0

@FcPortoFan1999 pewnie gdyby teraz wyszła to by tak było. A moim zdaniem i tak wyjdzie dopiero na jesień. Premiera na maj to tak powiem trochę srednio, czas wakacyjny.

0

@FcPortoFan1999 albo będzie aktualizowana co jakiś czas coś na wzór gta online. Bardzo bym chciał by miasto i okolice zmieniały się z czasem coś na wzór z rdr2 tylko o wiele bardziej rozbudowane. Przykładowo grasz 5 lat i jest znaczącą różnica względem "nowej" gry.

0

@FcPortoFan1999 może za 30 lat wygra, albo w tym roku. Mało to światów równoległych :D może twoja ekipa jest gdzieś hegemonem LM i nigdy nie oddała tytułu :)

1

@FcPortoFan1999 a gta7 2077

1

@macio_944 czyli tak jak pisałem w grudniu, że nie możliwe jest by gra ukazała się w 2025. Trochę lipa że w maju. Wolę premiery na jesien, pogoda do dupy to można grać a tak to szkoda wiosny i lata na gry.
Ooby przesunęli na październik 2026:)

1

@Lionel_Messi10 standardy nigdzie się nie zmieniają. Gruby na bramce xd.

0

4

@jowita i @Luciano99 wydali nowy magazyn "DEJ"
https://ibb.co/PzmqcFjS

1

@FCBWKS jestem pełen podziwu waszego optymizmu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@KamQiX a ludzie to przeżywają i że niby dla beki to oglądają.

0

@A4ron desantują się.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 jedno jest pewne 8 części większość z nas nie dożyje.

0

Oby pan Karol został na kolejny sezon.
real i Barca jak i cały świat potrzebuje go na tym stanowisku.

1

Sędzia prawdopodobnie będzie zwolniony dyscyplinarnie za czerwo na Rüdiger.

4

A na śmietankowej ten komentarze zbiera same lajka.
"Jeden sukces, sędzia udźwignął spotkanie"

0

Pisałem by obstawiać real jak barca strzeliła gola. Zajebisty kurs był. To nie, teraz ani awansu ani kasy. Ale co żyliście w bance z manitą to wasze xd

3

Jak wpadnie to po nas, niestety:(

1

Coś czuję, że to przewalimy.
Na bank coś się zesra.

0

@Kozinho. A mógłby xd

0

@Fake69 i co z tego. Wyjebongo ma na to.

1

@matirix20 nie tak sie obstawia. Gówno wygrasz. Stawiasz kasę na awans realu zajebisty kurs. Jesteś win win. Nawet jak przegrają.

1

@Faro na etat do biedry.

1

@Coutinho007 remis

0

Czy sędzia oglada w przerwie meczu swoje "dzieło"
Bo sobie nie przypominam by sędzia z laliga został ostatnio zamordowany.
Chyba, że mi coś umknęło i jest to standardem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?