
5
@mekston odwrotnie. Miłość nie zna granic. Nie pytaj, nie zrozumiesz.
8
Piękna ta cisza wyborcza, coś się dzieje.
@Kessie
https://ibb.co/qL9F3GmZ
Bez spamu, bez reklam
Tylko on.
4
@Luciano99 lewiatan to i dla Ciebie jest za drogi co miałby robić tam @Kessie
5
Ja gdy widzę @Kessie na banie.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/05/X59WefHfGrVRvZ2pGigxirXjreKM98Xu.mp4
2
@Bernard777 to jest ich całe życie.
Napisać muszę bo się uduszę.
1
@Sulimo od lutego tam się trzęsie.
3
@Lionel_Messi10 przejdzie bez echa. Można zamykać temat.
4
@BorzyKrzys co jest z Wami nie tak. Rano sie budzicie/idziecie spać i wciągu dnia w nieskończoność szukacie info o politykach. Cierpicie na jakąś nieuleczalną chorobę?
4
@europejczyk dokładnie. Brawo Ty
@MateuszDoniec tak to zagmatwał, że nie wiadomo co komu i po co.