DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trzeba by jeszcze ze dwie wpakować gdyby to sędzia wylosował w przerwie karnego dla realu.
3
Dziwi mnie tylko Wasze zaskoczenie, że sędzia nie ogarnie dzisiejszego spotkania.
Dlatego obawiam się końcowego wyniku, wystarczy że naszych "połamią" a na ławce bieda.
1
Pedri zaczął Pedri skończył. ELEGANCKO!
3
Jak wspominałem, sędzia nie udźwignie tego meczu po wczorajszym wylewie patologicznego klubu.
1
@Destroyer_of_Worlds nie pytał co ma robić tylko jaka sytuacja na boisku.
0
Dzien powszechni 4 rano ponad 16K cules online.
https://ibb.co/bjtWz7QH
Sobota finał pucharu króla w którym gra Barca 1k cules.
Chyba pozostali już wiedzą, że to nic nie znaczący puchar.
0
@Kitek1640 pecha nie, ale nic na boisku nie pokaże. Prowo..
4
Byle dzis bez kontuzji, bez krzywych akcji, bez czerwa, bez goli dla rm.
Tego sobie i Wam życzę.
1
@PIWOSZ89 ja odwrotnie
Snooker siatkówka snooker
3
@Lukikiki wywiesił koszulkę i uznał ze pokój tym wystroił xd
0
@Kozinho. Taaa obyś się obudzil przed ostatnim gwizdkiem.
0
@4drian0 może dla ciebie gra jest syfem. Gra oceniania jest bardzo dobrze na wszystkich cenionych się serwisach.
0
@Kgorecki2500 to zagraj na słuchawkach Amnesia: The Bunker
1
@Patrykl145 sorki już się wylogowuje.
0
@Tarnowitz jak wygramy dziś to po co nam nadzieja by czekać na mecz z Interem. On i tak nastąpi.
0
@ElKamil nic nie zapomniała, tylko myslala ze mecz sam się wygra jak w Fifie. Potem przyszlo zastonowienie.
9
Jeszcze parę godzin temu
"Wsadzić 3 do przerwy"
"Dawać po manite"
"Lejemy prześcieradła"
Itp
Godzine przed meczem.
"Mocno obawiam się dzisiaj naszej obrony"
"Już zaczyna się nerwówka"
"Ten De Jong... Dramat"
"Znacie jakiś gejowski klub w Madrycie?
0
@cules100pro 40mln to chyba razem z wszystkimi emigrantami na całym globie.
0
@FCB_dimiC na szczęście.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@dv_7 nie ma za co. Miłego oglądania.
1
real madryt kisi ogórki pod pachami vj.
0
@Hshdhrhdh kiedy poprowadzisz jakiś topowy klub. Daj znać bo wiedzę masz ogromną.
1
@Kessie lewą ręką można,
to nie grzech.
0
Wszystko zależy to co w głowie im teraz siedzi, bo umiejętności mamy o rzędy wielkości lepsze. Nie dać tylko się sprowokować.
0
@mako1233 idz do sąsiadki posprzątać czas Ci szybko zleci.
0
@tadzik447 masz na myśli ten link który wisi przypięty na LR.
https://www.youtube.com/live/-HHrgbtRPhE?feature=shared
Przecież to nie live.
0
@Masnymichael nie mam żadnego i nie polecam.
4
@Moderacja
Nadajemy na żywo prosto z Sewilli. Poczuj "klimat finału i dołącz do nas"
Gdzie ten live?
0
@Smixu dokładnie.