DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@zodiak_10 kolejny który nie potrafi poprawnie napisać real madryt. Piszę sie z małej.
0
@KiaShuma pisze się z małej...
1
@PIWOSZ89 niestety ale nie będzie dominacji. To będzie jeden z tych brzydkich meczów. Obstawiam skromne prowadzenie i stres do samego końca.
0
@esem91 Ale po tym i
wylewie, zresztą nie pierwszym, śmiem wątpic by sędzia udźwignął ten meczu. I wszystko może się wydarzyć.
Raczej będzie walka na wyniszczenie.
0
@VinDiesel oby. Ale po tym i
wylewie, zresztą nie pierwszym, śmiem wątpic by sędzia udźwignął ten meczu. I wszystko może się wydarzyć.
2
Wiecie co mnie rozwala? Captcha. Ta mała złośliwa kontrolka, która nie chce, żebyś udowodnił, że jesteś człowiekiem. Ona chce tylko jednego: żebyś nie był robotem. Ale jak ja klikam w hydranty, słupy i autobusy i ciągle mi wyskakuje: „spróbuj ponownie”, to zaczynam się zastanawiać… Może ja JESTEM robotem?
Serio, stoję przed kompem i zaczynam mieć egzystencjalny kryzys. Myślę: „Okej, mam serce, mam emocje… ale czy ja umiem odróżnić autobus od ciężarówki?”
Captcha: „Wskaż wszystkie obrazy, na których jest sygnalizacja świetlna.”
Ja: „A jak ona jest tylko kawałkiem w rogu? Liczy się czy nie? Halo?!”
I ta myśl: „Ile we mnie człowieka, skoro nie potrafię rozpoznać hydrantu?”
Może nie jestem człowiekiem. Może jestem tostera duszą uwięzioną w ciele programisty.
A najgorsze? Kiedy po pięciu próbach wreszcie przechodzę Captchę i czuję się jakbym zdobył Mount Everest… a potem system mówi: „Ups, coś poszło nie tak. Odśwież i spróbuj ponownie.”
Naprawdę? SERIO? I kto tu jest robotem?
0
@mmaciass a wulgarne tweety czy to zdjęcia, wiszą sobie w najlepsze. Tak to już jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Captcha nigdy nie chce, żebyś udowodnił, że jesteś człowiekiem, tylko grzecznie prosi cię o udowodnienie, że przynajmniej nie jesteś robotem, bo ileż w tobie jest z człowieka? Jaką niepokojącą istotą zamkniętą w ludzkim ciele jesteś? Z trudem nauczyłeś się odróżniać słupy od autobusów, ale jakby zajrzeć głębiej, to nic poza pustką się tam nie znajdzie.
0
Czytam komentarz jak ktoś je kanapkę z porzeczek czarnych w dodatku własnej roboty. No i się wkurzyłem.
1
@Gaucho pewnie rocznik 2010
4
Osiedlowe Media:
@Luciano99 wulkateam wystawiło na sprzedaż @Kessie
Warto jednak zaznaczyć, że źródło (@DiSBlaDE ),który podało informację na temat zainteresowania sprzedaży, nie jest zbyt rzetelne.
Za każdym razem jak czytam "Media:" ha tfu!
4
@Deviler ty jesteś ćwierćfunter z serem..
0
@Kasy rok temu Barca też o wszystko walczyła, hmmm.
0
Jak zauważyliście trwają obecnie pracę nad przywróceniem w pełni funkcjonalności działania serwisu.
Obecnie działamy by prawidłowo zrobić backup...
https://ibb.co/Wpprdnqc
https://ibb.co/yn6TSrQh
0
@Zoker to @Moderacja dzis.
0
Wykupiona loża VIP, to se można pisać na lR. A co tam u Was biedaki?
Nawet mi was nie zal!
0
@wpwelement zbanować!
1
Ktoś nieudolnie próbuje zaorać la bambe.
2
@MesQueUnClub_87 bo prawda jest taka, że ten licznik jest z d#py. W żadnym momencie( od momentu jego powstania)nie odzwierciedla stanu faktycznego.
@Moderacja @Redakcja @wpwelement
0
Online grubo ponad 16K, dobrze jest :D
2
@agaFCB dobrze, że literówka Ci się nie wkradła i nie wstawiłaś u zamiast m. Wtedy najgorsze przed Wami.
1
@tristan87 wtedy jest zimno.
2
@Sulimo trzeba sie cieszyc bo to oznacza tylko jedno, że będzie tylko ciepłej.
2
Ze niby „Nie ma już śladów po Liverpoolu”
Barcelona: ta, to pacz tera.
2
@MesQueUnClub_87 i @BarcaInfo
0
Kraj piękny tylko wyborcy tępi.
2
Ktoś z IQ wyższym niż 33 wpadł jednak na pomysł, by nie oglądać debaty??
1
@Bocheno1 super, że ktoś Cie zauważa. Nie to co w pracy @Luciano99
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15506154#comment-15506154
ale dokładnie tu jest to samo! i to powielane wielokroć.