DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 pewnie gdyby teraz wyszła to by tak było. A moim zdaniem i tak wyjdzie dopiero na jesień. Premiera na maj to tak powiem trochę srednio, czas wakacyjny.
0
@FcPortoFan1999 albo będzie aktualizowana co jakiś czas coś na wzór gta online. Bardzo bym chciał by miasto i okolice zmieniały się z czasem coś na wzór z rdr2 tylko o wiele bardziej rozbudowane. Przykładowo grasz 5 lat i jest znaczącą różnica względem "nowej" gry.
0
@FcPortoFan1999 może za 30 lat wygra, albo w tym roku. Mało to światów równoległych :D może twoja ekipa jest gdzieś hegemonem LM i nigdy nie oddała tytułu :)
1
@FcPortoFan1999 a gta7 2077
1
@macio_944 czyli tak jak pisałem w grudniu, że nie możliwe jest by gra ukazała się w 2025. Trochę lipa że w maju. Wolę premiery na jesien, pogoda do dupy to można grać a tak to szkoda wiosny i lata na gry.
Ooby przesunęli na październik 2026:)
1
@Lionel_Messi10 standardy nigdzie się nie zmieniają. Gruby na bramce xd.
0
@Ojciec5tkidzieci alkohol.
4
@jowita i @Luciano99 wydali nowy magazyn "DEJ"
https://ibb.co/PzmqcFjS
0
Panowie jak tam u Was z optymizmem?
https://ibb.co/LKw5y3W
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15586938#comment-15586938
@capoN
@MessiForeverTheBest
@Cyzix
@FCBWKS
1
@FCBWKS jestem pełen podziwu waszego optymizmu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@KamQiX a ludzie to przeżywają i że niby dla beki to oglądają.
5
Niejaki. @Rarenzio "Wielki kibic Barcy" zaistniał na chwilkę w gorących.
To są komenatrze na szybko znalezione. Naprawdę nie trzeba szukać podobnych wpisów bo takie są co drugi komentarz.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12019435#comment-12020471
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11931178#comment-11933918
https://www.fcbarca.com/105753-oficjalnie-robert-lewandowski-pilkarzem-fc-barcelony,dyskusja-11962923.html#comment-11962923
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12064706#comment-12064773
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11945906#comment-11946365
https://www.fcbarca.com/106655-el-mundo-upublicznia-warunki-umowy-gerarda-pique-najlepiej-oplacanego-obroncy-swiata,dyskusja-12244689.html#comment-12245949
0
@A4ron desantują się.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 jedno jest pewne 8 części większość z nas nie dożyje.
0
Oby pan Karol został na kolejny sezon.
real i Barca jak i cały świat potrzebuje go na tym stanowisku.
1
Sędzia prawdopodobnie będzie zwolniony dyscyplinarnie za czerwo na Rüdiger.
4
A na śmietankowej ten komentarze zbiera same lajka.
"Jeden sukces, sędzia udźwignął spotkanie"
0
Pisałem by obstawiać real jak barca strzeliła gola. Zajebisty kurs był. To nie, teraz ani awansu ani kasy. Ale co żyliście w bance z manitą to wasze xd
3
Jak wpadnie to po nas, niestety:(
1
Coś czuję, że to przewalimy.
Na bank coś się zesra.
0
@Kozinho. A mógłby xd
0
@Fake69 i co z tego. Wyjebongo ma na to.
1
@matirix20 nie tak sie obstawia. Gówno wygrasz. Stawiasz kasę na awans realu zajebisty kurs. Jesteś win win. Nawet jak przegrają.
1
@Faro na etat do biedry.
1
@Coutinho007 remis
0
Czy sędzia oglada w przerwie meczu swoje "dzieło"
Bo sobie nie przypominam by sędzia z laliga został ostatnio zamordowany.
Chyba, że mi coś umknęło i jest to standardem.