DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@cules100pro najgorzej.
0
@FCB_dimiC był już kiedyś taki, co dla wielu było wazne co robi na boisku a nie poza nim. A potem wyszło jak wyszło.
0
@esem91 i to jest live a nie to co wyżej.
"Nadajemy na żywo" No jakoś nie bardzo xd
0
@Messiah10 niestety, mam złe przeczucia. Ze coś się odwali typu czerwo dla nas. A potem, potem to już tylko...
5
Po części rozumiem ten cały hype, że dziś rozjedziemy tą patologię z madrytu.
Fajnie, że jest wiara, ale ten hurraoptymizm to trochę ślepa uliczka. Komentarze typu "w pierwszej połowie 3:0" albo "manita" brzmią jak bajki dla naiwnych. Zwłaszcza po wczorajszej ustawce, gdzie zręcznie dołożono sędziom jeszcze więcej presji. To nie będzie żadna piłkarska uczta – czeka nas brudna bitwa, pełna fauli, prowokacji i nerwów. Lepiej być gotowym na wojnę niż na festyn.
Gdy w niedzielę się obudzimy w momencie na ryju pojawi się uśmiech. Oby!
10
@Bocheno1 5 letni kontrak na zmywaku w UK.
0
@zodiak_10 a to łobuz jeden.
0
@draxidox tak. Triumfująca Barca.
0
@zodiak_10 wybrzmiało tak jakbyś ich szanował pisząc z dużej.
0
@Vurt bo real madryt to żałosny klubik.
5
@zodiak_10 kolejny który nie potrafi poprawnie napisać real madryt. Piszę sie z małej.
0
@KiaShuma pisze się z małej...
1
@PIWOSZ89 niestety ale nie będzie dominacji. To będzie jeden z tych brzydkich meczów. Obstawiam skromne prowadzenie i stres do samego końca.
0
@esem91 Ale po tym i
wylewie, zresztą nie pierwszym, śmiem wątpic by sędzia udźwignął ten meczu. I wszystko może się wydarzyć.
Raczej będzie walka na wyniszczenie.
0
@VinDiesel oby. Ale po tym i
wylewie, zresztą nie pierwszym, śmiem wątpic by sędzia udźwignął ten meczu. I wszystko może się wydarzyć.
2
Wiecie co mnie rozwala? Captcha. Ta mała złośliwa kontrolka, która nie chce, żebyś udowodnił, że jesteś człowiekiem. Ona chce tylko jednego: żebyś nie był robotem. Ale jak ja klikam w hydranty, słupy i autobusy i ciągle mi wyskakuje: „spróbuj ponownie”, to zaczynam się zastanawiać… Może ja JESTEM robotem?
Serio, stoję przed kompem i zaczynam mieć egzystencjalny kryzys. Myślę: „Okej, mam serce, mam emocje… ale czy ja umiem odróżnić autobus od ciężarówki?”
Captcha: „Wskaż wszystkie obrazy, na których jest sygnalizacja świetlna.”
Ja: „A jak ona jest tylko kawałkiem w rogu? Liczy się czy nie? Halo?!”
I ta myśl: „Ile we mnie człowieka, skoro nie potrafię rozpoznać hydrantu?”
Może nie jestem człowiekiem. Może jestem tostera duszą uwięzioną w ciele programisty.
A najgorsze? Kiedy po pięciu próbach wreszcie przechodzę Captchę i czuję się jakbym zdobył Mount Everest… a potem system mówi: „Ups, coś poszło nie tak. Odśwież i spróbuj ponownie.”
Naprawdę? SERIO? I kto tu jest robotem?
0
@mmaciass a wulgarne tweety czy to zdjęcia, wiszą sobie w najlepsze. Tak to już jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Captcha nigdy nie chce, żebyś udowodnił, że jesteś człowiekiem, tylko grzecznie prosi cię o udowodnienie, że przynajmniej nie jesteś robotem, bo ileż w tobie jest z człowieka? Jaką niepokojącą istotą zamkniętą w ludzkim ciele jesteś? Z trudem nauczyłeś się odróżniać słupy od autobusów, ale jakby zajrzeć głębiej, to nic poza pustką się tam nie znajdzie.
0
Czytam komentarz jak ktoś je kanapkę z porzeczek czarnych w dodatku własnej roboty. No i się wkurzyłem.
1
@Gaucho pewnie rocznik 2010
4
Osiedlowe Media:
@Luciano99 wulkateam wystawiło na sprzedaż @Kessie
Warto jednak zaznaczyć, że źródło (@DiSBlaDE ),który podało informację na temat zainteresowania sprzedaży, nie jest zbyt rzetelne.
Za każdym razem jak czytam "Media:" ha tfu!
4
@Deviler ty jesteś ćwierćfunter z serem..
0
@Kasy rok temu Barca też o wszystko walczyła, hmmm.
0
Jak zauważyliście trwają obecnie pracę nad przywróceniem w pełni funkcjonalności działania serwisu.
Obecnie działamy by prawidłowo zrobić backup...
https://ibb.co/Wpprdnqc
https://ibb.co/yn6TSrQh
0
@Zoker to @Moderacja dzis.
0
Wykupiona loża VIP, to se można pisać na lR. A co tam u Was biedaki?
Nawet mi was nie zal!
0
@wpwelement zbanować!
1
Ktoś nieudolnie próbuje zaorać la bambe.
2
@MesQueUnClub_87 bo prawda jest taka, że ten licznik jest z d#py. W żadnym momencie( od momentu jego powstania)nie odzwierciedla stanu faktycznego.
@Moderacja @Redakcja @wpwelement