5

@zodiak_10 kolejny który nie potrafi poprawnie napisać real madryt. Piszę sie z małej.

0

@KiaShuma pisze się z małej...

1

@PIWOSZ89 niestety ale nie będzie dominacji. To będzie jeden z tych brzydkich meczów. Obstawiam skromne prowadzenie i stres do samego końca.

0

@esem91 Ale po tym i
wylewie, zresztą nie pierwszym, śmiem wątpic by sędzia udźwignął ten meczu. I wszystko może się wydarzyć.
Raczej będzie walka na wyniszczenie.

0

@VinDiesel oby. Ale po tym i
wylewie, zresztą nie pierwszym, śmiem wątpic by sędzia udźwignął ten meczu. I wszystko może się wydarzyć.

2

Wiecie co mnie rozwala? Captcha. Ta mała złośliwa kontrolka, która nie chce, żebyś udowodnił, że jesteś człowiekiem. Ona chce tylko jednego: żebyś nie był robotem. Ale jak ja klikam w hydranty, słupy i autobusy i ciągle mi wyskakuje: „spróbuj ponownie”, to zaczynam się zastanawiać… Może ja JESTEM robotem?

Serio, stoję przed kompem i zaczynam mieć egzystencjalny kryzys. Myślę: „Okej, mam serce, mam emocje… ale czy ja umiem odróżnić autobus od ciężarówki?”

Captcha: „Wskaż wszystkie obrazy, na których jest sygnalizacja świetlna.”
Ja: „A jak ona jest tylko kawałkiem w rogu? Liczy się czy nie? Halo?!”

I ta myśl: „Ile we mnie człowieka, skoro nie potrafię rozpoznać hydrantu?”
Może nie jestem człowiekiem. Może jestem tostera duszą uwięzioną w ciele programisty.

A najgorsze? Kiedy po pięciu próbach wreszcie przechodzę Captchę i czuję się jakbym zdobył Mount Everest… a potem system mówi: „Ups, coś poszło nie tak. Odśwież i spróbuj ponownie.”

Naprawdę? SERIO? I kto tu jest robotem?

0

@mmaciass a wulgarne tweety czy to zdjęcia, wiszą sobie w najlepsze. Tak to już jest.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Captcha nigdy nie chce, żebyś udowodnił, że jesteś człowiekiem, tylko grzecznie prosi cię o udowodnienie, że przynajmniej nie jesteś robotem, bo ileż w tobie jest z człowieka? Jaką niepokojącą istotą zamkniętą w ludzkim ciele jesteś? Z trudem nauczyłeś się odróżniać słupy od autobusów, ale jakby zajrzeć głębiej, to nic poza pustką się tam nie znajdzie.

0

Czytam komentarz jak ktoś je kanapkę z porzeczek czarnych w dodatku własnej roboty. No i się wkurzyłem.

1

@Gaucho pewnie rocznik 2010

4

Osiedlowe Media:
@Luciano99 wulkateam wystawiło na sprzedaż @Kessie
Warto jednak zaznaczyć, że źródło (@DiSBlaDE ),który podało informację na temat zainteresowania sprzedaży, nie jest zbyt rzetelne.

Za każdym razem jak czytam "Media:" ha tfu!

4

@Deviler ty jesteś ćwierćfunter z serem..

0

@Kasy rok temu Barca też o wszystko walczyła, hmmm.

0

Jak zauważyliście trwają obecnie pracę nad przywróceniem w pełni funkcjonalności działania serwisu.
Obecnie działamy by prawidłowo zrobić backup...

https://ibb.co/Wpprdnqc
https://ibb.co/yn6TSrQh

0

@Zoker to @Moderacja dzis.

0

Wykupiona loża VIP, to se można pisać na lR. A co tam u Was biedaki?
Nawet mi was nie zal!

0

@wpwelement zbanować!


1

Ktoś nieudolnie próbuje zaorać la bambe.

2

@MesQueUnClub_87 bo prawda jest taka, że ten licznik jest z d#py. W żadnym momencie( od momentu jego powstania)nie odzwierciedla stanu faktycznego.

@Moderacja @Redakcja @wpwelement


0

Online grubo ponad 16K, dobrze jest :D

2

@agaFCB dobrze, że literówka Ci się nie wkradła i nie wstawiłaś u zamiast m. Wtedy najgorsze przed Wami.

1

@tristan87 wtedy jest zimno.

2

@Sulimo trzeba sie cieszyc bo to oznacza tylko jedno, że będzie tylko ciepłej.

2

Ze niby „Nie ma już śladów po Liverpoolu”

Barcelona: ta, to pacz tera.

2

0

Kraj piękny tylko wyborcy tępi.

2

Ktoś z IQ wyższym niż 33 wpadł jednak na pomysł, by nie oglądać debaty??

1

@Bocheno1 super, że ktoś Cie zauważa. Nie to co w pracy @Luciano99

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15506154#comment-15506154

ale dokładnie tu jest to samo! i to powielane wielokroć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?